přejít na hlavní menu
Open Hearts Language Academy

Open Hearts Language Academy

Miami, Orlando, Boca Raton

Open Hearts Language Academy je moderní škola s širokou nabídkou jazykových kurzů. Vybrat si můžete mezi těmito atraktivními destinacemi - Miami a Orlando nebo Boca Raton

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

315 / 180

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12 GE, BE
8 / 4 FCE, CAE, IELTS, TOEFL

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

40 % Evropa (Francie, Španělsko, Německo)
25 % Afrika (Maroko, Libye, Saudská Arábie)
25 % Jižní Amerika (Brazílie, Venezuela, Kolumbie)
10 % Asie (Japonsko, Korea, Čína)

Zastoupení ČR:

4 %

Vybavení školy:

recepce, multimediální učebny, počítačové učebny s vysokorychlostním internetem, společenské místnosti, kavárna, Wi-Fi

Přednosti školy:

kvalitní výuka, kvalifikovaní učitelé, lokalita, pestrý výběr ubytování, komfortní vybavení školy, zdarma konverzační klub 3x týdně, možnost využívat posilovnu, bazén a jacuzzi v Miami

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Škola Open Hearts Language Academy funguje již  více než 15 let a je akreditovaná národní agenturou CEA (Commission of English Language Program Accreditation) pro jazykové programy a instituce,  která je uznána americkým ministerstvem vzdělávání. Je jednou z nejlepších jazykových škol v Miami s vysokou kvalitou vzdělávání.  Škola svým studentům poskytuje skvělé zázemí a vybavenost, přátelskou atmosféru a individuální přístup. Nabízí pestrý program volnočasových aktivit a výborné možnosti, jak zkombinovat učení se sportem, odpočinkem a cestováním

Lokalita

Miami - leží na jihovýchodním pobřeží Floridy. Má přibližně 433 000 obyvatel a jedná se o velice oblíbenou lokalitu, vyhledávanou hlavně  kvůli příjemnému podnebí. Škola se nachází na jihu Miami ve finanční čtvrti Brickell. Sídlí v moderním komplexu Four Ambassadors, v 18. poschodí jedné ze čtyř výškových budov. Téměř všechny učebny mají výhled na záliv Karibského moře. Studenti mají zdarma vstup do plaveckého bazénu, jacuzzi a posilovny.

Orlando - škola se nachází v Metro West, jihozápadně od centra města Orlando. Metro West je právem označováno za nejkrásnější část města.

Boca Raton -  škola se nachází v centru dění, v oblasti Coconut Creek. Na dosah nejkrásnějších pláží, restaurací, muzeí, nákupních center a  parků. Škola je moderně vybavena.

Kurzy a ubytování

Open Hearts Language Academy vyučuje angličtinu přirozeným stylem, tzn. simulací každodenních životních situací. Kurzy jsou rozděleny do 6 jazykových úrovní. Vstupní jazykový test rozhoduje o zařazení do odpovídající úrovně. Pro začátečníky je nejvhodnější kurz General English (20 lekcí / týden), pro který stačí vyřídit registraci ESTA  nebo Intensive English (25 nebo 30 lekcí / týden), s potřebnými studentskými vízy F1.  Výuka probíhá od 9:00 do 12:40 hod., v případě intenzivních kurzů jsou odpolední lekce do 14 nebo 15 hod. Škola nabízí také kurzy TOEFL, IELTS, FCE a CAE. Tyto kurzy probíhají ve čtyřtýdenních cyklech. Kurzy TOEFL, IELTS, FCE a CAE probíhají v odpoledních hodinách od 14:10 do 17 hod. Pro individuální výuku škola nabízí lekce One to One v odpoledních hodinách od 14:10 do 16:00. Studenti mohou také zdarma využít Conversation Club, který probíhá 3x týdně od 13:00 do 14:00, kde mohou komunikovat s rodilým mluvčím a seznamovat se zároveň s ostatními studenty.

Ubytování je zajištěno v rezidencích. Rezidence Open Hearts je přímo v komplexu Four Ambassadors ve výškové budově vedle školy a nabízí i apartmány s výhledem na oceán. Každý apartmán má 2 ložnice i koupelny a plně zařízenou kuchyň i obývací prostory. Rezidence Brickell je vzdálená asi 10 minut chůze od školy a je k dispozici pouze od května do listopadu. Každé studio má kompletně zařízenou kuchyň a ubytovaní studenti mohou využívat také všechny atrakce Open Hearts rezidence. Universal Studios Residence se nachází přímo naproti proslulým filmovým studiím - Univesal Studios. Ubytování v hostitelské rodině je možné  v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji s polopenzí. Vzhledem ke vzdálenosti některých hostitelských rodin od školy doporučujeme využít ubytování v rezidenci.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.