přejít na hlavní menu
LAL South Africa

LAL South Africa

Kapské Město

Jazyková škola v Jižní Africe s moderně vybavenými učebnami a bazénem, pouze 5 minut od pláže a nedaleko Stolové Hory. Navíc s nabídkou juniorských programů!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

150 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let
Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

30% Evropa (Švýcarsko, Německo, Francie)
23% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
20% Asie (Jižní Korea, Saudská Arábie)
15% Afrika (Gabon, Angola)
2% Severní Amerika
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, společenská místnost s velkou satelitní televizí, místnost na společenské hry (s kulečníkem), bazén, knihovna, zahrada, barbecue, volný přístup na Wi-Fi

Přednosti školy:

prestižní mezinárodní instituce, vysoká kvalita výuky a služeb, moderní budova se zahradou a bazénem, bohatý kulturní program, rozmanité složení studentů, studentská rezidence přímo v budově školy, exotická lokalita

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola LAL South Africa byla založena v roce 1993 a je součástí mezinárodního řetězce jazykových škol LAL, které jsou členy mezinárodních asociací zaručujících kvalitu výuky i ostatních služeb. Škola se tak řadí mezi prestižní organizace ve svém oboru a poskytuje vysokou kvalitu výuky v malých skupinách. Pobočka v Kapském Městě tak nabízí skvělou příležitost zlepšit si angličtinu v exotickém prostředí. Rezidenční ubytování  se nachází přímo v budově školy, a studenti tak mohou využívat všech výhod jednoho campusu.

Akční nabídka

Sleva 50 % na ubytování ve školní rezidenci přímo v kampusu školy - 2-týdenní pobyt s ubytováním v jednolůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a se snídaní již od 1000 EUR!

Lokalita

Kapské Město obklopují pláže a krásy divoké přírody. Poznáte zde energickou multikulturní komunitu, jídlo světové úrovně a pulzující noční život. Je to nepochybně ideální místo pro spojení studia angličtiny a cestování. Školu v Cape Town najdete přímo v srdci módního centra Sea Pointu, poblíž magické Stolové Hory, centra města a pouze 5 minut od známých pláží Clifton a Camps Bay. Historické budova byla nedávno zrenovována a zmodernizována, a škola tak má nyní k dispozici 15 moderně vybavených učeben a volně dostupné připojení Wi-Fi po celé budově. Využít zde můžete také knihovnu, prodejnu knih a učebnic, společenskou místnost, počítačovou učebnu a studovnu. Pro studenty je navíc k dispozici školní zahrada a bazén.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí klasické kurzy General English a Intensive English. Studenti od 30 let mohou využít kurzy angličtiny English for 30+ spojené s různými odpoledními aktivitami, jako např. návštěvy muzeí nebo vinařství, výlety do přírody, výlety lodí atp.  Zájemci, kteří potřebují zdokonalit svoji angličtinu ve specifickém oboru, mohou vybírat z kurzů English for Finance and Business, English for Law, English for Marketing a English for Academic Purposes. Dále jsou v nabídce kurzy připravující k jazykovým zkouškám IELTS, FCE a CAE. Pokud si chcete výrazně a rychle zlepšit angličtinu, můžete zvolit soukromé lekce One to One.

Pro mládež je určen juniorský kurz Junior Course Residence, který probíhá v zimě i v létě. Oba kurzy zahrnují zápisné, výuku angličtiny v intenzitě 20 lekcí týdně, učebnice, ubytování v rezidenci s plnou penzí, volnočasové aktivity a exkurze, přístup na internet, zpáteční letištní transfer a certifikát o absolvování programu.

Dospělým studentům škola nabízí ubytování v hostitelské rodině, kde si mohou vybrat, zda k ubytování chtějí pouze snídani nebo si připlatí za polopenzi či plnou penzi. Dále je možné ubytovat se ve školní rezidenci s vlastní koupelnou, která se nachází přímo ve školním kampusu.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.