přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v USA

Nabídka škol a kurzů

Kaplan International Languages

Boston, Chicago, Los Angeles, New York, Santa Barbara, San Francisco, Seattle

 

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi - Kaplan je skupina špičkových jazykových škol. V New Yorku navíc s nabídkou programu 30+.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

European Centre

Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles

 

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Navíc s nabídkou samostatného programu v New Yorku pro studenty od 30 let!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Open Hearts Language Academy

Miami, Orlando, Boca Raton

 

Moderní americká škola na Floridě nabízí široké spektrum jazykových kurzů. Vybrat si navíc můžete mezi třemi atraktivními destinacemi - Miami, Orlando nebo Boca Raton.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Language Studies International

New York, Boston, San Francisco, San Diego

 

Jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Vybrat si navíc můžete ze čtyř atraktivních lokalit - New York, Boston, San Francisco a San Diego.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

USA

Jazykový pobyt v USA

Nákupy v New Yorku, havaj na Havaji nebo návštěva míst, která mnozí znají jen z filmů. Jazykový pobyt v USA není jen o studiu, ale především o zážitcích. Vydejte se na pobyt za oceán a prožijte na vlastní kůži svůj americký sen! V Bostonu, San Francisku, v Miami...

Proč na kurz angličtiny do USA?

Spojené státy americké jsou ideální destinací pro milovníky rušného a aktivního životního stylu. Studujte angličtinu v některém ze slavných velkoměst a ve volném čase se vydejte třeba do národního parku nebo na pobřeží. Vzhledem ke vzdálenosti destinace doporučujeme především delší pobyty.

Spojené státy navíc patří, pokud jde o vzdělání, k absolutní světové špičce. Stačí vzpomenout na názvy slavných amerických univerzit. A právě ty volí studenti z celého světa, kteří chtějí dosáhnout mezinárodně uznávaného vzdělání. Nemusíte se bát ani studia ve velkých městech. Utéct z nich třeba na víkend do některého z národních parků, nebo za potápěním či lyžováním, je snadnější, než si myslíte.

Jakou vybrat jazykovou školu?

Je pouze na Vás, jestli si v USA vyberete školu v centru velkého města, nebo spíše v klidnější oblasti. Vybírat můžete i podle nabízených kurzů, velikosti školy nebo podle toho, kolik během studia chcete potkávat studentů z Česka. Pomoci vám může stručná charakteristika:

 • Kaplan International Languages je škola s pobočkami v osmi anglicky mluvících zemích, která má mimořádnou kvalitu a propracovaný systém výuky včetně vlastních učebnic. V USA najdete několik poboček, obvykle v atraktivních lokalitách v centrech významných měst. V nabídce jsou klasické kurzy ve třech intenzitách, studovat zde ale můžete i akademickou nebo obchodní angličtinu, nebo se připravovat na mezinárodní jazykové zkoušky. Také zde můžete strávit celý akademický semestr nebo rok - škola tuto možnost nabízí za zvýhodněné ceny!
 • European Centre je další z velkých hráčů mezi jazykovými školami. Pobočky obvykle najdete v moderních a skvěle vybavených budovách v těch nejatraktivnějších lokalitách. EC nabízí kurzy pro dospělé i programy pro juniory. Kurz akademické angličtiny, který zde můžete absolvovat, Vám navíc může pomoci při přijetí na univerzitu v USA.
 • Opean Hearts Language Academy sídlí na slunné Floridě. Studentům tak nabízí možnost trávení volného času na pláži, a to nejenom na slavné Miami Beach. Pobočku v Miami najdete v luxusním hotelovém komplexu Four Ambassadors a na místě se nachází nejen třídy, ale i ubytovací zázemí. Klienti si díky tomu mohou užít bazén, spa, posilovnu, restauraci, bar a nádherný výhled na moře.
 • Sprachcaffe Languages Plus je další škola s mnoha pobočkami po celém světě. Ve Spojených státech se zaměřuje především na kurzy angličtiny pro juniory, které nabízí za výhodné ceny a v těch nejatraktivnějších lokalitách - Los Angeles, Boston a New York. Kurzy jsou kratší, obvykle na dva až čtyři týdny a vybrat si můžete mezi ubytováním v hostitelské rodině nebo ve studentské rezidenci.
 • Language Studies International opět najdete v několika lákavých lokalitách, a to jak východním, tak na západním pobřeží Spojených států. Škola dokáže uspokojit především náročnou klientelu - k dispozici jsou přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, kurzy akademické angličtiny nebo kurzy obchodní angličtiny. Studentům od 40 let pak můžeme nabídnout jazykový program spojený s různými odpoledními aktivitami.

Jakou vybrat lokalitu?

300 milionů obyvatel v 50 státech a jednom federálním distriktu. Spojené státy jsou světovou supervelmocí, a to nejen na poli ekonomiky. Díky své obrovské rozloze leží USA v několika podnebných pásmech. Severní část území leží v mírném pásmu, chladnějším a vlhčím, než je Evropa. Jižní část USA leží v pásu subtropickém a oblast Mexického zálivu, Havaje a Floridy spadá do pásu tropického.

Východ USA

New York, Boston, Washington a Chicago – to jsou města, kam můžete vyrazit za studiem na východním pobřeží. Z Evropy je tato část USA snáz dostupná a vyrazit sem na kurz angličtiny můžete de facto celoročně.

 • New York – Velké jablko. Město, které nikdy nespí. A město, které patří k nejatraktivnějším destinacím planety pro jazykové kurzy angličtiny. V New Yorku je přes pět a půl tisíce mrakodrapů a v ulicích prý zní asi 170 jazyků. Kromě mrakodrapů jsou symbolem města žluté taxíky, nikdy neutichající ruch náměstí Times Square, socha Svobody nebo třeba Broadway. K návštěvě lákají i Metropolitní muzeum nebo Muzeum moderního umění, divadelní sály na Broadwayi, ale i legendární Empire State Building a Central Park.
 • Boston – to je studium angličtiny v metropoli vzdělanosti. Stačí vzpomenout na legendární Harvard, M.I.T. a Bostonskou universitu. Boston umožňuje propojit kurzy angličtiny s poznáváním a nabízí pestrou škálu fascinujících míst, která stojí za návštěvu. Projděte se například po “Cestě svobody”, kudy kráčel výbor nezávislosti USA, navštivte Lexington, Concord, Plymouth nebo Salem nechvalně proslulý čarodějnickými procesy. Případně Boston Public Garden, kde se můžete projet na známých Swan Boats.

Západ USA

Grand Canyon, Údolí smrti, Monument Valley. Lákají vás spíš národní parky a krásná příroda? Vydejte se na západní pobřeží! I tady ale najdete velká města, kde je možné studovat celoročně. Kromě níže zmíněných San Franciska, San Diega a L.A. jsou to ještě Santa Barbara a Seattle.

 • San Francisco – město na západním pobřeží proslavené ikonickým mostem Golden Gate Bridge a příkrými ulicemi. Spolu s městy Berkeley a Oakland tvoří šestimilionovou aglomeraci, významnou dopravní křižovatku a námořní centrálu pro celou Kalifornii. Určitě se tu musíte projet lanovou tramvají, prohlédnout si Alcatraz, slavné náměstí Union Square s mnoha butiky a šperkařskými krámky a navštívit Čínskou čtvrť nebo přístavní molo Pier 42, kde se vyhřívají lachtani.
 • Los Angeles – město filmu! A také druhé největší město celých Států. V centru nazývaném Downtown naleznete řadu mrakodrapů, ostatní zástavbu ale většinou tvoří rodinné domy. Tepnou města je Wilshire Boulevard a symbolem nápis Hollywood nad městem. Mimochodem, věděli jste, že šlo původně o reklamu na prodej domů? Dál od centra ale leží i další zajímavé oblasti – Costa Mesa a Torrance s atraktivními plážemi nebo Newport a Huntington Beach s ideálními podmínkami pro vodní sporty a luxusními nákupními středisky. Navštívit můžete i slavnou čtvrť Beverly Hills, projít se po pláži v Santa Monice nebo si půjčit kolo a projet Venice Beach.
 • San Diego – pláže a populární zoo, to jsou dva hlavní turistické taháky. Stejně jako L.A. leží v Kalifornii kousek od mexických hranic a vyrazit sem můžete po celý rok. V San Diegu se můžete procházet kolem mořského břehu po promenádě, která vznikla ze starého přístavu, anebo zavítat do Balboa Parku s koloniální španělskou architekturou. A až zatoužíte po dobrém jídle nebo pití, zajděte si do historické čtvrti Gaslamp Quarter, kde je spousta barů a restaurací.

Jih USA

Ráj pro milovníky teplého počasí a moře. Volný čas při studiu si tu můžete krátit odpočinkem na plážích, sportem nebo nákupy. Ideální je sem na kurz vyrazit na podzim a prodloužit si léto. A místa, kam se nejčastěji jezdí na jazykový pobyt angličtiny? Miami, Orlando a Fourt Lauderdale.

 • Miami – písečné pláže, moře a celoroční „dovolenková“ atmosféra. Miami leží na Floridě a je ekonomickým a kulturním centrem regionu. V blízkosti města se nachází dva národní parky - Everglades a Biscayne, kde můžete, pokud vás omrzí nekonečné slunění a koupání, obdivovat přírodní krásy.
 • Havajské ostrovy - pobyty probíhají v Honolulu, které je mnohými považováno za ráj na zemi. A to i díky pláži Waikiki, s palmami a s luxusními výškovými hotely. Místní pláže s obrovskými vlnami jsou vyhlášené mezi surfaři, často tu probíhají závody a mistrovství v surfování. Kromě vodních radovánek patří k velkým atrakcím ostrova místní kuchyně, která snoubí francouzské a asijské chutě s místní kuchyní plnou ryb a zeleniny. Celoročně si zde můžete vychutnávat teplé počasí a slunečné dny.

Víza – bez nich na kurz nevyrazíte

Pokud cestujete do USA za studiem a váš jazykový pobyt nepřesáhne v USA 90 dnů, můžete využít bezvízový program s elektronickou cestovní registrací ESTA. V tomto případě ale musíte mít pas s biometrickými prvky. Pro kurz delší než 90 dnů nebo v případě, že jeho intenzita je 18 a více hodin týdně, musíte zažádat o studentské vízum F1. Počítejte pak s náklady za SEVIS Fee  USD 350 a za studentské vízum F1 USD 185.

S čímkoli, co se týká víz do USA ale i víz pro další oblíbená místa pro zahraniční jazykové kurzy, vám rádi poradíme v některé z našich kanceláří v Praze, Brně a Liberci.

Studujte výhodněji – díky akčním nabídkám

Naše partnerské školy nám pravidelně zasílají zvýhodněné nabídky, díky kterým jsou kurzy angličtiny v USA ještě výhodnější. Zaregistrujte se k odběru novinek na naší homepage nebo pravidelně sledujte akce na našem webu a žádná z nich vám neuteče!

Ozvěte se nám, rádi vám poradíme!

Nevíte si s něčím rady? Nevíte, jakou vybrat školu? Nebo vás zajímá finální cena vámi vybraného jazykového kurzu? Ozvěte se nám a společně vše vyřešíme! Naše kotakty najdete na stránce kontakty. Pro detailní informace a sestavení cenové nabídky přijměte pozvání ke schůzce v našich kancelářích v Praze a Brně.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.