přejít na hlavní menu
IELS Malta

IELS Malta

Sliema, Gozo

Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti. Letní pobyty letos bez příplatku za vysokou sezónu.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Malta: 690 / 350
Gozo: 75 / 30

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10 GE, IELTS Malta
10 / 7 FCE / CAE Malta
10 / 6 GE Gozo
6 / 5 Mini Group

Minimální věk:

dospělí: 16 let (18 let Ghajnsielem)
junioři: 8 - 12, 13 - 17 let

Národnostní složení studentů:

72 % Evropa (Německo, Itálie, Rusko)
7 % Asie (Korea, Japonsko)
12 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
9 % Ostatní

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

světlé klimatizované učebny, internetová kavárna, kavárna, terasa, knihovna, knihkupectví, společenská místnost, wifi

Přednosti školy:

30 let zkušeností, nízký počet studentů ve třídě, klimatizované učebny, bohatý kulturní program, kvalifikovaní učitelé, bezbariérový přístup

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Institute of English Language Studies (IELS) byla založena v roce 1985 a je členem mezinárodní organizace LAL. LAL má školy také v Anglii, Jihoafrické republice a USA. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Je členem FELTOM (asociace maltských jazykových škol) a patří mezi největší jazykové školy na Maltě. Součástí všech kurzů jsou doprovodné aktivity a organizace volného času. IELS nabízí širokou škálu aktivit: potápění, paragliding, tenis, windsurfing, výlety lodí, s jejichž organizací vám poradí vstřícný personál školy. Škola má v provozu také 24 hodinovou Help line.

Akční nabídka

Letní pobyty letos bez příplatku za vysokou sezónu!

Lokalita

IELS je ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a wifi zdarma. Na ostrůvku Gozo má IELS školu v Ghajnsielem s výhledem na přístav Mgarr, kam každých 20 minut přijíždí trajekty z Malty.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku všeobecné angličtiny v několika variantách. Studovat lze ve větších skupinkách General English (20 lekcí / týden) nebo Intensive English (30 lekcí / týden) anebo stejné kurzy absolvovat s maximálně pěti dalšími studenty (General English Mini Group a Intensive English Mini Group). Pro ty, kteří se chtějí zlepšit v obchodní angličtině je určena výuka Bussines English Mini Group. Kurzy v rozsahu 20 lekcí týdně můžete kombinovat s kurzem Conversation English. Pro zájemce o přípravu na mezinárodní zkoušky jsou v nabídce kurzy IELTS a cambridgské kurzy  FCE, CAE a CPE. Pro učitele je připraven kurz CELTA. Kurz trvá 4 týdny a počet lekcí týdně je variabilní (celkem cca 120h). V ceně všech kurzů je zahrnutý vstupní test, přístup na internet, uvítací večer, v létě členství v plážovém klubu a certifikát o absolvování kurzu. V obou městech můžete spojit studium se zábavou - na Maltě lze jakýkoli kurz angličtiny kombinovat s lekcemi potápění, jízdou na koni a spoustou dalších aktivit. Na Gozu je možné spojit kurz s pádlováním na moři, různými výlety a aktivitami. Škola nabízí také speciální kurz pro studenty ve věku 40+ a pro juniory. Dospělí starší 40 let se mohou zůčastnit dvoutýdenního kurzu English for 40+, kde spojí výuku angličtiny a aktivity např. prohlídka hlavního města Malty či výlet na ostrov Gozo a další. Juniorské kurzy Junior Course, které jsou ideální kombinací studia angličtiny s aktivitami. Jsou určeny studentům ve věku 13-17 let. V ceně programu je 20 lekcí angličtiny za týden, odpolední a večerní aktivity, jeden výlet za týden a ubytování v rodině či rezidenci, zpáteční letištní transfer. Pro mladé studenty je zajištěn celodenní program včetně lákavých výletů a dalších aktivit, které může nabídnout jenom Malta. Pro juniory ve věku 8 - 12 let je určen kurz Summer Camp Residence, který taky zahrnuje výše zmíněné aktivity, ubytování v rezidenci a nepřetržitý dohled nad studenty. Atmosféru tohoto ostrova si mohou užít společně s dětmi také jejich rodiče díky výhodným rodinným balíčkům. IELS nabízí svým studentům také širokou nabídku ubytování. Vybrat si můžete ubytování v hostitelských rodinách či využít cenově výhodné školní rezidence Migiarro, Days Inn nově nově zrekonstruovaný Howard hotel, který je pouhých 15min v docházkové vzdálenosti od školy a na pláž jenom 5min chůze.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.