přejít na hlavní menu
IH Spain

IH Spain

Barcelona, Palma de Mallorca, Tarragona, Valencia

Jazykové školy v atraktivních lokalitách s moderními učebnami, přístupem na internet, knihovnou a studovnou. Výuku vedou kvalifikovaní učitelé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Barcelona: 400 / 100
Palma de Mallorca: 160 / 30

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 7 Barcelona

10 / 6 Palma de Mallorca

10 / 6 Valencia

Minimální věk:

dospělí: 16
junioři: 13 - 17 let (Tarragona, Valencie)

Národnostní složení studentů:

Barcelona: 70% Evropa, 15% Asie, 10% Severní Amerika, 5% Ostatní

Palma de Mallorca: 90% Evropa, 5% Severní Amerika, 4% Asie, 1% Ostatní

Valencia 73% Evropa,  17% Asie, 3% Severní Amerika, 7% ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní klimatizované učebny, internet, knihovna, terasa, studovna
Barcelona: bar, kavárna, interaktivní tabule
Palma de Mallorca: zahrada, bar, restaurace                                          Valencia: interaktivní tabule a Ipady, free WiFi, velký studentský salonek, terasa, zahrada, čítárna, prodejní automaty

Přednosti školy:

atraktivní lokality, umístění v centru měst, široká nabídka kurzů, kvalifikovaní učitelé

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Studovat na International House znamená studovat na jedné z největších a nejkvalitnějších sítí jazykových škol. Garancí kvality je již 50 let zkušeností a statisíce spokojených studentů po celém světě. Školy ve Španělsku a Jižní Americe se nachází ve velmi atraktivních lokalitách a umožňují studentům se nejen zdokonalovat v jazyce, ale také poznat kulturu dané země a najít si nové přátele z celého světa.

Lokalita

Barcelona - šestipatrová budova školy se nachází přímo v centru města nedaleko Plaza Catalunya, nejznámějšího náměstí v Barceloně. Studentům jsou k dispozici klimatizované učebny a také typický španělský bar s terasou. Palma de Mallorca - škola je situována v čtyřpatrové budově přímo v centru města na Plaza de Cort, na největším a nejznámějším náměstí. Tarragona -město se nachází hodinu cesty od Barcelony a je ideální lokalitou pro juniorské kurzy. Škola sídlí ve dvou patrech městské budovy přímo v centru. Valencia - škola je umístěna ve dvou budovách v samém srdci rušného města, obklopena elegantními obchody, historickými památkami a španělským temperamentním městským životním stylem. Ve Valencii najdete krásné dlouhé pláže.

Kurzy a ubytování

Školy International House nabízejí celou řadu kurzů. Studovat zde můžete klasický kurz General Spanish nebo Business Spanish, dále příípravný kurz na mezinárodní zkoušku DELE. Další možností jsou soukromé lekce One to one. V Barceloně je v nabídce také speciální kurz španělštiny kombinované s Arts Workshopy (malování, keramika, sklářství, sochařství). 4 workshopy mohou být rozdělené do dvou až čtyř týdnů. Zajímavý je také kurz Spanish + Spanish Culture, ve kterém si můžete procvičit konverzaci ve španělštině a ještě se dozvědět něco o španělské kultuře. V Palmě můžete spojit lekce španělštiny s dvoutýdenním skupinovým kurzem Sailingu, který probíhá v červenci a srpnu. Juniorské kurzy jsou určeny mládeži od 13 do 17 let. Probíhají v létě ve městech Valencie a Tarragona a cena zahrnuje vždy výuku španělštiny, ubytování v hostitelské rodině nebo školní rezidenci s plnou penzí, zpáteční letištní transfer, aktivity a dohled nad studenty. Pro studenty starší 50ti let je v nabídce Senior Course, kde jsou lekce španělštiny následovány odpoledními a večerními aktivitami, v ceně kurzu je také jeden celodenní výlet. Ubytování školy nabízí v hostitelských rodinách, studentských rezidencích nebo apartmánech.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.