přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Navíc s nabídkou samostatného programu v Londýně pro studenty od 30 let!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 300 / 250

Cambridge: 200 / 150

Brighton: 380 / 300

Bristol: 270 / 200

Manchester: 135 / 100 

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 11

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 30% Asie, 20% Evropa, 15% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Cambridge: 30% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Brighton: 40% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 10% Ostatní

Bristol: 40% Evropa, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, interaktivní tabule, počítačové centrum, wifi, studovna, společenská místnost, knihovna, kavárna (v Londýně a v Brightonu)

Přednosti školy:

atraktivní destinace a umístění škol v centru měst, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů a ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre je jednou z nejuznávanějších jazykových škol ve Velké Británii. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup a rychlé zlepšení úrovně angličtiny. Za kvalitu škol EC mluví firemní klienti jako jsou AEG, Credit Suisse, Nokia, Vodafone, Daimler Chrysler, Pirelli a mnoho dalších společností neméně zvučných jmen. Školy EC jsou akreditovány British Council a členy English UK. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. 9. 2023!

Pobyty na příští rok můžete až do konce října 2023 objednávat za letošní ceny!

Lokalita

Moderní budova školy EC v Londýně se nachází v populární čtvrti Islington, v blízkosti stanice metra Angel. V okolí samozřejmě najdete mnoho turistických atrakcí, kaváren, restaurací a obchodů. Škola má zde svoje samostatné centrum, které je určeno k výuce studentů starších 30 let.

Pobočku v Cambridge najdete v nové, moderní a dobře vybavené budově umístěné v centru města. Studenti tak mají k dispozici větší a komfortnější učebny. V okolí se nachází spousta obchodů, restaurací a kaváren. 

Škola v Brightonu sídlí celkem ve třech georgiánských budovách nedaleko oblázkové pláže, kde většina studentů tráví přestávky. K Royal Pavilion a Brighton Pier odtud dojdete za pouhých 10 minut.  

Pobočka EC Bristol se může pochlubit centrální polohou na Queen Square, klidné a relaxační zóně v centru města. Studentům jsou zde k dispozici tři patra moderní a prostorné budovy s velkými učebnami.   V těsné blízkosti se nachází nákupní čtvrť se spoustou obchodů, kaváren a restaurací.

Budova školy v Manchesteru je butikovým prostorem v srdci tohoto revolučního, podnikatelského a inovativního města, které je známé svým světovým fotbalem nebo živou hudební scénou. Nedaleko najdete vlakové a autobusové nádraží, a máte tak skvělý přístup ke všem kulturním zajímavostem města.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů. Studovat zde můžete General English, Intensive English, přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem English for Work. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii. Dále je možné zvolit individuální lekce One to one, které intenzivně rozvíjí úroveň angličtiny. Studenti od 30 let mohou v londýnské pobočce navštěvovat jazykové kurzy 30+ se studenty stejné věkové kategorie. Tento jedinečný program je určen výhradně pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s dospělejšími a stejně smýšlejícími studenty.

EC vychází vstříc také dětem a mladým studentům pořádáním letních juniorských kurzů Junior Course. Tyto kurzy nabízí perfektní příležitost, jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem. Ať už jde o plavbu na loďce po řece v Cambridge, nákupy či exkurzi do Londýna. Ubytování s plnou penzí je již zahrnuto v ceně kurzu.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích s vlastní koupelnou.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.