přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Barcelona, Madrid, Malaga

Španělština za příznivé ceny ve třech španělských metropolích. Kurzy General Spanish v Malaze už od EUR 125 EUR / týden.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max.  počet studentů ve škole:

Malaga: 120 
Madrid: 90
Barcelona: 90

Max.  počet studentů ve třídě:

10

MInimální věk:

Dospělí: 18 let
Junioři Barcelona: 14 - 21 let
Junioři Malaga: 12 - 21 let

Národnostní složení studentů:

Malaga: Evropa 74%, Amerika 13%, Asie 11%, Ostatní 2%

Madrid: Evropa 51%, Asie 30%, Amerika 11%, Ostatní 8%
Barcelona: Evropa 74%, Asie 11%, Amerika 8%, Ostatní 7%

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

Malaga: recepce, 13 klimatizovaných učeben, společenská místnost, střešní terasa, prodejní automat
Madrid: 2 terasy, studentský salonek, centrum pro samostudium, počítače, přístup na internet zdarma
Barcelona: studentský salonek, centrum pro samostudium, počítače, přístup na internet zdarma

Přednosti školy:

cena, 

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let.  Kromě španělštiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Každoročně zde projde jazykovou výukou zhruba 40 000 studentů z celého světa. Škola je akreditována řadou prestižních mezinárodních institucí  jako je např. FELTOM, ALTO, WYSE a také španělským institutem Instituto Cervantes in Spain.

Akční nabídka

EARLY BIRD sleva EUR 25 / týden při objednání pobytu do 31. 3. 2020.

Lokalita

Škola Sprachcaffe v Barceloně sídlí na ulici Via Laietana, asi 400 metrů od přístavu. Moderní vybavení školy je navrženo tak, aby vytvořilo uvolněnou a efektivní atmosféru k učení. V blízkém okolí  školy se nachází nespočet obchodů, butiků, spoustu muzeí, barů a také podmořské akvárium nebo městská pláž. V Madridu se škola nachází v historické budově v centru města na ulici Calle Arenal. Škola má dvě terasy s úchvatným výhledem na město. Hlavní náměstí Madridu , náměstí Puerta de Sol, je jen pár minut od školy. Nachází se zde důležitý přestupní uzel MHD a také tzv. nultý kilometr, který je pokládán za střed všech španělských silnic. Za pozornost určitě stojí i nedaleký královský palác Palacio Real de Madrid s  přilehlými zahradami. Pro milovníky moře a slunce je ideální destinací ke studiu město Málaga na jihu Pyrenejského poloostrova. Škola se nachází v rušné pobřežní čtvrti Pedregalejo, jen 2 km od centra Malagy a 100 metrů od pláže na pobřeží Costa del Sol. Studenti mohou využívat zdarma členství v školním plážovém klubu La Tortuga.  

Kurzy a ubytování

 Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné španělštiny ve dvou intenzitách General Spanish 20 nebo 30 lekcí / týden. Zajímavý je kurz španělštiny spojený s aktivitami General Spanish + Activities (20 + 10 kulturních lekcí/ týden + 3 večerní aktivity).  Pro učitele nebo ty co by rádi začali španělštinu vyučovat, je určený kurz Teacher Treaning ( 20 lekcí / týden). Další z kurzů - DELE, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium ve Španělsku  nebo kteří vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností.  Tento kurz se vyučuje v intenzitě 20 lekcí / týden a má 5 nástupních termínů v roce. Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase, doporučujeme kurzy One to One. 
Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. V Barceloně mohou studovat děti ve věku od 14 do 21 let, v Malaze ve věku od 12 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.  Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.