přejít na hlavní menu

Kaplan International English - juniors

Londýn, Bath, Salisbury, Torquay, Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edinburgh

Ceny pobytů zahrnují výuku, ubytování s plnou penzí, transfery, aktivity a exkurze.

kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 100 / 90 
Bath: 150 / 120
Salisbury: 530 / 200 
Torquay: 230 / 180
Bournemouth: 185 / 180 
Brighton: 120 / -

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

 12 - 17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 25% Venezuela, 11% Ukrajina, 9% Rusko, 7% Turecko, 6% Francie

Bath: 28% Španělsko, 17% Rusko, 14% Itálie, 11% Brazílie, 8% Francie

Bournemouth: 21% Venezuela, 17% Švýcarsko, 16% Německo, 11% Španělsko, 9% Rusko

Brighton: 37% Venezuela, 12% Švýcarsko, 9% Itálie, 8% Rusko, 6% Azerbajdžán

Salisbury: 24% Rusko, 16% Itálie, 11% Brazílie, 10% Španělsko, 6% Kazachstán

Torquay: 21% Itálie, 16% Rusko, 16% Švýcarsko, 13% Kolumbie, 7% Francie

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderní učebny, wifi, počítačové a multimediální učebny, studovna a kuchyně , knihovna, kavárna, zahrada

Přednosti školy:

celosvětově uznávaná škola s dlouholetými zkušenostmi, široké spektrum kurzů a programů, lokalita, výborná kvalita, spokojení studenti

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Kaplan International English má ve Velké Británii několik center, které se specializují na kurzy pro juniory. Absolvování jazykového kurzu v zahraničí je pro mladé studenty nezapomenutelným zážitkem. Zdokonalí se v angličtině a zároveň prožijí část prázdnin v zahraničí. Během pobytu poznají kulturu, historii a životní styl Britů. Kurz angličtiny je vyučován zábavnou formou.  Studium je doplněno mimoškolními aktivitami a exkurzemi pod dohledem lektorů. Kaplan má akreditaci British Council a English UK.

Londýn - škola se nachází v centru Londýna v moderní budově Westminster Kingsway College. Bath - město známé gregoriánskou architekturou, lázněmi a krásnou přírodou. Škola je přímo v centru města. Salisbury - historické město poblíž anglické národní památky Stonehenge. Torquay - známé přímořské letovisko oblíbené mezi turisty, škola je pouhých 5 minut od centra města. Bournemouth - patří mezi neznámější letovisko s nádhernými plážemi, zároveň nabízí i kulturní a sportovní vyžití. Brighton - oblíbené přímořské letovisko na jihu Anglie s historickými budovami v centru. Cambridge - univerzitní městečko s nezaměnitelnou architekturou. Edinburgh - hlavní město Skotska s nádhernou gregoriánskou architekturou.

Kurzy a ubytování

Kaplan International English nabízí ve Velké Británii kurzy pro juniory od začátečníků po pokročilé angličtináře. První den ve škole absolvují všichni studenti vstupní test, na základě kterého jsou rozděleni do příslušných úrovní. Na výběr jsou letní jazykové kurzy o intenzitě 15 hodin / týden (Classic), které perfektně kombinují studium angličtiny s aktivitami a výlety a intenzivnější kurzy o intenzitě 21 hodin / týden (Intensive), které jsou v nabídce pouze v Salisbury. Před příjezdem je studentům umožněno absolvovat úvodní online program, který jim pomůže připravit se na pobyt. V Bournemouth mají studenti možnost absolvovat kurzy zakončené cambridgskými zkouškami (KET, PET). Cambridgské zkoušky klasifikují znalosti studentů v oblasti poslechu, mluvení, čtení a psaní. Ve všech kurzech se používají učebnice specializované na výuku juniorů. Lekce vedou kvalifikovaní lektoři a důraz je kladen především na aktivní použití jazyka a plynulý verbální projev. Třídy jsou mezinárodní, studenti tak mají možnost poznat nové kamarády z celého světa. Každý student obdrží první den tzv. „Junior Diary“. Jedná se o důležitou součást lekcí,  aktivit a exkurzí. Díky tomuto osobnímu zápisníku studenti využívají znalosti načerpané při studiu nejen během lekcí, ale také během aktivit a výletů. Ceny všech programů zahrnují jazykový kurz, ubytování s plnou penzí, program aktivit a exkurzí, učebnice a certifikát. Počet aktivit a exkurzí se liší dle lokality, vždy je to však nejméně 6 aktivit, 1 celodenní a 1 polodenní výlet týdně. Nejběžnějšími aktivitami jsou sporty, týmové hry, umění, drama, filmové noci, kvízy, diskotéky, barbecue a další. Na výlety se vyráží ke známým památkám v okolí. Aktivity a výlety výborně doplňují výuku a junioři tak procvičují angličtinu v praxi. V nabídce jsou jak kurzy s ubytováním v hostitelských rodinách (Homestay), tak kurzy s ubytováním ve studentských rezidencích (Residence).

Kaplan International English - juniors
© 1999 - 2017 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz