přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Itálii

Nabídka škol a kurzů

DILIT IH Rome

Řím

 

Jazyková škola v Římě pod hlavičkou mezinárodní organizace nabízí zajímavý výběr kurzů italštiny, které lze spojit s vařením, módou či italskou kulturou.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Sprachcaffe Languages Plus

Florencie

 

Kurzy italštiny pro dospělé v toskánské Florencii.

kurzy pro dospělé kurzy pro seniory

Itálie

itálie

La Dolce vita! Tak by se dal stručně shrnout život studenta italštiny v této prosluněné zemi. Na jedné straně nekonečné pláže, na straně druhé hory, které v zimě nabízejí perfektní podmínky pro lyžování. Skvělý fotbal, proslulá móda a výborná kuchyně, ať už studujete ve Florencii či v Říme – jazykový pobyt v Itálii si užije opravdu každý!

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč je Itálie pro jazykové kurzy populární?

Protože je okouzlující, temperamentní, nespoutaná, impulzivní… a také blízká. Do Itálie se dostanete za pár hodin autem, letadlem pak v řádech desítek minut. I proto je studium italštiny v Itálii mezi českými studenty populární.

Kromě tajů cizího jazyka tady můžete objevovat horská pásma v podobě Alp na severu, krásné pobřeží s dlouhými plážemi, velká průmyslová centra na severu, ale i historická města v čele s antickou metropolí Římem, nebo „ministáty“ Vatikán a San Marino. Můžete se tu věnovat sportu nebo nakupovat v obchodech s módou. Zamilujete si místní skvělá vína, těstoviny i křehkou pizzu.

Výběr jazykové školy

Chcete studovat na velké mezinárodní škole? Nebo dáváte přednost spíše rodinné atmosféře na menších školách? Klasický všeobecný kurz, nebo kurz úzce specializovaný? Každá z jazykových škol a každá pobočka má svá specifika. Ta často bývají tím hlavním, podle čeho se studenti rozhodují.

  • DILIT IH Rome patří pod hlavičku International House, která sdružuje celou řadu poboček po celém světě. V Itálii tak můžete studovat přímo v hlavním městě. Škola je umístěna v historickém centru Říma, jen krok od slavných památek, restaurací, kaváren a obchodů. V nabídce jsou kurzy pro dospělé i seniory, pro začátečníky i pokročilé. Můžete vybírat obecnou italštinu ve třech intenzitách výuky, v nabídce jsou i kurzy obchodní italštiny a široký výběr kurzů italštiny spojených se speciálními lekcemi, jako např. vaření, architektura, móda, víno nebo opera.
  • Sprachcaffe Languages Plus je velká vzdělávací organizace s nabídkou studia několika jazyků v mnoha zemích světa. Dospělí studenti mohou italštinu studovat ve Florencii a pro mladší studenty od 14 do 18 let pak škola pořádá juniorské programy u moře ve Viareggiu. Florentská pobočka má fantastické umístění v historické budově přímo v centru města, jen pár minut chůze od nejslavnějších památek. V nabídce je základní nebo intenzivní kurz, případně soukromé lekce. Škola navíc zajišťuje cenově dostupné ubytování v apartmánech v centru města nebo v hostitelských rodinách.

Výběr kurzu dle lokality

Pro někoho je důležitá jazyková škola a její zaměření, jiný se ale rozhoduje podle lokality, ve které škola leží. Pokud patříte spíše k té druhé skupině, podívejte se na to, co vám jednotlivá italská města (nejen) pro studium nabízejí.

Řím

Věčné město. Je hlavním městem Itálie, sídlem vlády a jeho historie sahá až do starověku. Je velmi vhodné pro kurzy Italštiny. Řím leží ve střední Itálii kousek od Tyrhénského moře a je také hlavním městem provincie Lazio, podle níž se jmenuje známý fotbalový klub. V bouřlivé historii byl Řím několikrát dobyt a každá epocha po sobě zanechala specifickou architekturu a historické památky. Symbolem města a jednou z nejobdivovanějších památek je bezesporu Koloseum. Město se také pyšní proslulým systémem veřejných vodovodů a na něj navazující soustavou fontán a kašen, které jsou umělecky cenné a zároveň atraktivní pro turisty jako místa pro relaxaci a odpočinek. Nejznámější římskou fontánou je Fontana di Trevi.

Florencie

Kolébka renesance a často využívaná destinace pro kurzy Italštiny. Florencie ležící na řece Arno je hlavní metropole italského Toskánska. Od 15. století je kulturním a uměleckým centrem severní Itálie. Historické centrum Florencie je zapsáno na seznamu UNESCO. Dominantou města je krásná gotická katedrála Santa Maria del Fiore s obrovskou kupolí. Je považována za dynamicky rostoucí město s bohatou kulturou, historickým dědictvím a univerzitní tradicí. Díky těmto přednostem patří mezi nejnavštěvovanější místa Itálie. A to nejen mezi studenty.

Využijte akční nabídky jazykových kurzů

Chcete studovat za výhodnějších podmínek, levněji, se slevou? Naše partnerské školy v Itálii pravidelně nabízejí akční nabídky a zvýhodněné ceny jazykových pobytů. Rádi byste některou z nabídek využili? Přihlaste se k odběru novinek na hlavní stránce webu, nebo sledujte stránku akční nabídky.

Chcete studovat v Itálii? Ozvěte se nám!

Zavolejte nám, napište mail nebo využijte službu chatu, na webu vpravo dole. My pro vás sestavíme cenovou nabídku pro kurz, který jste si vybrali, a poradíme se vším, co se týká studia v Itálii. Sejít se můžeme i na společné schůzce v Praze a Brně. Vše potřebné najdete na stránce kontakty.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.