přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver

Jazyková škola v pěti zajímavých lokalitách, která zajišťuje výuku angličtiny a také francouzštiny (v Montréalu).

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

Calgary: 100 / 60

Montréal: 150 / 80

Ottawa: 150 / 100

Victoria: 120 / 80

Toronto: 180 / 120

Vancouver: 100 / 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 14-21 let

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna a studovna, počítačová učebna, přístup na Wi-Fi zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelská a rodinná atmosféra, kvalifikovaní lektoři, bohatá nabídka volnočasových aktivit jak pro juniory, tak pro dospělé

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let.  Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v Kanadě se jedná o Languages Canada. Vzhledem k tomu, že v Kanadě je úředním jazykem vedle angličtiny také francouzština, můžete ve škole Sprachcaffe studovat oba jazyky.

Akční nabídka

Vybírejte z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory a do konce roku 2023 získejte slevu 40 EUR za každý objednaný týden pobytu. Ušetřit tak můžete až 400 EUR!

Lokalita

Calgary je jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst v Severní Americe. Přesto je to místo s poklidnou atmosférou a plné přátelských lidí. Škola se nachází ve zrenovované budově v centru města na sedmé avenue. V blízkosti je nádraží, kino, obchody a restaurace. 

Montréal je druhé největší město v Kanadě a zároveň největší dvojjazyčné město na světě. Proto právě zde můžete vybírat mezi kurzy angličtiny a francouzštiny. Moderní budova školy je situována ve středu města v oblasti zvané "The Golden Mile". Kromě historických budov najdete poblíž školy také řadu dalších turistických lákadel.

Ottawa je hlavním městem Kanady. Školu najdete přímo v centru, ve stejné budově jako Laura Secord, což je populární kanadský obchod s čokoládou a zmrzlinou. V okolí školy jsou nákupní centra i turistické atrakce.

Victoria je nejstarší město na západním pobřeží Kanady. Školní učebny jsou umístěny v historické budově ve středu města nedaleko Royal British Columbia Museum. V okolí najdete také přístav, spoustu restaurací a hotelů.

Toronto je domovem více než 5 milionů obyvatel a jednoznačně se řadí mezi nejrozmanitější města světa. Škola se nachází přímo v centru, ve čtvrti zvané Old Town Toronto, v dosahu zastávek místní dopravy, obchodů, restaurací i památek.

Vancouver je největší metropolitní centrum v západní Kanadě, tzv. Perla Pacifiku. Škola se nachází v populární čtvrti Gastown. Z množství volnočasových aktivit si vybere každý, ať už má jít o nakupování, noční život nebo sport a pobyt v přírodě.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné angličtiny ve dvou intenzitách General English (20 nebo 24 lekcí / týden), dále pak Intensive English (30 lekcí / týden) Super Intensive English (40 lekcí / týden). Stejně tak je to s obecnou francouzštinou, kterou je možné studovat v Montréalu jako General nebo Intensive French. Pro výrazné zlepšení obou jazyků v krátkém čase je možné kombinovat zvolený kurz s individuální výukou One to One

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také programy pro juniory, které se konají v Montréalu, Torontu a Vancouveru. Určeny jsou studentům ve věku 14-21 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině nebo francouzštině (pouze Montréal). V ceně je  jako vždy zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo  školních rezidencích.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.