přejít na hlavní menu
Centre of English Studies

Centre of English Studies

Londýn, Oxford, Leeds, Worthing, Harrogate, Edinburgh

Školy rodinného typu s nízkým počtem studentů ve třídách, výborná cena kurzů a ubytování v aktraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn 150 / 60
Oxford 50 / 25
Leeds 80 / 45
Worthing 160 / 80

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10 Edinburgh

14 / 10 Londýn, Leeds, Worthing

14 / 8 Harrogate
9 / 6 Oxford

Minimální věk:

dospělí: 16 let / 18 let Oxford
junioři: 12 - 17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 82 % Evropa, 10 % Asie, 8 % Ostatní

Oxford: 70 % Evropa, 8 % Asie, 22 % Ostatní

Leeds: 30 % Evropa, 25 % Asie, 15 % Jižní Amerika, 30 % Ostatní

Worthing: 80% Evropa, 17% Asie, 2% Jižní Amerika, 1% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

všechna centra: moderní učebny, společenská místnost, počítačová místnost, počítačová učebna, knihovna, poslechové centrum, promítací učebna, wifi, V Londýně navíc zahrada a venkovní BBQ, ve Worthingu stolní tenis a tři zahrady 

Přednosti školy:

tradice, kvalita, atraktivní lokality, kvalifikovaní a zkušení učitelé, moderní vybavení, e-learning, bohatý program mimoškolních aktivit, bezpečné lokality

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Centre of English Studies byla založena v roce 1976 v Irsku. Od té doby otevřela čtyři nové školy ve Velké Británii a vypracovala se mezi prestižní jazykové školy jak v Irsku, tak ve Velké Británii. CES nabízí širokou škálu kurzů, které probíhají v přátelské atmosféře. Spousta studentů přichází na základě doporučení a hodně se jich na CES znovu vrací. Vysoký standard kurzů a ubytování zajistí, že čas strávený na škole bude hodnotný a příjemný. Nově škola zavádí systém e-learning, který pro studenty představuje další způsob komunikace se školou. Škola je akreditovaná British Council a je členem English UK.

Akční nabídka

Až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé.

Objednejte         Získejte zdarma
2 - 4 týdny            1 týden

5 - 8 týdnů            2 týdny 
9 - 12 týdnů          3 týdny

Lokalita

CES sídlí v Londýně ve Wimbledonu na předměstí proslaveném tenisem, které je od centra Londýna vzdálené 20 minut jízdy vlakem. Škola je situovaná v rezidenční čtvrti pouhých 10 minut chůze od vlakové zastávky Wimbledon. Další  škola CES se nachází poblíž Oxfordu na High Street ve vesničce Wheatley, která je od centra Oxfordu vzdálená jen pár kilometrů. Lokalita školy je perfektní vzhledem k poklidné a přátelské atmosféře, kterou zde najdete i přesto, že se nachází v těsné blízkosti rušného Oxfordu. Velkou výhodou je nízký počet studentů ve třídách. Škola CES v Leedsu sídlí v nově zrekonstuované budově v centru města v blízkosti Park Square. Pět minut chůze od školy se nachází hlavní autobusová zastávka a také veškeré obchody, restaurace, kina a divadla.  Ve Worthingu CES sídlí ve viktoriánské budově, pár minut chůze od nádraží a centra města. Worthing leží na pobřeží a najdete zde 8 km dlouhou promenádu a pláž.  Ve starobylém lázeňském městě Harrogate se budova školy nachází přímo v centru, blízko obchodů a jen 10 minut od autobusové a vlakové zastávky. V blízkosti Harrogate naleznete známý národní park Yorkshire Dales. Nově CES otevřela školu v hlavním městě Skotska v Edinburghu. Škola je situována v samém středu historického města.

Kurzy a ubytování

Na všech školách CES můžete studovat General English, Intensive English, One to One a Business English (kombinace GE a BE). Také přípravný kurz na zkoušky IELTS je možné absolvovat ve všech školách. Možnost připravovat se na cambridgeské zkoušky (FCE) je ve všech městech, kromě Edinburghu a Leedsu. Absolvovat kurzy pro učitele (Methodology of Language Development, CLIL, Language Development for Teachers a English for Teachers) je možné v Londýně a ve Worthingu. Zajímavým dlouhodobým kurzem je Multi Destination Course jehož délka je 24 týdnů a je kombinací týdnů studia v Londýně , Oxfordu, Worthingu, Edinburghu, Harrogate nebo Leedsu a v Dublinu. Zahájit studium je vždy nutné v Anglii. Pro mladší studenty ve věku 12 - 17 let nabízí CES Junior Course ve Worthingu, Oxfordu, Edinburghu a Leedsu. V ceně kurzu je vždy výuka, ubytování v hostitelské rodině ve dvou až třílůžkovém pokoji s plnou penzí, aktivity a zpáteční letištní transfer. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách. V Londýně a Oxfordu s polopenzí, ve Worthingu a Leedsu s plnou penzí, ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.