přejít na hlavní menu
Alpadia Language Schools

Alpadia Language Schools

Berlín, Frankfurt, Freiburg

Škola nabízí kvalitní kurzy němčiny pro dospělé i juniory, a to v nádherných a rozmanitých lokalitách Německa.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Berlín: 360 / 220

Freiburg: 200 / 120

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 10-17 let

Národnostní složení studentů:

51% Evropa
23% Asie a Oceánie
15% Afrika 
11% Amerika

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

velké učebny, nové vybavení a počítače na IT, knihovna, centrum pro samostudium, wifi, velké množství společných prostorů

Přednosti školy:

cena, flexibilita studia, slunečné terasy a zahrady v rámci budovy školy, umístění v blízkosti centra

Délka lekce:

45 minut

 Úvod

Alpadia Language Schools poskytuje jazykové vzdělání studentům z celého světa již od roku 1996. Škola nabízí 3 atraktivní lokality v Německu, zkušené lektory a zábavný program s trochou zdravého dobrodružství. Alpadia je přední společností na trhu mezinárodních škol, nabízející němčinu a angličtinu v krásných německých městech nebo jejich okolí. Průměrná úspěšnost závěrečného testu po absolvování kurzu, je díky skvělým výukovým metodám školy celých 97 %.

Lokalita

Škola sídlí ve 3 krásných německých městech, a to v Berlíně, Frankfurtu a Freiburgu. Každá z těchto lokalit se nachází v jiné části Německa, tudíž máte na výběr z mnoha různých destinací.

V Berlíně, hlavním městě Německa, si nikdy nebudete připadat jako cizinec, protože je to světová metropole, která nabízí mezinárodní prostředí. To z ní dělá jednu z nejatraktivnějších lokalit v Evropě pro studium jazyka. Je to dynamické město plné historie i budoucnosti.

Freiburg leží na hranici se Švýcarskem a Francií. Je kosmopolitním domovem krásné univerzity a jeho malebné historické centrum je vždy živé. Freiburg je inovativní a pokrokové město, známé jako "eko-město".  Jinak se mu také říká "Hlavní město Černého lesa", který jej obklopuje.

Údolí Lahn, kde probíhají juniorské kurzy, leží severovýchodně od Frankfurtu. Je jedním z nejkrásnějších regionů Německa. S četnými impozantními kostely, hrady a dědictvím z keltských a římských dob nabízí Lahn mnoho kultury a historie.

Kurzy a ubytování

Pro dospělé studenty od 16 let je v Berlíně a ve Freiburgu nabídka výuky obecné němčiny ve třech  různých intenzitách: General German (20 lekcí týdně), Semi Intensive German (25 lekcí týdně) a Intensive German (30 lekcí týdně). Dále je zde možné studovat 4-týdenní přípravu na několik jazykových zkoušek: Goethe, TELC a TestDaF. Také je zde možnost soukromých lekcí One to one. Na školách v Berlíně a ve Frankfurtu pak probíhají letní juniorské programy pro děti a mládež ve věku 10-17 let. Součástí těchto juniorských balíčků je nejen výuka němčiny, ale i ubytování ve školní rezidenci a program volnočasových aktivit.

Ubytování pro dospělé studenty je možné zajistit v rezidencích, hostitelských rodinách, příp. ve sdílených studentských apartmánech.

 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.