přejít na hlavní menu
Global Village English Centres

Global Village English Centres

Honolulu

Jazyková škola na Hawai, kde můžete spojit kurz angličtiny se surfováním, tancem hula nebo hrou na ukulele!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 230

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

16 let

junioři 12 - 17 let

Národnostní složení studentů:

45 % Evropa (Německo, Francie, Španělsko,Itálie, Rusko)
43 % Asie
10 % Jižní Amerika
2 % Severní Amerika

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

13 učeben, 26 moderních počítačů, wifi, společenská místnost s výhledem na oceán, kuchyňka, mikrovlnka, lednice, nápojový automat, kabelová televize

Přednosti školy:

kvalitní výuka, široký výběr kurzů, atraktivní prostředí, sportovní vyžití , škola v blízkosti pláže, obchodů i  místní dopravy

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Global Village English Centres je členem mezinárodní  organizace Better Business Bureau, která  zaručuje kvalitu školy. O výborné výsledky studentů se starají kvalifikovaní učitelé a zaměstnanci školy. Přátelské multikulturní prostředí Havaje doplňují vstřícností a osobním přístupem ke všem studentům.

Lokalita

Škola Global Village English Centres sídlí na bezpečném a přátelském ostrově Oahu, v největším městě souostroví Havaje, v Honolulu. Moderní budova školy leží jen několik set metrů od moře. Učebny školy nabízí výhled na místní pláže a horské pohoří.  Nedaleko školy je nákupní centrum Ala Moana, mnoho restaurací a veřejná doprava. Volný čas lze trávit na nedaleké tichomořské pláži Waikiki, která je rájem hlavně pro surfaře. Navštívit můžete známý přístav Pearl Harbor a také objevovat místa, kde se natáčel seriál Ztraceni.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku angličtiny v několika stupních intenzity. Výhodou kurzů General English v rozsahu 16 nebo 20 lekcí za týden je, že se k nim nevyřizují studentská víza, pouze online registrace ESTA. Pro studium intenzivnějších kurzů s 25 lekcemi za týden je zapotřebí vyřídit studentské vízum F1. Na škole lze dále studovat Intensive EnglishBussines English, TOEFL, TOEIC, cambridgeské přípravné kurzy FCE , CAE a CPE a také dlouhodobější kurzy Academic Year nebo Academic Semester. Možností jsou také soukromé lekce One to one. Studovat lze i kurzy angličtiny spojené např. s výukou tance English + Hula nebo hrou na hudební nástroj ukulele English + Ukulele a také English + Surfing nebo English + Yoga pro vyznavače sportů. Pro juniory ve věku 12 - 17 let je připraven Junior Course Homstay. Kurz zahrnuje zapisné, studijní materiály, výuku v ranních hodinách 15 lekcí / týden, odpolední a víkendové sportovní a kulturní aktivity a také exkurze, dále ubytování v rodině s plnou penzí a zpáteční letištní transfer. Ubytování pro dospělé škola zajišťuje v hostitelských rodinách, avšak díky přetíženosti místních komunikací může cesta do školy trvat někdy  35 až 60 minut autobusem. Další možností je ubytování v rezidenci, apartmánech či tzv. dormitories. Ceny vám poskytneme v našich kancelářích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.