přejít na hlavní menu
Milner School of English

Milner School of English

Londýn

Škola rodinného typu s přátelskou atmosférou v tenisem proslavené čtvrti - Wimbledonu. Lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

140/ 90

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

55% Evropa
15% Asie
20% Jižní Amerika
10% Ostatní
 

Zastoupení ČR:

6 %

Vybavení školy:

knihovna, studovna, počítačová učebna, studentská kavárna, wifi

Přednosti školy:

umístění v centru Wimbledonu, menší škola s přátelskou atmosférou a menším počtem studentů ve třídách, bohatý program pro volný čas, kvalitní kurzy, kvalifikovaní učitelé, homestay v blízkosti školy, vstup zdarma do Wimbledon Leisure Centre a Wimbledon Public Library

Délka lekce:

40 minut

Úvod

Vlastníkem školy je Milnerova rodina, jejíž zkušenosti s jazykovou výukou přesahují 35 let. Je akreditována British Council a členem asociace English UK. Škola patří mezi úspěšné školy v přípravě na Cambridgeské zkoušky. Kurzy probíhají v přátelské atmosféře a s individuálním přístupem ke studentům. Pondělní večery pořádá škola uvítací večírek pro nové studenty. Nabízí bohatý kulturní program (divadlo, bowling, tenis, bruslení a další) a víkendové výlety. Další výhodou školy je vstup do sportovního areálu Wimbledon Leisure Centre a také do knihovny Wimbledon Public Library pro studenty Milnera zdarma!

Akční nabídka

2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma.

Lokalita

Škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledonu známém jako centrum světového tenisu. Součástí je vesnická zástavba, živé městské centrum a park. Wimbledon je bezpečná čtvrť se spoustou zeleně. Budova stojí v klidné vedlejší ulici 600 metrů od stanice Wimbledon. Cesta do centra Londýna vzdáleného 10 kilometrů trvá 17 minut. Na opačnou stranu jezdí vlaky v krátkých intervalech do proslulých míst v Jižní Anglii. Například cesta do Brightonu nebo Canterbury trvá jednu hodinu. Škola má 12 moderně vybavených učeben, knihovnu s výukovými materiály a kavárnu.

Kurzy a ubytování

Kurzy na škole Milner jsou vyučovány v malých skupinkách s maximálním počtem 12 - 16 studentů. Na rozdíl od jiných škol lekce trvá 60 minut. Milner School of English se specializuje na kurzy pro dospělé General English, které je možné také doplnit přípravou na cambridgeské zkoušky FCE, CAE a IELTSZajímavý je kurz angličtiny spojený s odpolední výukou tenisu ve Wimbledonském tenisovém klubu. Za zmínky stojí i Pronunciation Class - kurzy výslovnosti zdarma, kterých se může zúčastnit každý student. Ubytování nabízí škola v pečlivě vybíraných hostitelských rodinách. Většina rodin je přímo ve Wimbledonu a ubytování je tedy od školy snadno dosažitelné pěšky. K dispozici je také ubytování v rezidencích v jedno nebo dvoulůžkových pokojích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.