přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Německu a Rakousku

         

Nabídka škol a kurzů

Actilingua Academy

Vídeň

 

Moderní jazyková škola s kvalitní výuku a vlastní rezidencí v blízkosti školy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Horizonte

Regensburg

 

Malá jazyková škola s přátelskou atmosférou. Škola i školní rezidence jsou umístěné v centru města. Výuka probíhá v malých skupinkách a po výuce je organizován bohatý program aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Language Studies International

Zurich

 

Jazykové školy s dlouholetou tradicí, v atraktivním hlavním městě Švýcarska a s širokou nabídkou kurzů pro výuku německého jazyka.

kurzy pro dospělé

GLS Sprachenzentrum

Berlín, Mnichov

 

Jazyková škola s kvalitními kurzy pro dospělé a širokou nabídkou kurzů pro juniory. V nabídce školy je i přípravný kurz na zkoušku Goethe.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

DID Deutsch Institute

Berlín, Frankfurt, Hamburg, Mnichov, Augsburg, Kolín nad Rýnem, Norimberk, Postupim

 

Jazyková škola patřící mezi kvalitní školy s dlouholetou tradicí. V nabídce kurzů jsou i přípravné kurzy na uznávanou zkoušku TestDaF nebo kurzy pro juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Němčina v Německu a Rakousku

Němčina je jazyk, který má přesný řád. Jazyk, kterým hovoří zhruba 200 milionů lidí a který díky tomu patří mezi deset nejpoužívanějších jazyků planety. Využijte toho, že jsou německy mluvící země našimi sousedy a vydejte se na kurz němčiny do zahraničí!

Proč na zahraniční kurz do Německa a Rakouska?

Nechce se vám nikam daleko od domova? Pak je pro vás kurz němčiny v Rakousku nebo Německu ideální volbou! Ať už zvolíte Berlín, Frankfurt nebo Vídeň, budete to mít domů maximálně pár hodin jízdy vlakem, autobusem nebo automobilem.

Přesto ale budete mít co objevovat! Obě země patří ke kulturně vyspělým zemím s řadou moderních, ale i historických měst. V Rakousku na vás čekají i krásné hory, Německo zase může nabídnout divoké pobřeží a hluboké lesy. A svůj pobyt si tu můžete zpříjemnit tím, co vás baví – sportem, turistikou nebo kulturním vyžitím všeho druhu.

Výběr kurzu podle jazykové školy

Studujte němčinu na jazykové škole, která vám bude vyhovovat. Ať už lokalitou, nabídkou kurzů a volnočasových aktivit, nebo třeba svou velikostí a počtem studentů.

  • Horizonte – menší jazyková škola v Německu, v samotném srdci historického města Regensburg. Škola si zakládá na individuálním přístupu ke studentům – studuje jich tu tedy poměrně málo a mají možnost bydlet v rezidenci hned vedle školy. V nabídce školy jsou klasické i intenzívní kurzy němčiny, které je možné kombinovat i se soukromými lekcemi s lektorem. Škola nabízí i kurz pro učitele.
  • GLS – jazyková škola, která se může chlubit dlouholetou historií a pobočkami v Berlíně a Mnichově. A zatímco v Mnichově jsou kurzy určené pouze juniorům, pobočka v Berlíně nabízí kurzy pro juniory i dospělé. Junioři mohou svůj kurz propojit s celou řadou dalších aktivit, nabízejí se třeba kurzy vodních sportů nebo zážitkové studium s pobytem na hradě. Pro dospělé jsou v Berlíně připravené klasické i intenzívní kurzy, kurzy obchodní němčiny, ale i přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám Goethe a TestDaF.
  • DID – škola s dlouhou tradicí a pobočkami v několika německých městech. Výběr lokality je u této školy opravdu široký. Pobočky školy jsou moderní a obvykle leží přímo v centrech měst. Na DID můžete studovat v rámci klasického nebo intenzívního kurzu, obchodní němčinu, kurz pro učitele nebo přípravný kurz ke zkoušce TestDaF. Junioři si pak mohou vybrat jedno z pěti měst, kde škola pořádá kurzy právě pro ně.
  • Actilingua Academy – moderní jazyková škola v Rakousku, ležící v centru Vídně, nabízí komfortní prostředí a zároveň klid ke studiu. V nabídce školy jsou klasické nebo intenzívní kurzy, kurzy obchodní němčiny, kurzy pro učitele i kurzy pro juniory. Kromě toho škola nabízí spoustu volnočasových aktivit. Studium němčiny tady můžete spojit s lekcemi hudby nebo při studiu třeba i pracovat.

Německo - výběr kurzu podle lokality

Kulturně založený Berlín, přístav Hamburg, moderní Frankfurt nebo třeba Mnichov s výborným fotbalem a Octoberfestem. Vyrazit na studijní pobyt do Německa rozhodně není nuda. Německo patří nejen k nejvyspělejším zemím světa, je to i země s bohatou kulturní tradicí, s krásnými památkami a spoustou turistických atrakcí. Němčina je potom jazykem německých filosofů a umělců – od Luthera, Goetha po Schillera nebo Beethovena.

Berlín

Zapomeňte na šeď velkoměsta. Berlín je zeleným městem s rozsáhlými parky, promenádami a vodními plochami. Je to město s bohatou historií, ale i město moderní architektury. Na rozdíl od jiných oblastí tady uslyšíte takzvanou Hohe Deutsch, čistou němčinu, i proto je ideálním místem pro strávení jazykového kurzu.

Frankfurt nad Mohanem

Evropský New York. Moderní město plné mrakodrapů, které je už od svého založení ve středověku jedním z hlavních evropských center financí a obchodu. Jazykový kurz němčiny ve Frankfurtu vás namotivuje být ještě lepším, dokázat víc. A díky tomu, že je Frankfurt významným dopravním uzlem, není problém se sem dopravit – autobusem, případně i letadlem.

Hamburg

Přístav na Labi při ústí do Severního moře a druhé největší město Německa. Hamburg ale není jen městem průmyslu a obchodu, ale i univerzitním městem, kde najdete spoustu kulturního vyžití. K návštěvě láká místní ZOO, jezero Alster, ale i desítky mostů – mimochodem, těch má Hamburg nejvíce v celé Evropě.

Mnichov

Fotbal a pivo. Mnichov je domovem legendárního Bayernu i místem konání Octoberfestu. Město, které leží na úpatí Alp a je bavorskou metropolí, nicméně láká i na další zajímavosti. Mnichov je i kulturním centrem, kde najdete opery, divadla, muzea a kina. Zároveň nabízí i široké možnosti sportovního vyžití. Kromě Octoberfestu se tu pravidelně koná veliký vánoční trh Christkindlmärkte.

Regensburg

Tady leží srdce Bavorska. V Regensburgu, chcete-li Řezně, historickém městě s unikátním středověkým centrem, které je zapsané na seznamu UNESCO. Řezno patří mezi nejkrásnější německá města a procházka úzkými uličkami nebo po malebných náměstích rozhodně stojí za to!

Rakousko – výběr kurzu podle lokality

Země s překrásnou alpskou krajinou, které vévodí zasněžené vrcholky hor, jež doplňují horské louky. Ale také země, kde se podle expertů na lingvistiku vyučuje němčina ve své nejryzejší podobě. Milujete lyžování, turistiku, cykloturistiku nebo snowboarding? Z jazykového pobytu v Rakousku budete nadšení.

Vídeň

Město „na krásném modrém Dunaji“, jak by řekl Johann Strauss mladší. Centrum města je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a za návštěvu stojí i světoznámý park Prater, kde se při projížďce na kolotoči člověk vrátí do dětských let. Užijte si ležérní nákupní vycházky nebo prostě jen sladký život mezi kavárnami, ve kterých se servíruje vídeňský Sacher a výborná káva, a hospůdkami, kde si můžete dopřát typické klobásky.

Využijte některou z akčních nabídek kurzů v Německu a Rakousku

Láká vás studium u některého z našich německy mluvících sousedů? Využijte některou z akčních nabídek, které nám poskytují partnerské školy, a studujte němčinu výhodněji! Stačí sledovat stránku akční nabídky jazykových kurzů nebo se na hlavní stránce přihlásit k odběru novinek.

Rádi vám poradíme, ozvěte se nám!

Můžete nám zavolat, poslat mail nebo nás kontaktovat prostřednictvím Skypu. Kromě toho se můžete i osobně sejít v některé z našich kanceláří v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Stačí jen využít údaje, které najdete na stránce kontakty.

Vyberte si jazykový kurz

© 1999 - 2016 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz