přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Soutěž: Odpovězte na 3 otázky a vyhrajte letní kurz angličtiny

Štěstí přeje připraveným a také těm, kteří se zúčastní naší soutěže. Hrajeme o dva letní týdenní intenziví kurzy angličtiny v hodnotě 3590 Kč zcela ZDARMA! Ty od nás obdrží dva šťastlivci (jeden v Praze, druhý v Brně), kteří odpoví na 3 otázky a pak jim bude přát štěstí při losování.

Jaké jsou otázky?

Otázky se týkají jazykové školy STUDYLINE a dalšího rozvoje. Budeme velice rádi za vaše názory.

 • V jakém čase byste raději navštěvoval/a náš letní týdenní intenzivní kurz angličtiny?
   
 • Mám zájem o kurz JŠ STUDYLINE.
   
 • V jaké lokalitě v Praze byste uvítali novou učebnu?
      
 • V jaké lokalitě v Brně byste uvítali novou učebnu?
     

Na vaše odpovědi čekáme do 3. května 2019, pak soutěž uzavřeme a do 8. května 2019 vylosujeme dva výherce. Na ně pak čekají skvělí lektoři, unikátní styl výuky, díky kterému uděláte v angličtině skutečný pokrok. Kurzy budou probíhat od začátku července 2019 do konce srpna 2019 dle rozpisu zde.

Soutěže se mohou účastnit také zákazníci, kteří si již objednali a uhradili jazykový kurz z nabídky JŠ STUDYLINE. V případě výhry bude poplatek za již uhrazený kurz výherci vrácen.

Hodně štěstí v soutěži vám přeje tým jazykové školy STUDYLINE.

Vyplňte Vaše osobní údaje:

 
 

Pravidla soutěže „Odpovězte na 3 otázky a vyhrajte jazykový kurz v Praze“

1. Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže pro klienty provozovatele.

2. Provozovatelem soutěže je STUDYLINE Education Agency s.r.o., se sídlem na adrese: V Jámě 1, Praha 1, IČ: 06368875, dále jen JŠ STUDYLINE.

3. Soutěž probíhá od 10. 4. 2019 do 3. 5. 2019. Závěrečné slosování účastníků soutěže proběhne do 8. 5. 2019 v sídle provozovatele.

4. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odpoví na 3 soutěžní otázky, vyplní všechny kontaktní údaje a udělí souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

5. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci, obchodní zástupci a spolupracovníci JŠ STUDYLINE.

6. Každý účastník, který odpoví na soutěžní otázky, bude zařazen do slosování o dva letní týdenní intenzivní kurzy angličtiny v hodnotě 3590 Kč (jeden v Praze, druhý v Brně). Soutěže se mohou účastnit také zákazníci, kteří si již objednali a uhradili jazykový kurz z nabídky JŠ STUDYLINE. V případě výhry bude poplatek za již uhrazený kurz výherci vrácen.

7. Výhrou je jeden jazykový kurz angličtiny v Praze a jeden jazykový kurz angličtiny v Brně dle nabídky provozovatele zde. Výhra je právně nevymahatelná.

8. Výhra bude výherci oznámena telefonicky nebo e-mailem do 8. 5. 2019.

9. V případě, že se provozovateli nepodaří výherce zastihnout na výhercem uvedených kontaktech nebo si nesjedná s provozovatelem termín čerpání výhry, propadne výhra ve prospěch provozovatele soutěže.

10. Provozovatel soutěže neodpovídá za správnost uvedených kontaktních údajů účastníka soutěže.

11. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla soutěže. Změny pravidel soutěže jsou účinná ode dne jejich zveřejnění na webových stránkách provozovatele.

12. Osobní údaje účastníka soutěže budou spravovány a zpracovány provozovatelem pro účely této soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

13. Účastí v soutěži je účastníkem dán souhlas se zpracováním osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje provozovateli dobrovolně.

14. Výherce soutěže souhlasí s tím, že jeho jméno a příjmení budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele v rámci vyhlášení a zpřístupnění výsledků soutěže.

15. Tato pravidla jsou závazná pro každého účastníka soutěže, který potvrzuje, že byl s pravidly této soutěže seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.