přejít na hlavní menu
Liden & Denz

Liden & Denz

Riga

Oceňovaná jazyková škola v Rize, která nabízí nejlepší možné vzdělávací prostředí pro posílení ruských jazykových dovedností.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

60 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

20 % Švýcarsko

18 % Německo

16 % Itálie

46 % Ostatní (USA, Francie, ČR, UK)

Zastoupení ČR:

6%

Vybavení školy:

6 učeben s přístupem na internet, společenská místnost, nádvoří s vybavením pro grilování

Přednosti školy:

velká flexibilita studia, moderní učebny,  umístění v centru města

Délka lekce:

50 minut

Úvod

L&D byla založena v roce 1992 a rychle se stala jednou z prestižních jazykových škol zabývajících se výukou ruštiny. Jako jediná škola v Lotyšsku je členem IALC. Škola nabízí přátelskou atmosféru a nachází se v atraktivní lokalitě historické Rigy.

Lokalita

Nový kampus školy Liden & Denz najdete v centru lotyšského hlavního města, Rigy, v nedávno zrenovované budově Art Nouveau, která se nachází méně než 10 minut chůze od Vecrīga - starého města. V blízkosti školy se rozléhají zahrady Vermane. V bezprostřední blízkosti od kampusu najdete nespočet kaváren, barů a restaurací a mezi nimi i dvě nejlepší místa, kde si v Rize zajít na oběd. K železiční stanici se  od školy dostanete za pouhých 8 minut chůze a tramvajová zastávka je  jen 100 metrů daleko.

Kurzy a ubytování

Kurzy obecné ruštiny jsou nabízeny ve dvou intenzitách jako General Russian (20 lekcí / týden) a Intensive Russian (25 lekcí / týden).  Kurz obecné ruštiny lze kombinovat s lekcemi připravujícími ke zkoušce TRKI. Stejně tak je kombinací obecné a obchodní ruštiny kurz Business Russian. Kurz Russian History and Culture je vhodný pro zájemce o ruskou historii, kulturu a literaturu. Studenti, kteří chtějí dosáhnout co nejrychlejšího pokroku, mohou absolvovat soukromé lekce One to one.

Ubytovat se můžete v hostitelských rodinách se snídaní nebo polopenzí, a také v samostatných pokojích v rámci sdílených studentských apartmánů.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.