přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty v Irsku

most archa v Dublinu pouliční muzikanti Dublin

Nabídka škol a kurzů

Kaplan International Languages

Dublin

 

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi - Kaplan je skupina špičkových jazykových škol a v Dublinu ji najdete přímo ve známé čtvrti Temple Bar.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Centre of English Studies

Dublin

 

Rodinná škola v centru Dublinu, která nabídne dlouholetou tradici, malý počet studentů ve skupinách a více než přijatelné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Atlantic Language School

Galway

 

Kvalitní škola s individuálním přístupem ke všem studentům. Vybírat můžete mezi dvěma lokalitami - hlavním městem Dublin a pobřežním Galway na západě Irska.

kurzy pro dospělé

Cork English College

Cork

 

Rodinná škola v malebném přístavním Corku na jihu Irska, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Irsko

Nekonečné zelené pláně, keltská historie, irská hudba, den svatého Patrika – ano, vítejte v Irsku, zemi, která je skvělým místem pro kurzy angličtiny, zároveň ale v lokalitě, která je z pohledu jazykových pobytů často přehlížená a zanedbávaná. A to je velká škoda!

Proč Irsko pro kurzy angličtiny?

Irsko je ideální destinací pro studium angličtiny z mnoha důvodů. Jedním z nich je relativní blízkost a výborná dostupnost. Tím dalším, a také velmi důležitým, pak to, že je tu angličtina jedním ze dvou úředních jazyků. Druhým je irština, nicméně nemusíte se bát, většina obyvatel mluví převážně anglicky a je jim výborně rozumět. 

Irové jsou velmi vstřícný a přátelský národ, Irsko je pak krásnou zemí s dech beroucí přírodou, pro kterou je typická zelená kopcovitá krajina. Podnebí je mírné, bez velkých teplotních výkyvů, a kultura opravdu bohatá. Vždyť den svatého Patrika zná snad každý.

Podle čeho vybrat jazykovou školu?

Podle preferencí, které máte. Pro někoho je důležitá lokalita, jiný zase řeší velikost školy, počet studentů nebo jejich věk. Často o výběru jazykové školy v Irsku rozhoduje i počet Čechů na škole nebo výhody a aktivity, které škola nabízí. Všechny tyto parametry najdete v detailech jednotlivých škol. Tady je jejich stručná charakteristika:

  • Kaplan International English – je mezinárodní škola s desítkami poboček v osmi anglicky mluvících zemích. Škola se může pochlubit širokou nabídkou kurzů – pro juniory, dospělé i pro náročnou firemní klientelu a manažery. Na konci kurzu získáte certifikát, který je výhodou na trhu práce
  • Centre of English Studies – škola střední velikosti, která vznikla v Irsku a dnes má mnoho poboček i ve Velké Británii. Škola poskytuje opravdu kvalitní výuku a často i bonus ve formě týdnů studia zdarma
  • Atlantic Language Galway – škola, která má dvě pobočky, v Dublinu a Galway, nabízí široký výběr kurzu a skvělý poměr ceny a kvality. Známá je také svojí profesionalitou a individuálním přístupem ke studentům
  • Cork English College - menší rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií, širokou nabídkou kurzů, výukou na vysoké úrovni a přátelskou atmosférou

Kam v Irsku na jazykový pobyt?

Můžete vybírat konkrétní školu, ale můžete se rozhodovat i podle lokality, kde leží. Už jsme zmiňovali, že Irsko je krásná země, a každá jeho část má svá specifika.

Západní Irsko

Krásná divoká příroda a výhledy na oceán. Třeba z jedné z největších irských atrakcí, útesů Cliffs of Moher. Západní Irsko je oblast, kde se nejvíce udržují irské tradice a kultura. Nejlepším místem pro studium v západním Irsku je universitní město Galway, které je zároveň i kulturním centrem celé země.

Východní Irsko (Dublin)

Více rovin, více lidí. I pro východní Irsko je ale typická velká pohostinnost. Láká vás poznávání starých irských památek? Tady si díky velkému množství starých hradů přijdete na své. Ideálním místem pro studium je metropole Dublin. V místních hospůdkách a barech si můžete ve svém volném čase za poslechu irské hudby vychutnat pivo nebo třeba šálek kávy.

Jižní Irsko

Krásně je i v jižním Irsku, kde žije méně lidí a pro přírodu jsou typické divokost a rozeklané pobřežní útesy. Nejkrásnější částí je hrabství Kerry, kde můžete navštívit národní park Killarney nebo poloostrov Dingle. Za studiem potom vyrazte do Corku, druhého největšího města v Irsku, kde jsou skvělé podmínky pro studium celý rok.

Akční nabídky kurzů angličtiny

Naše partnerské jazykové školy v Irsku pro nás pravidelně připravují akční nabídky a zvýhodněné ceny kurzů. Přihlaste se k odběru novinek na úvodní stránce našeho webu, nebo sledujte sekci akční nabídky jazykových kurzů - žádná z nich vám tak neuteče!

Chcete do Irska za studiem? Ozvěte se nám!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku vybraného jazykového pobytu. Stačí, když nám pošlete email, zavoláte telefonem nebo přes Skype. Rádi se s vámi setkáme i osobně – v některé z našich kanceláří v Praze, Brně, Plzni nebo Liberci. Všechna důležitá čísla a adresy najdete v sekci kontakty.

 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.