přejít na hlavní menu
CCEL College of English

CCEL College of English

Auckland, Christchurch

Prestižní jazyková škola, vstupní brána na partnerské novozélandské univerzity! Kurzy pro začátečníky i náročnější studenty v krásném prostředí Christchurch nebo Aucklandu. Akční nabídka 15% sleva ze školného pro zápisy do konce srpna 2019!

kurzy pro dospělé kurzy pro učitele

Max.  počet studentů ve škole:

Auckland: 144
Christchurch: 308

Max.  počet studentů ve třídě:

Auckland: 12
Christchurch: 14

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

 
 
 

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

Auckland: WiFi, počítačová učebna, jídelna, kuchyňka, učebna pro samostudium, TV 
Christchurch: WiFi, počítačová učebna, univerzitní knihovna, kavárna, jídelna a sportovní zázemí

Přednosti školy:

lokalita škol, kvalitní výuka, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit 

Délka lekce:

 

Úvod

CCEL je jednou z předních jazykových škol na Novém Zélandu, která poskytuje vzdělání studentům z celého světa již od roku 1991. Škola je oficiálním partnerem University of Canterbury (UC) a UC International College (UCIC). Kvalifikačním úřadem NZQA  je pravidelně hodnocena  známkou nejvyšší kvality.  Kampusy ve dvou nejznámějších městech v Aucklandu a Christchurch nabízí celou řadu kurzů, ze kterých si můžete vybrat.

Lokalita

Větší ze dvou škol se nachází v Christchurch, přímo na půdě University of Canterbury, asi 10 km od centra města. Studenti CCEL tak mohou využívat bohaté zázemí univerzity a denně komunikovat se studenty z celého světa. V Christchurch je také mnoho pěkných parků a řada turistických stezek. Nedaleko města se nacházejí velmi pěkné pláže, které nabízejí vynikající podmínky pro nejrůznější vodní sporty. V zimní sezóně je možné si vypůjčit lyže a přibližně dvě hodiny cesty od města jsou první lyžařské areály.  Druhá škola CCEL je v Aucklandu. Budova školy se nachází v centru města na Queen Street a je obklopena řadou kaváren, restaurací, a nákupních center. Auckland leží na 55 vyhaslých sopkách, což dotváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto města. Vyžití tu najdou jak milovníci vodních sportů, tak nadšenci pro turistiku, či cyklistiku. Oblíbeným cílem studentů, asi 2 hodiny cesty autem na jih, je proslulý Hobitín, kde se natáčela filmová trilogie Pán prstenů.

Kurzy a ubytování

Kurz General English 20 lekcí / týden je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit své všestranné znalosti angličtiny a naučit se efektivně komunikovat. CCEL nabízí GE na 6 úrovních od začátečníků až po pokročilé. Kurzy zahrnují mluvení, poslech, lekce čtení a psaní. Zaměřují se také na slovní zásobu a gramatiku a úroveň studentů je pravidelně testována. Výuka je týdně doplněna 3 lekcemi eLearning a 5 lekcemi samostudia pod dohledem učitele. V nabídce je také možnost General English Evening a to od Po do Pá od 17 do 21:30 hod.  Další kurz v nabídce English for Academic Purposes ( 20 lekcí + 5 lekcí workshop + 5 lekcí eLearning) je určen těm studentům, kteří chtějí dále pokračovat ve studiu na univerzitě. Absolvováním tohoto 12 týdenního kurzu, je možné přímo nastoupit na jednu z partnerských univerzit bez nutnosti absolvovat kurz IELTS. Kurz IELTS (20 + 3 + 5 lekcí / týden) je možné zahájit 1 x měsíčně a délka kurzu je 5 - 15 týdnů.  Další z kurzů, které připravují na mezinárodně uznávanou zkoušku jsou desetitýdenní kurzy FCE nebo CAE (20 + 3 + 5 lekcí ú týden). Nástupní termíny jsou 4 x do roka. Pro učitele, kteří chtějí získat certifikát potřebný k výuce anglického jazyka je určen kurz CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults). Kurz trvá 4 týdny a je velmi intenzivní 40 lekcí / týden
Ubytování škola poskytuje v hostitelských rodinách nebo v rezidencích. V Christchurch je rezidence součástí univerzitního kampusu, Aucklandu v blízkosti školy. 

 
© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.