přejít na hlavní menu
English 2000

English 2000

Bournemouth

Škola rodinného typu jen 5 minut od pláže. Široká nabídka kurzů zahrnuje také unikátní studijně-pracovní programy. Velmi příznivé ceny kurzů i ubytování.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

200 / 100

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

16 / 10

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

95% Evropa (Španělsko, Německo, Francie, Itálie, Holandsko)
1% Asie

3% Ostatní

Zastoupení ČR:

8 %

Vybavení školy:

světlé učebny, společenská místnost pro studenty, knihovna, zahrada

Přednosti školy:

lokalita, cena, aktivity, kvalifikovaní učitelé, studijně pracovní programy

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola English 2000 se nachází ve městě Bournemouth na jižním pobřeží Anglie a byla založena v roce 1992. Patří mezi školy rodinného typu s individuálním přístupem ke svým studentům. Je akreditována British Council. Škola zajišťuje bohatý program mimoškolních aktivit a kromě klasické výuky angličtiny se zaměřuje i na pracovní programy. Nabízí výhodnou kombinaci jazykových kurzů a pracovních příležitostí. Škola svým studentům poskytuje kvalitní výuku angličtiny, prostorné učebny a zahradu patřící k budově školy.

Akční nabídka

2 + 2, 3 + 3 a 4 + 4 týdny kurzu General English zdarma pro pobyty absolvované od listopadu 2019 do února 2020.

Lokalita

Škola sídlí přímo v centru Bournemouth na Fir Vale Road. Bournemouth je nejznámější britské letovisko s krásnými plážemi, možností sportovního vyžití a bohatým nočním životem. Jde o prázdninovou destinaci, kde můžete krásně spojit studium s dovolenou. Kde jinde byste v Anglii našli 10 km písčitých pláží?

Kurzy a ubytování

Škola English 2000 nabízí kromě klasických kurzů obecné angličtiny General English (20 lekcí / týden), Intensive English (30 lekcí / týden) také studijně pracovní programy. Úspěšné jsou kurzy kombinované s prací tzv. Study and Work či Bournemouth Work Experience. Program Study and Work umožňuje studentům po ukončení kurzu angličtiny nastoupit na placenou pracovní pozici, a to na 12 - 52 týdnů. Program Bournemouth Work Experience spojuje studium angličtiny o intenzitě 4 lekce / týden a současně práci na 12 - 52 týdnů. Práci zajišťuje škola v oborech Hotel & Catering v Oxfordu, Bournemouthu a na Anglické riviéře. Ubytování zajišťuje škola v hostitelských rodinách a přes léto je i možnost ubytování v rezidenci.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.