přejít na hlavní menu
IH Nice

IH Nice

Nice

Kvalitní jazyková škola s kvalifikovanými učiteli a příjemnou atmosférou. V nabídce je také letní juniorský letní tábor určený pro studenty od 10 do 16 let!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

120 / 55

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

dospělí: 17 let
junioři: 12 - 16 let

Národnostní složení studentů:

55% Evropa (Švýcarsko, Rusko, Velká Británie)
20% Asie ( Japonsko)
15% Jižní Amerika
10% Severní Amerika

Zastoupení ČR:

4%

Vybavení školy:

klimatizované učebny, recepce, počítače s přístupem na internet, wifi, společenská místnost s televizí a knihovnou

Přednosti školy:

lokalita, kvalita, příjemní a kvalifikovaní učitelé, nízký počet studentů ve třídě, tradice, přátelská atmosféra

Délka lekce:

45 minut

 

Úvod

IH Nice je součástí organizace International House World Organization. Všechny školy IH zaručují kvalitu a spokojenost studentů. IH Nice byla založena v roce 1984. Škola má od svého založení stejné vedení, které dbá na vysokou kvalitu výuky a na osobní péči o studenty. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí. Škola pro své studenty organizuje široký program aktivit v Nice i okolí (Cannes, Saint Tropez, Monte Carlo atd.).

Lokalita

Škola IH Nice je přestěhována do nové budovy na ulici Rue Rossini v centru města, pár minut chůze od vlakového nádraží, městské pláže a hlavní třídy Jean Médecin, kde se nachází druhá budova školy. V těsné blízkosti školy na Rue Rossini je velký park, kde mohou studenti relaxovat, a v centra města pak mohou navštívit nespočet kaváren, restaurací a barů, nebo se vydat na nedalekou pláž , v jejíž blízkosti se nachází muzea, divadlo i opera.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku General French (20 lekcí / týden), Intensive French (26 lekcí / týden), individuální lekce One to one nebo General French + One to one (20 lekcí + 4 odpolední One to one lekce / týden) a kurzy připravující na zkoušky DELF a DALF (GF + odpolední příprava na zkoušky). V nabídce jsou i letní kurzy pro mládež Junior Course, které jsou určené pro mládež ve věku 12 – 16 let. Kurzy zahrnují kurz francouzštiny o intenzitě 20 lekcí / týden, aktivity a výlety, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí a zpáteční letištní transfery. Juniorské kurzy nejsou určeny pro úplné začátečníky. Požadován je minimálně 1 rok studia francouzštiny. V letním období mohou nabídku školy využít i rodiny s dětmi díky tzv. Family Package. Za současného studia rodičů a dětí se tak mohou klasické výuky účastnit i děti mladší 17 let. Stejně jako u juniorských kurzů i zde platí, že výuka není určena úplným začátečníkům. Pro zájemce o francouzskou kuchyni lze kurzy francouzštiny kombinovat s French Cuisine Course. Lekce trvá tři hodiny a probíhá jednou týdně v odpoledních hodinách. Ubytování pro dospělé je zajišťováno v hostitelských rodinách s polopenzí nebo v rezidenci, která se nachází asi půl hodiny chůze od budovy školy a výhodou je její poloha v blízkosti pláže. 

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.