přejít na hlavní menu

LAL USA

Fort Lauderdale, Boca Raton, New York, Boston

Jazyková škola na Floridě s rozsáhlou nabídkou kurzů pro dospělé, juniory a programy pro rodiče a děti.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

210 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10 GE, BE
10 / 6 FCE / CAE / CPE / IELTS
6 / 5 Mini group

Minimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 8 - 18 let

Národnostní složení studentů:

60 % Evropa (Německo, Francie, Itálie)
24 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Mexiko)
11 % Afrika (Blízký východ)
 3 % Asie (Čína)
 2 % Ostatní

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

19 učeben, počítačová učebna s přístupem na internet zdarma, 2 jazykové laboratoře, společenská místnost, půjčovna kol a aut, rezidence vedle školy - bazén, jacuzzi, posilovna

Přednosti školy:

široká nabídka kurzů a aktivit, poloha blízko pláže, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola LAL USA byla založena v roce 1992 a je akreditována CEA (Commission on English Language Accredation). Je součástí mezinárodní vzdělávací instituce LAL.  Výhodou školy je vlastní rezidence s bazénem, fitness a jacuzzi v areálu školy ve Fort Lauderdale a dále rozsáhlá nabídka kurzů pro juniory a rodiny s dětmi.

Lokalita

Městu Fort Lauderdale se někdy přezdívá "Benátky Ameriky" pro jeho důmyslnou síť průplavů. Ty jsou domovem velkého množství jachet, město je považováno za jednu z největších jachtařských destinací na světě. Škola ve Ft. Lauderdale sídlí v moderní budově na jedné z hlavních ulic naproti zastávce městské dopravy. V okolí je spousta obchodů, klubů, restaurací a kaváren. Na pláž se dostanete za 10 minut. Ve škole probíhají jak kurzy pro dospělé, tak pro juniory. Další juniorská centra jsou potom v Boca Raton, Santa Cruz a New Yorku. Boca Raton je přímořské letovisko poblíž Ft. Lauderdale. Juniorské kurzy probíhají v budově místní soukromé univerzity. Kurzy, ubytování a sportoviště jsou v jednom komplexu. V New Yorku se škola nachází 20 minut cesty od Manhattanu v budově univerzity Fordham. 

Kurzy a ubytování

LAL USA nabízí bohatý program kurzů, ubytování a aktivit pro volný čas. Škola nabízí kurzy General English v rozsahu 20 nebo 24 lekcí / týden, Intensive English (30 lekcí / týden), Mini Group Business English (20 lekcí / týden), One to one a také kurzy, které připravují ke zkouškám FCE, CAE, CPE a TOEFL. V nabídce jsou také letní kurzy pro juniory, které jsou organizovány nejen přímo ve Fort Lauderdale, ale také v Boca Raton a v New Yorku. Kurzy jsou určeny pro studenty ve věku 13-18 let. Cena zahrnuje vždy zápisné, výuku, učebnice, ubytování v hostitelské rodině nebo školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a zpáteční letištní transfer v určených hodinách. Jako jedna z mála škol v USA nabízí LAL kurzy pro rodiče a děti, tzv. Family Packages. Tyto programy jsou určeny rodičům a dětem od 13 do 18 let a probíhají po celý rok ve Fort Lauderdale. Je možné vybírat ze dvou variant, první je studium spojené s aktivitami a exkurzemi. V ceně tohoto programu je výuka a aktivity pro 1 dítě a výuka pro 1 dospělého. Druhou  možností je samotné studium angličtiny o intenzitě 20 lekcí týdně pro 1 dítě a 1 dospělého. Balíčky lze na žádost upravit. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a školní rezidenci.

LAL USA
© 1999 - 2016 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz