přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Peking

Výborná lokalita školy v centru Pekingu! Interaktivní výuka pod vedením profesionálních učitelů. Možnost kurzů malování nebo TaiChi ve volném čase!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

70 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

25% Evropa (Německo)
25% Asie (Japonsko, Thajsko, Korea)
20% Jižní Amerika (Brazílie)
30% Ostatní

Zastoupení ČR:

0,1%

Vybavení školy:

12 učeben, centrum pro samostudium, knihovna,
internetový koutek za poplatek CNY 8/hodina,  školní restaurace, čaj a káva zdarma

Přednosti školy:

cena, umístění v centru města, kvalifikovaní učitelé

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe v Pekingu bylo založeno v roce 2005. Manažer školy je bývalý novinář a politik Etienne Wang, který žil dlouhá léta v Německu a spolupracoval s čínským ministerstvem školství. Všichni učitelé na škole  v Pekingu mají dlouholetou pedagogickou praxi a vysokoškolské vzdělání. Škola Sprachcaffe v Číně je jen jedna z dalších třiceti po celém světě a je akreditována Business and Commerce Bureau of China, ALTO a WYSE.

Lokalita

Škola se nachází v Pekingu na ulici Wen Hua Gong. Samotná budova je součástí Zakázaného města a císařských zahrad. Budovu zdobí čínsko evropské motivy. Jen kousek od školy se nachází slavná nákupní ulice Wangfujing. Velmi blízko jsou také tenisové kurty, kde studenti mohou trávit volný čas. Peking je hlavním městem Číny a město je oblíbené hlavně pro kontrast moderního a historického vzhledu. Měnou je čínský jüan.

Kurzy a ubytování

Kurzy čínštiny jsou určené jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Zaměstnanci školy hovoří také anglicky nebo německy. Pro ty, kdo chtějí zároveň s kurzem poznat město a užít si pobyt spíše prázdninově je určen především kurz General Chinese (20 lekcí / týden). V odpoledních hodinách zbývá dostatek času na poznávání . Pro náročnější, jejichž cílem je se zdokonalit v čínštině co nejvíce, je určen kurz Intensive Chinese (30 lekcí / týden). Nejrychlejší a nejintenzivnější způsob, jak se naučit jazyk, je individuální výuka One to One založená na potřebách a zájmech studenta. Obsah výuky je dohodnut mezi studentem a učitelem a  sjednává se individuálně. Studovat můžete  2, 4 nebo 6 lekcí denně. Ubytování škola poskytuje v rezidenci vzdálené 10 - 15 minut od školy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.