přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Japonsku

Nabídka škol a kurzů

Lexis Japan

Kobe

 

Kurzy japonštiny v Kobe pod záštitou vzdělávací organizace Lexis.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Japonsko

japonsko

Kimono, sakury, sushi, origami, go, gejši… A při studiu japonštiny přímo v Japonsku toho poznáte z této exotické země mnohem více. Japonština je těžký jazyk, nicméně studovat ji přímo v „Zemi vycházejícího slunce“ je výzva, které spousta studentů neodolá.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč si vybrat pro jazykový kurz právě Japonsko?

Protože tu překonáte sami sebe, poznáte zcela odlišnou kulturu a v krátké době proniknete do tajů japonštiny tak, jak by se Vám to doma v Česku nepovedlo ani po několika letech. Mimochodem, věděli jste, že psaná forma japonštiny má tři podoby – nazývané kandži, hiragana a katakana – a že se mluvená japonština liší i podle toho, zda hovoří muž, nebo žena? V japonštině existuje mnoho slov, které používají jen příslušníci jednoho pohlaví.

I přes obtížnost japonštiny pro Vás ale jazykový pobyt bude ohromným zážitkem, protkaným exotickou modernou místní architektury, která se snoubí se starou dobou a dávnými japonskými tradicemi. A zapomenout nesmíme ani na japonskou gastronomii – kromě světoznámého sushi a saké tu můžete vyzkoušet širokou škálu regionálních specialit.

Jazyková škola

Naše studenty posíláme na kurzy japonštiny do Kudan Institute of Japanese Language and Culture. Uznávaná a respektovaná jazyková škola nabízí studentům služby na vysoké úrovni a výhodnou polohu v centru Tokia jen kousek od vlakového nádraží. Jako student této školy budete rozvíjet nejen své jazykové schopnosti, ale seznámíte se i s japonskou kulturou a životním stylem. Škola nabízí jazykové kurzy pro dospělé, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Začátečníkům je určený kurz Hiragana Katakana, pokročilí si mohou zvolit kurz japonské konverzace nebo intenzivní kurz japonštiny, který je zaměřený na čtení a psaní. 

Lokalita jazykové školy

Japonsko leží na souostroví, které tvoří několik tisíc ostrovů a ostrůvků, z nichž je nejdůležitější čtveřice Honšú, Hokkaidó, Kjúšú a Šikoku. V Japonsku žije přibližně 130 milionů obyvatel, nejvíc pak v Tokiu. A právě do tohoto města můžete se STUDYLINE vyrazit za studiem japonštiny. Mimochodem, tím nejlepším časem pro pobyt v Japonsku je období od jara do podzimu.

Tokio

Jedno z největších světových velkoměst. Hlavní město Japonska. Kulturní i obchodní srdce země. Tokio. Projděte se tu po asijské Páté Avenue, slavné třídě Ginzu, nakupte si módní oblečení v oblasti Šibuju nebo si prohlédněte práce nezávislých mladých módních návrhářů v oblasti Harajuku. Tokio je i městem parků, restaurací, kaváren a čajoven, kde si můžete dopřát místní výborný čaj. Ve městě je mírnější klima než na jihu a severu země, v zimě se teplota pohybuje mezi 0°C a 10°C a v létě je průměrná teplota 30°C.

Víza

Pro cestu do Japonska za účelem turistiky nebo studijního pobytu do 90 dnů není potřeba vstupní vízum. Pro vstup do Japonska stačí platný cestovní pas ČR (platný minimálně půl roku po ukončení cesty) a zpáteční letenka. Pro cesty přesahující 90 dnů pobytu je potřeba požádat o vstupní vízum.

Jazykové kurzy za akční ceny

Registrujte se na hlavní stránce a začněte odebírat naše novinky. Díky tomu Vám neunikne žádná z akčních nabídek, které nám pravidelně zasílají naše partnerské jazykové školy.

Máte zájem o studiu v zahraničí? Dejte nám o sobě vědět!

Sestavíme pro Vás cenovou nabídku kurzu, který si vyberete. Stačí se jen ozvat – zavolejte nám, napište email, nebo nás kontaktujte přes chat. Sejít se můžeme i v některé z našich kanceláří – v Praze nebo Brně. Veškeré kontakty najdete na příslušné stránce.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.