přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Soutěž: Odpovězte na 3 otázky a vyhrajte kurz angličtiny v Praze

Štěstí přeje připraveným a také těm, kteří se zúčastní naší soutěže! Hrajeme o semestrální kurz angličtiny v Praze v hodnotě 4990 Kč zcela ZDARMA. Ten od nás obdrží šťastlivec, který odpoví na 3 otázky a pak mu bude přát štěstí při losování.

Jaké jsou otázky?

Otázky se týkají naší jazykové školy, konkrétně dalšího rozvoje. Budeme velice rádi za vaše názory.

  • Jakou lokalitu naší nové pobočky byste uvítali?
  • Jaký další cizí jazyk byste u nás chtěli studovat?
  • Jak moc (na škále od 1 do 10) je pro vás důležitá návštěva rodilého mluvčího na kurzu, který vede český lektor? (1 - nedůležitá, 10 - nepostradatelná)

Na vaše odpovědi čekáme do 15. srpna 2017, pak soutěž uzavřeme a vylosujeme do 18. srpna 2017 jednoho výherce. Na něj pak čekají skvělí lektoři, unikátní styl výuky, díky kterému uděláte v angličtině skutečný pokrok. Kurz bude probíhat od začátku října 2017 do poloviny ledna 2018 dle rozpisu zde.

Hodně štěstí v soutěži vám přeje tým jazykové školy STUDYLINE.

Vyplňte Vaše osobní údaje:

 
 

Pravidla soutěže „Odpovězte na 3 otázky a vyhrajte jazykový kurz v Praze“

1. Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže pro klienty provozovatele.

2. Provozovatelem soutěže je STUDYLINE s.r.o., se sídlem na adrese: Uhelný trh 9, Praha 1, IČ: 26125072.

3. Soutěž probíhá od 31. 7. 2017 do 15. 8. 2017. Závěrečné slosování účastníků soutěže proběhne do 18. 8. 2017 v sídle provozovatele.

4. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odpoví na 3 soutěžní otázky, vyplní všechny kontaktní údaje a udělí souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

5. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci, obchodní zástupci a spolupracovníci STUDYLINE s.r.o.

6. Každý účastník, který odpoví na soutěžní otázky, bude zařazen do slosování o semestrální kurz angličtiny v Praze v hodnotě 4990 Kč. Soutěže se mohou účastnit také zákazníci, kteří si již objednali a uhradili jazykový kurz z nabídky JŠ STUDYLINE. V případě výhry bude poplatek za již uhrazený kurz výherci vrácen.

7. Výhrou je jazykový kurz angličtiny v Praze dle nabídky provozovatele zde. Výhra je právně nevymahatelná.

8. Výhra bude výherci oznámena telefonicky nebo e-mailem do 20. 8. 2017.

9. V případě, že se provozovateli nepodaří výherce zastihnout na výhercem uvedených kontaktech nebo si nesjedná s provozovatelem termín čerpání výhry, propadne výhra ve prospěch provozovatele soutěže.

10. Provozovatel soutěže neodpovídá za správnost uvedených kontaktních údajů účastníka soutěže.

11. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla soutěže. Změny pravidel soutěže jsou účinná ode dne jejich zveřejnění na webových stránkách provozovatele.

12. Osobní údaje účastníka soutěže budou spravovány a zpracovány provozovatelem pro účely této soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

13. Účastí v soutěži je účastníkem dán souhlas se zpracováním osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje provozovateli dobrovolně.

14. Výherce soutěže souhlasí s tím, že jeho jméno, příjmení a název města / obce bydliště budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele v rámci vyhlášení a zpřístupnění výsledků soutěže.

15. Tato pravidla jsou závazná pro každého účastníka soutěže, který potvrzuje, že byl s pravidly této soutěže seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz