přejít na hlavní menu
LAL South Africa

LAL South Africa

Kapské Město

Jazyková škola v JAR s moderně vybavenými učebnami a bazénem pouze 5 min od pláže a nedaleko stolové hory. V nabídce juniorské kurzy pro děti ve věku 13 - 17 let!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

150 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10 GE
10 / 8 FCE, CAE, IELTS, TOEFL

6 / 5 BE 

Minimální věk:

16 let
13 - 17 let junioři 

Národnostní složení studentů:

30% Evropa (Švýcarsko, Německo, Francie)
23% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
20% Asie (Jižní Korea, Saudská Arábie)
15% Afrika (Gabon, Angola)
2% Severní Amerika
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, společenská místnost s velkou satelitní televizí, místnost na společenské hry (s kulečníkem), internet zdarma, bazén, knihovna, zahrada, barbecue, wifi

Přednosti školy:

mezinárodní instituce, vysoká kvalita výuky a služeb, moderní budova se zahradou a bazénem, bohatý kulturní program, složení studentů, rezidence ve škole, kurz angličtiny spojený se safari

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola LAL South Africa byla založena v roce 1993. Škola je součástí mezinárodního řetězce jazykových škol LAL, které jsou členy mezinárodních asociací zaručujících kvalitu výuky i ostatních služeb. Škola poskytuje vysokou kvalitu výuky v malých skupinách.

Lokalita

Škola v Cape Town se nachází v srdci módního centra Sea Pointu, poblíž magické Stolové hory, centra města a pouze 5 minut od známých pláží Clifton a Camps Bay. Škola se nachází v historické budově, která byla nedávno zrenovována a zmodernizována. Škola má 15 moderně vybavených učeben a zdarma wifi připojení v celé budově. V budově školy se nachází knihovna, prodejna knih a učebnic, společenská místnost, počítačová učebna a studovna. Pro studenty je k dispozici také školní zahrada a bazén.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí kurzy General English, Intensive English a Business English. Dále nabízí kurzy připravující ke zkouškám IELTS a TOEFL. V nabídce je také kurz FCE nebo CAE na 6, 8 nebo 10 týdnů. Pokud si chcete výrazně a rychle zlepšit angličtinu, můžete zvolit soukromé lekce One to One.  Pro mládež je určen juniorský kurz Junior Course Residence (13 - 17 let), který probíhá v zimě i v létě. Oba kurzy zahrnují zápisné, výuku 20 lekcí týdně, učebnice, ubytování v rezidenci nebo rodině s plnou penzí, aktivity a exkurze, přístup na internet a zpáteční letištní transfer. Ubytování škola nabízí v hostitelské rodině s polopenzí, nebo i pouze se snídaní, a také ve školní residenci s vlastní koupelnou, která je přímo ve školním kampusu.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.