přejít na hlavní menu
LAL England

LAL England

Londýn, Torbay, Brighton, Berkhamsted, Cambridge

LAL je mezinárodní vzdělávací instituce se širokým výběrem kurzů, juniorských a rodinných programů za přijatelné ceny v atraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Torbay: 680 / 300
Londýn: 130 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12 GE Torbay
12 / 10 GE Londýn
10 / 8 FCE. CAE. IELTS
6 / 5 Mini group

Minimální věk:

16 let
8 - 17 let junioři

Národnostní složení studentů:

70% Evropa

10% Asie

10% Jižní Amerika

10% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, počítače s přístupem k internetu zdarma, wifi, knihkupectví, zahrada a kavárna (Torbay)

Přednosti školy:

široká nabídka kurzů, atraktivní lokalita, vysoká kvalita, výuka v malých skupinách, programy pro rodiče s dětmi, široký výběr juniorských kurzů

Délka lekce:

45 min

Úvod

LAL je mezinárodní vzdělávací instituce s několika pobočkami po světě a kvalitní výukou angličtiny. Škola v Torbay byla založena v roce 1984. Škola LAL v Londýně byla otevřena v lednu roku 2010. Obě školy jsou členem English UK a jsou akreditováné British Council. LAL nabízí kurzy nejen pro dospělé, ale také pro mládež a rodiče s dětmi. 

Akční nabídka

Sleva 15 % ze školného pro pobyty pro dospělé v Torbay a 10 % pro juniory v Torbay, Brightonu, Londýně a Tavistocku. Platí při objednávce do 13. 5. 2019.

Lokalita

Londýn - škola sídlí v moderní budově v klidné čtvrti v Twickenhamu nedaleko Richmond parku a jen 20 minut od centra Londýna. V centru Twickenhamu je spousta obchodů a restaurací i sportovní stadion, kde se hraje rugby.  Rezidence školy je pouze několik stovek metrů od kampusu.
Torbay - město se nachází v přímořském resortu na jižním pobřeží Anglie v oblasti zvané Anglická riviéra. Budova školy se zahradou a kavárnou se nachází v části Paignton, 5 min. chůze od písečných pláží,. 
Brighton - slavné historické město na jižním pobřeží Anglie. Výuka a ubytování v rámci juniorských kurzů probíhá v University of Sussex a Brighton University a také na American Express Community Stadium. Všechny budovy jsou od sebe vzdáleny do 10 min pěší chůzí.
Berkhamsted - historické město na sever od Londýna, kde probíhají juniorské kurzy, je domovem jednoho z největších filmových archivů světa.
Tavistock, Taunton a Winchester - jsou menší města na jihozápadním pobřeží Anglie, kde probíhají další juniorské kurzy - informace o těchto kurzech jsou na vyžádání.

Kurzy a ubytování

LAL nabízí širokou škálu jazykových kurzů pro různé věkové kategorie. Výuka je kombinací tradičních metod a nejnovějších vyučovacích technik, probíhá v malých skupinách ve spolupráci s kvalifikovanými lektory. Škola nabízí klasické kurzy General English, Intensive English a Business English. Všechny tři kurzy jsou nabízeny i v mini skupinách max. pro 6 studentů. V Londýně mohou studenti navštěvovat i odpolední kurzy General English. Dále má škola v nabídce přípravu na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a také na zkoušku IELTS v intenzivní či kombinované formě. Pro učitele jsou připraveny kurzy CELTA a DELTA, které probíhají v Torbay. Pro rodiny s dětmi škola nabízí výhodné balíčky Family Package, které obsahují výuku 20 lekcí týdně a jsou ve variantě s aktivitami či bez aktivit. Balíček obsahuje zápisné, výuku, učebnice a případně aktivity pro 1 dítě + výuku pro 1 dospělého. V Torbay probíhají tyto kurzy celoročně a jejich ceny jsou na vyžádání. Pro mládež jsou určeny Junior Course v hostitelské rodině nebo rezidenci. V ceně je vždy zahrnuto zápisné, výuka 20 lekcí týdně, učebnice, ubytování s plnou penzí, aktivity a exkurze, zpáteční transfer z letiště Heathrow. Tyto kurzy jsou pro různé věkové kategorie a probíhají v řadě lokalit - Londýn, Torbay, Brighton, Berkhamsted. V nabídce jsou i juniorské kurzy ve městech Tavistock, Taunton a Winchester, jejichž detaily a ceny dostanete na vyžádání. Ubytování pro dospělé škola zajišťuje v hostitelských rodinách s vlastní či sdílenou koupelnou a polopenzí, nebo případně jen se snídaní, a také v rezidencích s vlastní či sdílenou koupelnou bez stravování. Rezidence v Londýně se nachází přímo ve školním kampusu. V Torbay je rezidence vzdálena cca 10 min chůzí. 

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.