přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové kurzy pro manažery

Nabídka škol a kurzů

Velká Británie

Kaplan International Languages

Londýn, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Brighton

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Británii, ale i v Evropě a v Severní Americe, s širokou nabídkou kurzů pro juniory, dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford

 

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě včetně Spojeného království. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny. Vybírat lze z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

St Giles International

Londýn, Cambridge, Brighton, Eastbourne

 

Mezinárodně uznávaná škola s dlouholetou tradicí. Vyberte si kvalitní kurz angličtiny pro manažery, profesionály a učitele. Juniorské programy probíhají po celý rok a v nabídce najdete i Family Package pro rodiče s dětmi.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Oxford House

Londýn, Oxford

 

Studujte na škole přímo v srdci Londýna na Oxford Street a vybírejte z široké nabídky kurzů za bezkonkurenční ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Irsko

Kaplan International Languages

Dublin

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Evropě, ale i v Severní Americe, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Cork English College

Cork

 

Rodinná škola v malebném přístavním Corku na jihu Irska, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Malta

European Centre

St. Julian´s

 

Škola v srdci St. Julians s širokou nabídkou jazykových kurzů pro juniory, dospělé, seniory i profesionály. Velmi populární jsou kurzy pro studenty od 30 let.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

BELS

St. Paul´s Bay, Gozo

 

BELS je škola rodinného typu s pobočkami v St. Paul´s Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti a nebo ti, kteří upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele


USA

Kaplan International Languages

Boston, Chicago, Los Angeles, New York, Santa Barbara, San Francisco, Seattle

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Severní Americe, ale i v Evropě, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

European Centre

Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles

 

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě včetně Spojených států. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny. Vybírat lze z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery


Kanada

Kaplan International Languages

Vancouver, Toronto

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Severní Americe, ale i v Evropě, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

European Centre

Vancouver, Toronto, Montréal

 

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny i francouzštiny.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery
 
Německo

Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur

Regensburg

 

Malá jazyková škola s rodinnou a přátelskou atmosférou uprostřed jednoho z nejkrásnějších německých měst - v Regensburgu.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele
 
Francie

Language Studies International

Paříž

 

Jazyková škola v centru Paříže s širokou nabídkou kurzů za výhodné ceny a pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery
 
Španělsko

Proyecto Español

Alicante, Granada, Barcelona, Madrid

 

Jazyková škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou kurzů za rozumnou cenu. Vybírat můžete ze 4 oblíbených španělských destinací - Alicante, Granada, Barcelona a Madrid.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele
 
Lotyšsko

Liden & Denz

Riga

 

Oceňovaná jazyková škola v Rize, která nabízí nejlepší možné vzdělávací prostředí pro posílení ruských jazykových dovedností.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery
 
Prostudujte si naši celkovou nabídku škol, které zajišťují kurzy pro manažery. S výběrem školy a kruzu vám poradíme, kontaktujte nás.

Jazykové kurzy pro manažery pořádají jazykové školy po celém světě. Zvolit můžete jazykový pobyt v Austrálii, stejně tak ale jazykový kurz ve Velké Británii nebo na Maltě. Jako účastník manažerského kurzu se obvykle dočkáte nadstandardního osobního přístupu, ale i vyšší intenzity lekcí, které jsou více specializované a sestavené podle vašich přání a potřeb.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Kdo a proč vyráží na manažerské kurzy?

V době, kdy je obchod globální záležitostí, je znalost cizích jazyků nezbytná. A uvědomují si to i majitelé firem. Na manažerských kurzech se pak objevují ti, kteří stojí v první linii při komunikaci s klientem, obchodníci, jejichž cílem je naučit se v cizím jazyce přesvědčivě komunikovat, ale i vedoucí týmů, kteří musejí prezentovat výsledky zahraničnímu vedení a další.

Účastníci manažerských kurzů jsou obvykle vyššího než studentského věku, výrazně motivovaní a ochotní si za nadstandardní přístup jazykové školy připlatit. Zatímco „běžní“ studenti ocení velké množství mimoškolních aktivit, manažeři se velmi často chtějí soustředit čistě jen na studium.

Výběr lokality a školy – klid a nadstandardní zázemí

Účastníci kurzů pro manažery, vzhledem k jejich pracovnímu vytížení, obvykle vyrážejí na kratší pobyty na dva až čtyři týdny. Proto k nejpopulárnějším destinacím patří ty evropské. Na rozdíl od juniorů a středoškoláků, kteří chtějí být v centru dění, často volí tito studenti menší města, kde mají klid, zároveň ale například možnost kvalitního sportovního vyžití.

Populární jsou proto jazykové kurzy ve Velké Británii, konkrétně univerzitní města Cambridge a Oxford, kde můžete studovat kurz Businnes English např. na škole Kaplan, častým cílem manažerů však bývá i Londýn nebo Brighton, kde lze studovat třeba na škole EC, která nabízí intenzivní kurz Business English nebo kombinaci obecné a obchodní angličtiny v kurzu English for Work. V Londýně můžete využít také nabídku školy Oxford House, která pořádá kurz Business English v intenzitě 15 nebo 30 lekcí týdně. Stále více studentů směřuje také do Irska, kde můžete kurzy obchodní angličtiny studovat v Dublinu na škole Kaplan, nebo v Corku na škole CEC. Za manažerským studiem se létá i na Maltu, konkrétně do destinací St. Julian’s, St. Paul´s Bay a Gozo. Manažerské kurzy zde poskytují předveším školy EC a BELS. Ze vzdálenějších destinací jsou populární Spojené státy, konkrétně destinace jako New York, Los Angeles nebo třeba Boston. Kvalitní kurzy Business English zde můžete absolvovat na škole Kaplan nebo EC. Obě tyto školy poskytují manažerské kurzy také v Kanadě, a to v Torontu (Kaplan) a ve Vancouveru (EC).

Potřebujete se jako manažer zaměřit na jiný jazyk než je angličtina? Žádný problém, máme pro Vás širokou nabídku dalších světových jazyků. Obchodní němčinu můžete studovat samozřejmě v Německu, a to v blízkém Regensburgu na škole Horizonte. Podobný kurz ale můžete absolvovat i u našich rakouských sousedů ve Vídni na škole Actilingua. Na obchodní španělštinu se lze zaměřit nejen na škole Españolé IH ve Valencii, ale i třeba v Alicante a v Granadě na škole Proyecto Español. Francouzštinu pro profesionály vám pomohou zlepšit v rámci individuálních lekcí na škole LSI v Paříži. V lotyšské Rize se pak můžete zaměřit na obchodní ruštinu na škole Liden & Denz.

Jazykové školy, které nabízejí tento typ kurzů, často mají specializovaná „manažerská“ centra, oddělená od zbytku školy. Typické jsou pro ně nejen nadstandardní vybavení a zázemí, ale i klidné prostředí, často se společenskou místností, kde může probíhat ve volných chvílích networking.

Kurzy minigroup nebo individuální a se zaměřením na business

Oblíbeným typem manažerských kurzů jsou Mini Group kurzy, což je tzv. mini skupina o velikosti maximálně pěti nebo šesti studentů. Ty se pak velmi často kombinují ještě s individuálními One to One lekcemi, kdy lekci absolvuje „jen“ lektor a student. Zatímco Mini Group napomáhají rozvoji komunikace a zbavují ostychu z mluvení před cizími lidmi, One to One lekce slouží k prohloubení specializace a k odstranění chyb.

Stále populárnější Mini Group kurzy nabízejí například:

  • Jazyková škola European Centre na Maltě.
  • Jazyková škola St Giles v Anglii. 
  • Jazyková škola BELS na maltském ostrově Gozo.
  • Jazyková škola Horizonte v Regensburgu nabízí intenzivní kurz němčiny, v rámci kterého studujete 10 lekcí týdně ve skupině max. 4 studentů.
  • Jazyková škola Proyecto Español v Alicante a Granadě pořádá kurzy španělštiny zaměřené na obchod nebo turismus, a to v mini skupině 5 studentů.
  • Jazyková škola Liden & Denz v Rize nabízí studium obchodní ruštiny v mini skupině.

Zaměření individuálních kurzů vychází z potřeb studenta. Ty škola obvykle zjišťuje pomocí analýzy potřeb a vstupního testu hned na začátku kurzu. Obvykle se jedná o klasickou obecnou angličtinu v kombinaci s obchodní angličtinou. Studenti si rozšiřují slovní zásobu, osvojují principy prezentace, studují obchodní písemnou i mluvenou komunikaci.

Jen minimum studentů z řad manažerů pak volí klasické skupinové kurzy. Pokud je volí, tak většinou v kombinaci s One to One lekcemi.

Ubytování – nadstandardní a často v hotelu

Profesionální klientela manažerů a obchodníků samozřejmě ocení možnost ubytování v příjemném prostředí s dostatkem soukromí a klidu na práci. Nejčastější formou ubytování tak je samostatný pokoj s vlastní koupelnou a toaletou, příp. i s vlastním kuchyňským koutem, což dokážeme zajistit v soukromých apartmánech. Zvláště u kratších pobytů je pak obvyklou alternativou kvalitní hotel.

Rodinná varianta, kdy studuje nejen manažer, ale i jeho manželka i děti, a jde o propojení studia s dovolenou, se označuje jako Family Package a nabízí ji např. škola BELS na Maltě nebo škola St Giles v Anglii. Další možnou a populární alternativou je propojení jazykového kurzu se sportem, velmi často s golfem, tenisem, potápěním atp.

Další možnosti

Víme, že naši klienti z řad manažerů vyžadují nadstandardní péči a osobní přístup. Ostatně, na těchto pilířích stavíme vztah se všemi zájemci o studium v zahraničí.

Kromě pomoci s výběrem lokality, školy a kurzu zajistíme i letenky podle vašeho přání nejen pro vás, ale i pro rodinu, pomůžeme vám se zařízením víz, postaráme se o administrativu před odletem a pomocnou ruku vám v případě jakýchkoli potíží podáme i v průběhu pobytu. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.