přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty v Japonsku

  rozkvetlá japonská třešeň 

Nabídka škol a kurzů

Kudan Institute of Japanese Language & Culture

Tokio

 

Kudan každý měsíc přivítá studenty z více jak 40 zemí světa. Jde o špičkovou školu, která nabízí kvalitní výuku japonštiny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Japonsko

Kimono, sakury, sushi, origami, go, gejši… A při studiu japonštiny přímo v Japonsku toho poznáte z této exotické země mnohem víc. Japonština je těžký jazyk, nicméně studovat ji přímo v „Zemi vycházejícího slunce“ je výzva, které spousta studentů neodolá.

Proč si vybrat pro jazykový kurz právě Japonsko?

Protože tu překonáte sami sebe, poznáte zcela odlišnou kulturu a v krátké době proniknete do tajů japonštiny tak, jak by se vám to doma v Česku nepovedlo ani po několika letech. Mimochodem, věděli jste, že psaná forma japonštiny má tři podoby – nazývané kandži, hiragana a katakana – a že se mluvená japonština liší i podle toho, zda hovoří muž, nebo žena? V japonštině existuje mnoho slov, které používají jen příslušníci jednoho pohlaví.

I přes obtížnost japonštiny pro vás ale jazykový pobyt bude ohromným zážitkem – protkaným exotickou modernou místní architektury, která se snoubí se starou dobou a dávnými japonskými tradicemi. A zapomenout nesmíme ani na japonskou gastronomii – kromě světoznámého sushi a saké tu můžete vyzkoušet širokou škálu regionálních specialit.

Výběr jazykové školy

Naše studenty vypravujeme na kurzy japonštiny do uznávané a respektované jazykové školy Kudan Institute of Japanese Language and Culture v Tokiu.

Škola Kudan Institute of Japanese Language and Culture nabízí studentům služby na vysoké úrovni a výhodnou polohu v centru Tokia jen kousek od vlakového nádraží. Jako student této školy budete rozvíjet nejen své jazykové schopnosti, ale seznámíte se i s japonskou kulturou a životním stylem. Škola nabízí jazykové kurzy pro dospělé – jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Začátečníkům je určený kurz Hiragana Katakana, pokročilí si mohou zvolit kurz japonské konverzace nebo intenzívní kurz japonštiny, který je cílený na čtení i psaní.  

Výběr kurzu podle lokality

Japonsko leží na souostroví, které tvoří několik tisíc ostrovů a ostrůvků, z nichž je nejdůležitější čtveřice Honšú, Hokkaidó, Kjúšú a Šikoku. V Japonsku žije přibližně 130 milionů obyvatel, nejvíc pak v Tokiu. A právě do tohoto města můžete se STUDYLINE vyrazit za studiem japonštiny. Mimochodem, tím nejlepším časem pro pobyt v Japonsku je období od jara do podzimu.

Tokio

Jedno z největších světových velkoměst. Hlavní město Japonska. Kulturní i obchodní srdce země. Tokio. Projděte se tu po asijské Páté Avenue, slavné třídě Ginzu, nakupte si módní oblečení v oblasti Šibuju nebo si prohlédněte práce nezávislých mladých módních návrhářů v oblasti Harajuku. Tokio je i městem parků, restaurací, kaváren a čajoven, kde si můžete dopřát místní výborný čaj. Ve městě je mírnější klima než na jihu a severu země, v zimě se teplota pohybuje mezi 0°C a 10°C a v létě je průměrná teplota 30°C.

Víza

Pro cestu do Japonska za účelem turistiky nebo studijního pobytu do 90 dnů není potřeba vstupní vízum. Pro vstup do Japonska stačí platný cestovní pas ČR (platný minimálně půl roku po ukončení cesty) a zpáteční letenka. Pro cesty přesahující 90 dnů pobytu je potřeba požádat o vstupní vízum.

Jazykové kurzy za akční ceny

Registrujte se na hlavní stránce a začněte odebírat naše novinky. Díky tomu vám neunikne žádná z akčních nabídek, které nám pravidelně zasílají naše partnerské jazykové školy.

Máte zájem o studiu v zahraničí? Dejte nám o sobě vědět!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku kurzu, který si vyberete. Stačí se jen ozvat – zavolejte nám, napište mail, nebo nás kontaktujte přes Skype. Sejít se můžeme i v některé z našich kanceláří – v Praze, Plzni, Liberci a Brně. Veškeré kontakty najdete na příslušné stránce.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.