přejít na hlavní menu
Lexis

Lexis

Seoul, Busan

Kurzy korejštiny v Seoulu a v Busanu pro začátečníky i pokročilé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Seoul: 250 / 150

Busan: 120 / 70

Minimální věk:

17 let

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Seoul: 14 / 12

Busan: 14 / 6

Národnostní složení studentů:

61% Asie, 22% Evropa, 5% Jižní Amerika, 12% Ostatní

Vybavení školy:

moderně vybavené školy, klimatizované učebny, počítačové učebny s internetem, wifi, kuchyňka, knihovna, venkovní terasa s výhledem

Přednosti školy:

národnostní složení studentů, školy v blízkosti krásných pláží, kvalita výuky, příznivá cena, exotické lokality a celoročně příjemné klima

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola Lexis v Seoulu a v Busanu patří do rodiny špičkových jazykových škol, které nabízí svoje pobočky po celém světě. Škola se může pochlubit nejen skvělými osnovami a akademickou podporou, ale i přátelskými zaměstnanci, kteří hovoří anglicky, japonsky a korejsky, a kteří pomohou v jakékoli situaci. Kromě studijních pobytů jazyková škola Lexis umožňuje studium i lidem, kteří už v Koreji žijí a pracují, a kteří chtějí například po práci zlepšit své jazykové dovednosti. Studijní pobyt v Jižní Koreji je pak zárukou toho, že se nejen zlepšíte v jazyce, ale také na vlastní kůži poznáte zcela odlišný životní styl a kulturu.

Lokalita

Poloha na řece Han a blízkost zasněžených vrcholků hor i moře dělá z jihokorejského hlavního města Seoulu oblíbenou destinaci mnoha návštěvníků. A to i navzdory vysoké hustotě obyvatel - v celé metropolitní oblasti žije více než 25 milionů lidí. Možnosti zábavy, poznávání a výletů jsou v Seoulu téměř neomezené. Budova školy leží v živém centru města, v 11. patře nové moderní budovy, jen kousek od zastávky Gangnam. Za pár minut pěší chůze jste v oblasti barů, klubů a ohromných nákupních center.

Busan je druhé největší město Jižní Koreje - rušná metropole s jedním z největších námořních přístavů na světě a rozlehlými plážemi. Pobočka školy je zde nově zavedená a nachází se přímo v srdci Seomyeonu, což je kulturní a obchodní uzel města.

Kurzy a ubytování

Korejštinu na Lexis vyučují pro začátečníky v angličtině a pro pokročilé už přímo v korejštině. Studovat můžete klasické kurzy General Korean v intenzitě 15 hodin týdně nebo Intensive Korean v intenzitě 25 hodin týdně. V nabídce jsou také individuální lekce One to One.

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách, a to v několika variantách. Rozhodnete-li se pro bydlení v rodině, poznáte běžný život korejských rodin a každý den aktivně procvičíte jazyk. Další možností jsou plně zařízená ministudia – single pokoje, ve kterých je postel, základní nábytek, televize, lednice a vlastní koupelna. Toto ubytování je jen 15 minut chůze od budovy školy a cenově patří k nejvýhodnějším variantám. Dalšími možnostmi ubytování jsou rezidence a apartmány.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.