přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazyková škola STUDYLINE v Liberci

Kvalitní výuka jazyků pod Ještědem

Kvalitní lektoři se zkušenostmi ze zahraničí, propracované lekce, online systém evidence výuky. S námi vás studium jazyků bude opravdu bavit. Jazyková škola STUDYLINE v Liberci vznikla už v roce 2003 a dnes patří k největším jazykovým školám nejen v Liberci, ale v celém Libereckém kraji.

Víme, jak vypadá výuka cizích jazyků na těch nejlepších zahraničních jazykových školách. A jejich zkušenosti uvádíme do praxe i v našich kurzech. Naučte se cizí jazyk rychle, efektivně a tak, abyste se skutečně domluvili.

Skupinové kurzy - angličtina, němčina, španělština

Zapomeňte na přeplněnou učebnu. V našich skupinových kurzech pro veřejnost je maximálně 8 studentů v jedné skupině. Vybrat si můžete z jazykových kurzů pro začátečníky, pokročilé, pro děti, ale i pro dospělé a nastoupit můžete v průběhu celého školního roku. Nástupní termíny jsou vždy jednou za měsíc. Pozor, výjimkou jsou úplní začátečníci. Ti zahajují jen dvakrát do roka a to v září a únoru.

Individuální kurzy postavené na míru

Potřebujete rychle oprášit to, co už umíte? Důkladně se připravit na důležitou pracovní cestu? Nebo nastudovat specifickou slovní zásobu? Individuální jazykové kurzy jsou maximálně efektivní ve všech směrech. Přizpůsobíme se vám i časem, intenzitou a celkovým zaměřením kurzu. Ozvěte se nám a společně vymyslíme první termín.

Firemní kurzy pro jednotlivce i skupiny

Když nemůže student za lektorem, musí lektor za studentem. A klidně i do firmy. Zajišťujeme profesionální výukové programy pro celé firemní týmy, ale i pro jednotlivce. Připravíme kurz na míru, zaměřený na konkrétní a reálné pracovní situace. A není pro nás problém za vámi kamkoli v Liberci a jeho okolí dorazit.

Zkušení lektoři a docházka online

Máme zkušenosti. Naši lektoři mají pedagogické vzdělání, dokonale zvládnutou metodiku, skvěle připravené hodiny a chuť vás motivovat a posouvat dál. Na každé společné lekci.

Vše podstatné najdete v online systému evidence výuky, od termínů jednotlivých lekcí až po docházku nebo výsledky testů. Tuto funkcionalitu můžou využít i nadřízení nebo rodiče, aby sledovali nejen účast studenta na hodinách, ale i jeho pokrok.

Každou lekci v jazykové škole STUDYLINE v Liberci vám také zpříjemníme teplými i studenými nápoji. Využívat můžete i jazykovou knihovnu nebo posedět na naší příjemné recepci.

Chcete se do toho pustit? Skvěle! Není nic jednoduššího, než se nám ozvat a společně vymyslíme víc!

 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.