přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Londýn, Cambridge, Brighton

Jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Vybrat si navíc můžete ze tří atraktivních lokalit - Londýn, Brighton a Cambridge.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 175 / 90

Brighton: 150 / 80

Cambridge: 155 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 29 % Evropa, 2% Severní Amerika, 19% Jižní Amerika, 26% Asie, 24% Ostatní
Brighton: 30% Evropa, 25% Asie, 25% Jižní Amerika, 20% Ostatní
Cambridge: 52% Evropa, 3% Severní Amerika, 15% Jižní Amerika, 26% Asie, 4% Ostatní

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

moderní učebny vybavené počítači a televizí, Wi-Fi, společenská místnost, knihovna, studovna, zahrada (v Londýně, v Brightonu i v Cambridge), stolní tenis (v Brightonu)

Přednosti školy:

přátelská atmosféra, tým zkušených lektorů, lokalita, spektrum kurzů a programů, online learning system, spokojení a motivovaní studenti

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Mezinárodní organizace jazykových škol Language Studies International nabízí ve Velké Británii hned tři pobočky. Ve všech školách LSI se vám dostane velkého výběru kurzů, kvalifikovaných lektorů a know-how, které vznikalo v průběhu 50-leté historie této organizace, která nabízí celkem 15 škol v 8 zemích světa. Ve Spojeném království jsou všechny školy LSI akreditovány u British Council a také jsou členy organizace English UK.

Lokalita

V Londýně jsou studentům k dispozici dvě samostané budovy, každá v jiné části metropole. Jednu školu LSI najdete v severní části města ve čtvrti Hampstead, která je synonymem pro klasickou londýnskou městskou část s množstvím tradičních podniků. Hampstead se však stal i domovem mnoha umělců, spisovatelů a celebrit. Samotná škola se nachází ve čtyřpodlažní viktoriánské budově s velkou zahradou, jen 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou do centra Londýna. Druhou školu naleznete pod označením London Central na Ridgmount Street, v blízkosti  British Museum, mnoha obchodů na známé Oxford street nebo vhyhlášených barů ve čtvrti Soho. Zde mohou studenti využívat moderní budovu s plnohodnotným vybavením. 

Populární Brighton leží na pobřeží jižní Anglie, asi 50 minut jízdy vlakem od Londýna, a právě proto se mu často přezdívá „London-by-Sea“. Jedná se o jedno z nejvíce multikulturních měst v Británii a všem svým návštěvníkům nabízí příjemnou a uvolněnou atmosféru. Škola se skládá ze dvou campusů, vzdálených od sebe jen deset minut chůze. V blízkosti pětipodlažní viktoriánské budovy s ohromnou zahradou najdete obchody, kavárny, hospody, restaurace a bary. Přímo v zahradě můžete využít pikniková místa a stoly na ping pong. Kromě devíti moderně vybavených učeben je studentům k dispozici také počítačová učebna, studentská místnost i velké množství materiálů pro samostudium.

Světoznámé univerzitní město Cambridge je plné muzeí, galerií a nádherných historických budov. Díky vysokému počtu místních studentů zde také najdete různé zajímavé nezávislé obchody, kavárny, bary, restaurace, hospody a pulzující noční život. Mnoho míst nabízí skvělý výběr živé hudby nebo divadla. Cambridge je opravdu ideálním místem pro každého, kdo se chce v Anglii učit anglicky. Škola leží v klidné části města, jen kousek od centra a od vlakové zastávky. 11 velkých učeben a 1 učebna pro One to One lekce je moderně vybaveno. Kromě počítačové a společenské místnosti je studentům k dispozici i velká zahrada.

Kurzy a ubytování

Všechny tři školy LSI ve Velké Británii nabízejí kurzy obecné angličtiny v několika intenzitách. Kurzy General English mají intenzitu 20 lekcí týdně, kurzy Semi Intensive English jsou v intenzitě 24 lekcí týdně a při výběru kurzu Intensive English počítejte se 30 lekcemi angličtiny týdně. Kromě toho škola nabízí individuální lekce One to  One s intenzitou 10 lekcí týdně. Zkušení učitelé vás připraví také na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE, a v nabídce jsou i přípravné kurzy na zkoušky IELTS, TOEFL a TOEIC. Dále škola nabízí kurzy obchodní angličtiny Business English. Studenti od 40 let pak mohou využít kurzy angličtiny English for 40+ spojené s různými odpoledními aktivitami, jako např. návštěvy muzeí a galerií, pivovarů nebo vinařství, výlety do přírody, výlety lodí, návštěvy divadel či botanických zahrad.

Kromě ubytování v hostitelských rodinách mají účastníci kurzů možnost bydlet i ve školních rezidencích s ostatními studenty.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.