přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Zkušenosti našich klientů

Nejlepší reklamou je pochvala od spokojeného studenta, který byl spokojený s kvalitou školy nebo programu a také s kvalitou služeb, které poskytujeme.

Pročtěte si reference našich studentů, kterým jsme pomohli prožít skvělé týdny, měsíce a roky v zahraničí.

 

Co říkají studenti jazykové školy STUDYLINE, akreditované u MŠMT, o kurzech angličtiny v Praze a Brně?

 

 

Velká Británie

Moc vám děkuji za pomoc s výběrem a organizací jazykového pobytu. Myslím, že tohle byla jedna z nejlepších zkušeností v mém životě.

Markéta Mazáčová

Dobrý den pane Tykalove,

děkuji Vám za zprostředkování studijního pobytu pro mé dvě dcery. Vše proběhlo dle našich představ a požadavků. Vstřícnost, zájem, rychlost, individuální přístup a ochota vyhovět našim požadavkům a pokud nelze vyhovět nabídnout co nejlepší řešení - není co dodat. 

Holky dorazily v pořádku, školu našly také bez problémů. Chválily si přístup (vše lze domluvit) i lektory. Výuka i s domácími úkoly byla opravdu intenzivní, dcery byly dost vytížené, což jsem ráda - tak jsem si to představovala.

Jediné, co nás zaskočilo - výuka probíhala v prvním týdnu odpoledne. Po příjezdu už to nešlo změnit, další týdny už měly dopolední výuku.

Škola zohledňovala, že jsou sestry, a přestože mají rozdílnou úroveň AJ a každá byla v jiném kurzu, výuka jim začínala a končila přibližně stejně. Takže super.

Holky se vrátily nadšené, v pátek obrečely konec školy. Školu Kaplan si nemůžou vynachválit. Vše bylo super, ale dopolední lekce, které měly až druhý týden prý byly výrazně lepší. Moc děkujeme za zprostředkování.

Ještě jednou děkuji za zprostředkování.

Hana Krchová

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.