přejít na hlavní menu
Alpadia Language Schools

Alpadia Language Schools

Engelberg, Montreux, Leysin

Jazyková škola Alpadia nabízí širokou škálu pobytů pro juniory, teenagery i dospělé. Spojte možnost studovat v krásných lokalitách s kurzem na míru a zábavnými aktivitami všech druhů.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

200 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10

MInimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 8-17 let

Národnostní složení studentů:

61 % Západní Evropa 

15 % Amerika 

15 % Východní Evropa

7 % Blízký Východ a Afrika 

2 % Asie a Pacifik 

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

světlé a prostorné učebny s moderním vybavením, útulné a slunné terasy s grilem, DVD a knihy zdarma k zapůjčení, automat s občerstvením a nápoji, placené podzemní parkoviště

Přednosti školy:

malá škola s rodinnou a přátelskou atmosférou, vyhrazená služba podpory studentů, mezinárodní pověst s bohatým kulturním, uměleckým a sportovním programem

Délka lekce:

45 minut

Úvod

"Kde se příroda setkává s kulturou", to je moto Alpadia Language Schools, přední společností na trhu mezinárodních škol, nabízející němčinu, angličtinu a francouzštinu v krásných švýcarských lokalitách. Poskytuje jazykové vzdělání studentům z celého světa již od roku 1996. Škola nabízí 3 atraktivní lokality ve Švýcarsku, zkušené lektory a zábavný program s trochou zdravého dobrodružství. Průměrná úspěšnost závěrečného testu po absolvování kurzu, je díky skvělým výukovým metodám školy celých 97 %.

Lokalita

Jazyková škola Alpadia se nachází ve třech švýcarských městech, a to v Montreux, Engelbergu a Leysinu. Každá z těchto lokalit nabízí nádhernou alpskou krajinu, zelené pastviny, jezera a malebné vesničky, které dodávají Švýcarsku jeho venkovskou krásu.

Montreux, nebo jinak řečeno „Perla Švýcarské riviery“, je známé lázeňské středisko na jihozápadě Švýcarska. Škola s výhledem na Ženevské jezero je jen pár minut chůze od MHD a centra.

Nádherná horská oblast, ubytování, učebny, jídelna, to všechno pod jednou střechou 3hvězdičkového hotelu v Leysinu. V areálu jsou společenské, sportovní i herní prostory a úžasná lokace nabízí bohatý výběr výletů a zábavy.

Engelberg nebo-li "Andělská hora" se nachází v oblíbeném horském středisku. Výuka probíhá na švýcarské soukromé škole, v zrekontruovaném benediktinském klášteře z 12. století. Čerstvý alpský vzduch s množstvím venkovní zábavy, podporuje skvěle nastavenou a efektivní výuku.

Kurzy a ubytování

Na školách Alpadia ve Švýcarsku můžou dospělí studovat angličtinu a francouzštinu ve dvou variantách. General kurz s intenzitou 20 lekcí týdně a Intensive kurz s intenzitou 25 lekcí týdně. Dále je možnost soukromých lekcí nebo přípravných kurzů na mezinárodní zkoušku z francouzštiny DELF a DALF. Škola je zaměřena na juniorské programy ve variantách 8-14 let, 10-17 let a 13-17 let. Kromě angličtiny a francouzštiny mohou junioři studovat i němčinu. Věková hranice a typ programu se liší podle města. 

Ubytování je zajišťováno v rezidencích, hotelích, apartmánech i hostitelských rodinách.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.