přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Au pair v Irsku

Irsko se rozkládá na 85 % ostrova západně od Velké Británie s populací 3,5 milionu obyvatel. Je to bujný zelený ostrov s množstvím domků s doškovými střechami a hospůdek plných humoru, poezie a hudby. Irové jsou hrdí na svůj keltský původ, a proto se zde téměř na každém kroku setkáte s ukázkami keltských tradic od tradiční hudby až po megalitické památky. Velkou tradici má v Irsku také literární umění, vždyť která země se může pochlubit tím, že vychovala čtyři nositele Nobelovy ceny za literaturu? Byli jimi spisovatelé G. B. Shaw, W. B. Yeats, S. Beckett a S. Heaney. Irsko považují turisté za jednu z nejpříjemnějších zemí hlavně díky přátelské a dobrosrdečné povaze místních obyvatel. Hlavní město Irska - Dublin s milionem obyvatel vyzařuje přátelskou atmosféru. Je to město plné hospůdek a zároveň město umění a kultury, kde žijí velmi otevření a dobrosrdeční lidé. Město se nachází na východním pobřeží ostrova a je obklopeno mořem z jedné strany a horami ze strany druhé.

Au pair pobyty v Irsku

 Au pairMother´s HELPAu pair se studium
Věk 18 – 27 let 22 – 35 let 18 – 24 let
Délka pobytu 3 - 12 měsíců min. 12 měsíců 3 – 12 měsíců
Pracovní doba 30 – 35 hodin / týden 40 – 50 hodin / týden 25 – 35 hodin / týden
Výše kapesného € 80 - 120 / týden € 226 – 280 / týden min. € 65 / týden
Jazykové znalosti středně pokročilá AJ komunikativní AJ komunikativní AJ
Další dokumenty 3 pasové fotografie

Přihlášky na au pair pobyty během léta přijímáme nejpozději do konce března, na Au pair se studiem do konce dubna!

 Au pair se studiem

Na tento programem máme velice pozitivní ohlas od našich au pair. Při vyhledávání rodin spolupracujeme se školou v Dublinu, která má s touto činností více než 30-ti leté zkušenosti. Škola pomáhá i s případnou změnou rodiny. Pouze u letních pobytů škola nezaručuje výměnu rodiny. Rodina je již dopředu seznámena s faktem, že budete 2x v týdnu navštěvovat školu a ví, že ve dnech kdy budete mít školu, bude Vaše pracovní doba do 13:00 hodin. Velkou výhodou tohoto pobytu je, že i v případě letního pobytu chodíte 2x týdně do školy (na rozdíl od ostatních zemí). Au pair se studiem během léta probíhá od 15.6. (30.6.) do 15.9. Registrační formuláře a další dokumenty potřebné k registraci nám musíte dodat do konce dubna. Pro program Au pair se studiem je nutné vyplnit jiné formuláře. Ty Vám rádi pošleme na vyžádání.

Cena programu Au pair se studium

Délka pobytu Cena Délka pobytu Cena
3 měsíce € 800,- 3 měsíce – léto € 1.050,-
4 měsíce € 880,- 5 měsíců € 1.050,-
6 měsíců € 1.260,- 12 měsíců € 2.400,-

Škola

Au pair - záleží na každé au pair, zda si po příjezdu do Irska najde školu, kde bude studovat. Školné si au pair hradí sama. Po příjezdu na místo pobytu Vám naši kolegové nebo rodina poskytnou bližší informace o lokálních jazykových školách. Výše školného je závislá na intenzitě studia a lokalitě.

Mother´s HELP - od našich kolegů nebo od rodiny dostanete informace o místních jazykových školách a záleží jen na Vás, zda budete mít chuť a čas studovat. Výše školného je závislá na intenzitě studia a lokalitě.

Au pair se studiem - školné si hradí au pair sama ještě před odjezdem do Irska. Škola je 2x týdně po 3 lekcích (celkem 6 lekcí týdně).

Vyberte si jazykový kurz

© 1999 - 2016 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz