přejít na hlavní menu
International House Nice

International House Nice

Nice

Jazyková škola v Nice pod hlavičkou mezinárodní organizace s kvalifikovanými lektory a příjemnou atmosférou. Navíc s nabídkou juniorských programů!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

120 / 55

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

Dospělí: 17 let

Junioři: 10-16 let

Národnostní složení studentů:

55% Evropa (Švýcarsko, Rusko, Velká Británie)
20% Asie ( Japonsko)
15% Jižní Amerika
10% Severní Amerika

Zastoupení ČR:

4%

Vybavení školy:

moderně vybavené, světlé a klimatizované učebny, recepce, počítače s přístupem na internet, volný přístup na Wi-Fi, relaxační společenská místnost s TV a knihovnou, kuchyňka s mikrovlnkou a lednicí

Přednosti školy:

populární lokalita, kvalita služeb, profesionální a kvalifikovaný personál, nízký počet studentů ve třídě, dlouholetá tradice mezinárodní organizace, přátelská atmosféra

Délka lekce:

45 minut

Úvod

IH Nice je součástí organizace International House World Organization. Všechny školy IH zaručují kvalitu a spokojenost studentů. Pobočka IH Nice byla založena v roce 1984. Škola má od svého založení stejné vedení, které dbá na vysokou kvalitu výuky a na osobní péči o studenty. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí a škola pro své studenty organizuje široký program aktivit v Nice i okolí (výlety do Cannes, Saint Tropez, Monte Carla atd.).

Lokalita

Škola IH Nice je již několik let přestěhována do nové budovy na ulici Rue Rossini v centru města, pár minut chůze od vlakového nádraží, městské pláže a hlavní třídy Jean Médecin. V těsné blízkosti školy na Rue Rossini se nachází velký park, kde mohou studenti relaxovat, a v centra města pak mohou navštívit nespočet kaváren, restaurací a barů, nebo se vydat na nedalekou pláž, v jejíž blízkosti najdete i několik muzeí, divadlo a operu. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku General French (20 lekcí / týden), Intensive French (26 lekcí / týden),  a případně i individuální lekce One to one. Dále je možné studovat kurzy připravující na zkoušky DELF a DALF (v kombinaci s kurzem General French). Pro učitele francouzštiny je připraven 2-týdenní kurz Teacher Training, který spojuje výuku a mimoškolní aktivity. Zájecům o bližší poznání francouzské kultury doporučujeme kurz Experience French and France, v rámci kterého absolvujete 20 lekcí francouzštiny + 5 odpoledních aktivit každý týden. V nabídce jsou i letní programy pro děti a mládež Junior Course Residence. Tyto programy zahrnují kurz francouzštiny o intenzitě 20 lekcí / týden, aktivity a výlety, ubytování ve školní rezidenci s plnou penzí a zpáteční letištní transfery. V letním období mohou nabídku školy využít i rodiny s dětmi díky tzv. Family Package. Pro zájemce o francouzskou kuchyni lze kurzy francouzštiny kombinovat s workshopem French Cuisine. Lekce vaření trvá tři hodiny a probíhá jednou týdně v odpoledních hodinách.

Ubytování pro dospělé je zajišťováno v hostitelských rodinách s polopenzí nebo v rezidenci, která se nachází asi půl hodiny chůze od budovy školy a výhodou je její poloha v blízkosti pláže. 

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.