přejít na hlavní menu
Atlantic Language School

Atlantic Language School

Galway

Kvalitní škola s individuálním přístupem ke všem studentům. Vybírat můžete mezi dvěma lokalitami - hlavním městem Dublin a pobřežním Galway na západě Irska.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

70 % Evropa (Španělsko, Švýcarsko, Itálie)
11 % Jižní Amerika (Brazílie)
6 % Asie (Korea)
13 % Ostatní (Saudská Arábie)

Zastoupení ČR:

0,3 %

Vybavení školy:

moderní a prosvětlené učebny vybavené interaktivními tabulemi, wifi, počítačová učebna, centrum pro samostudium, kavárna, střešní terasa, knihovna, knihkupectví, bezbariérový přístup

Přednosti školy:

kvalifikovaní učitelé, kvalita výuky, moderní škola, přátelská atmosféra, lokalita, široká nabídka dalších programů pro volný čas

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Atlantic Language School byla založena v roce 1993. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům. V roce 2009 získala cenu pro nejlepší školu s výukou anglického jazyka v Evropě. Všichni učitelé mají univerzitní vzdělání a většina z nich i dlouholetou praxi s výukou angličtiny. Škola je členem organizace MEI~RELSA.

Lokalita

Galway najdete v západním Irsku na pobřeží Atlantského oceánu, a je tak ideálním místem pro setkání s lidmi z celého světa. Moderní budova školy se nachází přímo v centru města, v těsné blízkosti hlavní ulice a pouhou minutu od Eyre Square. Je to dobře vybavená škola se světlými učebnami, prostornou halou, kavárnou, počítačovou učebnou a knihovnou. Během přestávek mohou studenti využít střešní terasu s výhledem na oceán. 

Kurzy a ubytování

Na škole můžete studovat kurzy obecné angličtiny General English a Intensive English, dále pak kurz Business English, kurzy připravující k mezinárodním zkouškám FCE, CAE a IELTS. V létě mohou studenti navštěvovat samostatné kurzy General nebo Intensive English pro věkovou kategorii od 30 let. Pro učitele angličtiny na základních a středních školách i pro jazykové vzdělávání dospělých jsou určeny týdenní a dvoutýdenní kurzy pro učitele z programu Erasmus+. Je možnost si vybrat z různých variant. v nabídce najdete např. zaměření na inovativní metody, metodologii, základy učení nebo angličtina pro první stupeň. Jako jedna z mála škol v Evropě nabízí také kurzy pro rodiče a děti, tzv. Family Packages. Tyto programy jsou určeny rodičům a dětem od 5 do 11 let a probíhají v období letních prázdnin. Je možné vybírat ze dvou variant, první je studium spojené s aktivitami a exkurzemi, druhou  možností je samotné studium angličtiny o intenzitě 20 lekcí týdně. 

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách nebo apartmánech v centru obou měst. 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.