přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Reference studentů jazykové školy STUDYLINE

V čem se lišíme od jiných jazykových škol? Jací jsou naši lektoři?  Jak probíhají jednotlivé lekce a skutečně se na nich klade důraz na praktické použití angličtiny? Podívejte se na videa a přečtěte si reference našich studentů, kteří jazykové kurzy STUDYLINE navštěvují nebo navštěvovali, a vaše chuť pustit se do studia právě u nás bude ještě větší!

Semestrální kurzy

Kurz mi naprosto vyhovuje. Máme vždy dostatek času na probrání gramatiky a její zpracování a procvičení. Lektorka Míša je ochotná a vše umí krásně vysvětlit. Neměnila bych a to hlavně proto, že na tento kurz chodím opravdu ráda. 

Martina Göttingerová

Kurz hodnotím velmi pozitivně. Cítím velké zlepšení a to jak v práci, tak i ve škole. Dokonce se nebojím mluvit, když mě někdo osloví. Podle mého názoru je Míša skvělá lektorka, se vším poradí a pomůže, vše dopodrobna vysvětlí, když je potřeba, tak i několikrát. 

Samozřejmě mám před sebou ve studiu angličtiny ještě dlouhou cestu, ale díky tomuto kurzu se nebojím a vždy se těším na další lekci.

Markéta Šedá

S kurzem jsem spokojená. Osvěžila jsem si základy a doplnila je o spoustu nových slovíček a nové gramatiky. Anežka byla jako lektorka naprosto skvělá! Vše perfektně vysvětlila a vždy se ujišťovala, zda je vše jasné. Dostávali jsme prostor na dotazy a vše probíhalo zábavnou formou. Moc mě mrzí, že z časových důvodů nyní nemohu pokračovat i v letním semetru, ale pokud se situace změní, určitě se přihlásím znovu. 

Denisa Polcarová

Celý kurz hodnotím na výbornou, hlavně organizaci každé lekce a zvládání časového harmonogramu. Lektorka Zuzka s klidem zodpověděla každou otázku a musím tedy pochválit její odbornou znalost a připravenost. Líbilo se mi rozdělení každé lekce na jednotlivá cvičení, ve kterých je možné si právě probranou látku skvěle procvičit a uložit do paměti.

Petr Jordánek

Lektor Radim mě nadchnul pro studium angličtiny, do té doby se to nikomu nepovedlo. Angličtina mě baví a atmosféra v kurzu je pohodová.

Dagmar Špitálská

Kurz Studyline hodnotím velmi pozitivně. Na hodinách se cítím dobře, a to je pro mě opravdu důležité. Vnímám, že do skupiny dobře zapadám, co je hlavně tím, že Anežka je citlivá, vnímavá a uplatňuje individuální přístup ke každému z nás. Atmosféra na hodinách je příjemná, odcházím vždy s dobrou náladou a těším se na další lekci. Nechybí humor a smích, a to je pro učení se nových věcí také důležité!

Lucie Hnízdová

S tímto kurzem jsem velmi spokojená. Vyhovuje mi styl výuky, protory, atmosféra. A velmi chválím vyučujícího Radima!

Kateřina Vaňková

Zdravím vás, Radima si jako učitele angličtiny nemohu vynachválit, má velký talent vše jednoduše vysvětlit. Na každou hodinu je pečlivě připraven, má spoustu materiálů a hodiny jsou zábavné. Skvělý je především jeho optimistický a povzbuzující přístup, takže se nebojím dělat chyby a na cokoliv se zeptat. Navštěvovala jsem jeho skupinové i soukromé hodiny a oboje mohu vřele doporučit.

Adéla Grafnetterová (Marketing specialist)

V kurzu Studyline se mi velmi líbilo. Učitel byl příjemný a jeho hodiny srozumitelné. Byl velmi trpělivý a rád odpovídal i na mé nesmyslné otázky. Chtěla bych vám za účast v kurzu poděkovat.

Petra Čikarová

S výukou jsem byla vždy velmi spokojená, absolvovala jsem jak skupinové kurzy, tak individuální hodiny na JŠ STUDYLINE v Praze. Skupinové kurzy probíhají ve velmi malém počtu studentů, takže si každý látku procvičí a všichni mluví, hodiny jsou velmi interaktivní. Na hodinách, a to individuálních i v kurzech, se velmi konverzuje, student si tedy procvičí probranou látku přímo v konverzaci. K výuce nejsou potřeba žádné knížky. Přístup a vstřícnost učitele je opravdu vynikající! Doporučuji všem, kteří se chtějí opravdu naučit anglicky nebo se jen zdokonalit. Ze své vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem měla základ, než jsem začala navštěvovat jejich kurzy, ale po absolvování dvou kurzů jsem odjela studovat do zahraničí a díky absolvovaným kurzům jsem zde přežila :)

Michaela Faltejsková

Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným materiálnemk probírané látce. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště.

Veronika Plzáková

S kurzem Studyline jsem byla velmi spokojená. Systém výuky mi velmi vyhovuje. A naše lektorka Bára byla přátelská a navazovala v hodině přátelskou atmosféru. Nebála jsem se při hodinách mluvit, nestyděla jsem se na nic zeptat, což si myslím, že je nejdůležitější. Určitě chci pokračovat v navazujících kurzech.

Nikola Horáková

Semestrální kurz splnil moje očekávání. Na kurz jsem šla s cílem hlavně komunikovat, což se mi vyplnilo. Oceňuji také přátelský kolektiv a skvělou vyučující!

Kateřina Vogeltanzová

Hodiny angličtiny se mi moc líbily a myslím si, že jsem si díky učitelce Báře, která je opravdu fajn, odnesl i vědomosti, které storpocentně využiji ve svém budoucím životě.

Jakub Jánský

Naučil jsem se něco nového, zároveň přišel na to, jak velké mezery mám. Líbil se mi přístup lektorky Martiny, svělé vedení hodiny - zábavné a zároveň se člověk na hodině něco nového naučil a odcházel s vědomím, že to třeba někdy půjde! Oceňuji super komunikaci, materiály a atmosféru při hodinách. 

Tomáš Macek

Letní kurzy

Excelentní. Velmi intenzivní. Příjemná lektorka. Eliška je úžasně asertivní, věnuje se každému jednotlivci. Nemám, co bych dodal.

Johann

Lektorka Anička - sympatická, milá, komunikativní, lekce měla vzorně připravené. Atmosféra - přátelská a inspirativní. SUPER!

Andrea

Kurz se mi velmi líbil. Byla jsem zde již po druhé a i přesto musím říct, že to bylo něčím jiné. Paní učitelka Anička též velmi příjemná a s naší partou jsem byla více než spokojená. Našla jsem si zde nové přátele a myslím si, že pokud to bude možné, tak sem zavítám i příští rok. Srdečně za vše děkuji.

Izabela

Kurz se mi velmi líbil. Činnosti se bohatě střídaly a bylo to velmi zábavné. Ocenil jsem přítomnost rodilých mluvčí, kteří kurz oživili a probíhalo to zábavnou formou. Musím také vyzvihnout lektorku Sáru, která nám vše trpělivě vysvětlila a byla velmi milá.

Ladislav

Letní kurz jsem si moc užila a bavil mě. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací o anglicky mluvících zemích a zlepšila jsem svou konverzaci. Kurz mi pomohl lépe pochopit gramatiku a časy. Lektorka Sára nám vše vysvětlovala a snažila se o to, abychom látku správně pochopili. V hodinách jsme také vzájemně konverzovali a zlepšovali výslovnost. Na hodině jsme také měli rodilého mluvčího a slyšeli jsme jak mluví američané. Ráda bych si někdy tento kurz zopakovala.

Lucie

Byl to typický letní kurz se spoustou zábavy. Na hodinách jsem se dozvěděla spoustu zajímavých a nových informací. Lektorka Anička byla moc příjemná a bylo cítit, že se na hodiny připravovala a byla dynamická. Líbilo se mi, že naslouchala i našim občasným požadavkům.  Užila jsem si i spestření v podobě rodilých mluvčích.

Andrea

Vše výborné, obzvláště lektorka Eliška mnohonásobně překonala mé očekávání. Hodně mne naučila. Hodnotím ji 1*. Jediný nedostatek bylo přílišné teplo uvnitř třídy a hlučná klimatizace.

Jaroslav

Školu Studyline jsem navštěvovala skoro rok a nyní jsem měla možnost absolvovat také letní týdenní intenzivní kurz. Musím přiznat, že tak profesionální přístup a férové jednání jsem už dlouho nezažila. Moje úroveň výrazně stoupla a konečně jsem si angličtinu zamilovala. Moc děkuji celému týmu školy. Přeji hodně úspěchů novým žákům a škole dávám jedničku s hvezdičkou. :-)

Ing. Elen Kopačková

Než jsem navštívila týdenní intenzivní kurz, nebyla jsem v angličtině (hlavně v mluveném projevu) vůbec sebevědomá. Nyní mě však (snad poprvé v životě) angličtina opravdu bavila. Měli jsme tady skvělou partu lidí, ale především skvělou lektorku. Adéla byla milá, přátelská a extrémně trpělivá, za což ji obdivuji. Překvapilo mě, jak se na každou hodinu opravdu těším. Procvičila jsem si tady základy gramatiky a konečně jsem se alespoň trochu rozmluvila.  Kurz předčil obrovským způsobem mé očekávání a vlastně mě mrzí, že ten týden utekl tak rychle a už je konec. Můžu jen vřele doporučit!

Eva Krištoufková

Stejně jako minulý rok jsem i letos byla velmi spokojená. Kurz byl pro mě nesmírně přínosný a doporučuji ho všem, kteří mají s angličtinou problém nebo se v ní chtějí zlepšit. Velké děkuji patří naší lektorce Martině, která je naprosto skvělá!

Eliška Ťapušíková

Celý kurz naprosto předčil má očekávání! Přístup lektorky Martiny byl skvělý. Dokázala udržet naši pozornost, jelikož kombinování mluvnice se zábavnou formou bylo osvěžující. Celou dobu panovala velmi přátelská atmosféra a prakticky každého studenta se jí podařilo rozmluvit. Ráda bych se v budoucnu podobného kurzu zúčastnila znovu.

Eva Březinová

Byla jsem u vás na 5-denním intenzivním kurzu a byla jsem moc spokojená. Naše lektorka Lucka je nejlepší učitelka, měla s námi trpělivost a vše nám dokázala perfektně vysvětlit. Zopakovala s námi spoustu gramatiky a navíc s ní byla sranda. Rozhodně doporučuji!

Veronika Šafandová

Děkuji za kurz, celý týden mi byl velkým přínosem. Rozmluvila jsem se a ujasnila si některé gramatické jevy. Lucka je super lektorka - trpělivá, vše vysvětlí a díky ní jsme se také dozvěděli mnoho zajímavostí.

Anna Vávrová

Kurz předčil má očekávání. Míša je výborná lektorka - je velice milá a ví, jak předat své znalosti. A jako bonus jsme měli možnost popovídat si s rodilou mluvčí. 

Dita K.

Letní kurz byl super. Pochopila jsem víc tady, jak za 3 roky ve škole. Zase se sem vrátím. :-)

Jaroslava Ovečková

Letní kurz, který jsem navštěvoval, od začátku vedla úžasná lektorka Míša, což bylo asi to nejlepší, co nás mohlo potkat. Míša má velmi pozitivní přístup a je vždy ochotná poradit. Velmi kladně hodnotím také malý počet kolegů ve třídě. Průběh vyučování bych neměnil, povinná gramatika probíhala zábavnou formou a stejně tak opakování z minulé hodiny pomocí her.

Jarda V.

Do intenzivního kurzu jsem se přihlásila, abych obnovila svou angličtinu, kterou jsem v průběhu let téměř zapomněla. Využila jsem letní termín, kdy mám o trochu více času. Kurz splnil má očekávání. Donutilo mě to znovu začít studovat. Kurz byl zaměřený na komunikaci - nebát se mluvit. Pohodová lektorka Míša a skvělý kolektiv spolubojovníků byl velký bonus. Každý den jsem se těšila, i přestože jsem byla unavená.

Šárka Ch.

Letní kurz byl pro mne velice přínosný. Výuka probíhala zábavnou formou. Lektorka Míša byla trpělivá a profesionální. Líbila se mi výuka ve skupinách, při které se klade velký důraz na konverzaci v angličtině, ta proběhla také s rodilým mluvčím. Kurz vřele doporučuji těm, kdo mají strach z mluvení. Mně to velmi pomohlo. Děkuji.

Artem M.

Na letním kurzu se mi líbila především atmosféra. Pracovalo se mi dobře, necítila jsem žádný nátlak, že musím vše umět. Nic mi na kurzu nechybělo, moje očekávání to splnilo a jsem spokojená s výukou i s lektorkou. Vše, co jsem nechápala nebo nevěděla, mi bylo vysvětleno. Byla jsem moc ráda za studiní materiály a návrhy na internetové stránky, ve kterých jsem našla hodně informací, které mi pomohly.

Aneta Stehlíková

Letní intenzivní kurz s Martinem se mi moc líbil. Je to ideální příležitost, jak se rozmluvit, např. před dovolenou v zahraničí. Odpolední kurzy jsou naprosto ideální pro pracující, kteří nemají čas na klasický dopolední letní intenzivní kurz. Líbilo se mi rozvržení kurzu na několik částí. Vždy jsme stručně probrali/zopakovali gramatiku a novou slovní zásobu, a poté jsme se zaměřili na konverzaci. Nechyběla ani spousta zajímavostí o angličtině a anglicky mluvících zemích. Lektor Martin byl skvělý, velmi aktivní, dokázal vše rychle a pohotově vysvětlit a hlavně nás uměl rozmluvit i když jsme zrovna neměli nápady na konverzaci. 

Pavla Macourková

Letní intezivní kurz anglického jazyka se mi líbil po všech stránkách. Naše lektorka Zuzka byla perfektní, na všem nám odpovídala s úsměvem a vždy tak dlouho dokud jsme zadaný úkol správně pochopili. Pokud by někdo chtěl tento kurz a školu navštívit, tak vřele doporučuji. Mají úžasný přístup a chci jim moc poděkovat.

Lenka Havelková

S kurzem jsem velmi spokojená, a to hlavně s tím kolik jsme toho za tak málo dní stihli. Mile mě to překvapilo. S anglickým jazykem bojuji od základní školy a až tenhle kurz mi ukázal, jak krásná a zábavná angličtina je. Naše lektorka Zuzka byla velmi trpělivá, se vším pomohla a vše několikrát vysvětlila. Tuto jazykovou školu doporučuji všem, protože mi opravdu pomohla. Děkuji!

Eliška Ťapušíková

Kurz s lektorem Martinem byl skvělý. Jsem velmi spokojená s probranými tématy a se zopakováním a procvičováním nového i staršího učiva. Byli jsme skvělá parta "lingvistů" a Martin je úžasný lektor s trpělivostí, optimismem a vstřícností ke svým žákům. Procházku s průvodcem a projížďku na lodi by bylo lepší udělat v týdnu, než-li o víkendu.

Romana Voženílková

S kurzem jsem byl spokojený a hodnotím především tyto aspekty: Gramatika v kostce, oživení již probrané látky, vše zábavnou formou, bez učebnice (thumb up), zajímavé reálie a nové zkušenosti, za které děkuji.

Karel Sekot

Kurz se mi velice líbil. Lektor Radim Thiel byl vynikající a jeho hodiny zajímavé. Gramatiku umí srozumitelně vysvětlit a procvičování na příkladech a následná konverzace jsou velmi přínosné. Navíc pracovní listy jsou výstižně zpracované. Atmosféra byla po celou dobu uvolněná a přátelská, takže se nám dobře pracovalo. Kurz pro mne nebyl učením, ale zábavou. Oceňuji také prostředí učebny, které je opravdu příjemné. Snad jen rodilý mluvčí by mohl být upovídanější a jediné, co se mi opravdu nelíbilo, byla nutnost zamykání toalet.

Michaela Šetková

Vyzkoušela jsem již několik kurzů anglického jazyka, ale tento se mi zdál rozhodně nejlepší. Lektorka Veronika byla velice vstřícná, usměvavá, veselá a nápaditá. Její hodiny utekly jako voda. Přesvědčilo mě to o tom, že chci ve studiu pokračovat. Je příjemné studovat pod takto profesionálním vedením.

Markéta Šrámková

Jsem velmi spokojená s úrovní vaší jazykové školy - s výukou, prostorem i lektorkou. Byl to opravdu moc dobře strávený týden. Veronika je milá a profesionální lektorka a já vnímám posun v úrovni svých znalostí anglického jazyka.  Uvítala bych akorát delší pauzu na oběd.

Libuše Tomášková

Celkové podání kurzu bylo velice dobré. Lektorka Zuzka se chovala velmi přívětivě a její pedagogické schopnosti hodnotím vysoce. Jako jediný problém se ukázala být vysoká teplota v učebně, ale chápu, že i venkovní podmínky byly abnormální. Byl jsem velmi spokojen a již se těším na pokračování semestrálního kurzu od října 2019.

Petr Matuška

Kurz se mi líbil, protože byl podle mých představ. Rozmluvila jsem se a hlavně mě to donutilo se angličtinu učit i ve svém volném čase. Lektorka byla milá a ke všem velice příjemná. Moc jsem si užila hodiny s rodilou mluvčí, věřím, že kdybych s ní měla možnost mluvit častěji, moje angličtina by se výrazně zlepšila. Rozhodně budu uvažovat o dalších kurzech ve Studyline.

Klára Vydrželová

S průběhem letního kurzu jsem byla velmi spokojená a i přes jeho náročnost jsem vydržela být po celou dobu pozorná. Styl výuky mi opravdu vyhovuje, lektorka Veronika vše dobře vysvětlila. Navštěvovala jsem již jarní semestrální kurz a budu pokračovat i na podzim. 

Alexandra Bubeníková

Jsem opravdu ráda, že jsem navštívila tento kurz a doufám, že to nebylo naposledy. Martinova výuka se mi velmi líbila a obsahově byl kurz naprosto perfektní. Veškerou gramatiku a další věci, které mě zajímaly, mi vždy zodpověděl. Úžasný způsob výuky a celkové uspořádání hodiny.

Barbora Nováková

Kurz byl skvělý a opravdu intenzivní! Probrali jsme hodně gramatiky a neustále mluvili. Lektor byl úžasný, věnoval se nám také individuálně. Přestávky by mohly být 10minutové, ale to je asi jediné, co bych mohla vytknout.

Jana Kleisner

Kurz byl pro mne velkým přínosem. Naše lektorka Zuzka se nám maximálně věnovala a byla velice profesionální. Probíranou látku vždy velmi dobře vysvětlila a zopakovala. Také reálie o jednotlivých anglicky mluvících zemích byly opravdu zajímavé.

Nikola Kraus

S kurzem jsem byla velmi spokojena. Splnil má očekávání. Lektorka Veronika je velmi milá, ochotná pomoci a prostě v pohodě. Za 1 týden se probralo dost gramatiky, ale v jejím podání znělo vše velice jednoduše a jasně. Líbilo se mi, že vše se hned procvičilo a také mi vyhovovalo, že se výuka prokládala fakty a zajímavostmi. Uvítala bych možnost zakoupení kávy, ale to je jen drobnost. Za mě velká spokojenost a budu vás doporučovat.

Milada Horáčková

Kurz se mi moc líbil. Náš lektor Martin mne velmi překvapil svými schopnostmi učit vlídným a laskavým způsobem jemu vlastním. Má široký rozhled, je vtipný, pohodový i pohotový reagovat na naše momentální potřeby. Oprášila jsem si základy angličtiny, pochopila, co mi nejde a čemu se tedy musím věnovat. Poznala jsem skvělé lidi a vaši školu budu doporučovat. Děkuji a přeji hodně zdaru.

Mariola Wygrys

Kurz byl ve všech ohledech přínosný, lekce zajímavě a účelně rozvržené a vedené. Lektorka vynikající, empatická, nápomocná, vstřícná, ale i "přísná", abychom se všechno naučili a nedělali chyby. Počet studentů maximální, víc už by nebylo efektivní. Prostředí Lucerny příjemné. Výborné studijní materiály. Budu jazykovou školu doporučovat, sama se přihláším do celoročního kurzu.  

Lucie Maňourová

S kurzem jsem byla opravdu velmi spokojená. Příjemné prostředí třídy v centru Prahy, dobré vybavení učebny. Velmi oceňuji náplň kurzu. Vše na sebe dobře navazovalo, informace , které jsme dostávali, měly hlavu a patu. Velký dík ale patří lektorce, která odvedla pořádný kus práce. Martina byla vždy velmi dobře připravená, milá, komunikativní a trpělivá. Byl to super týden, ráda si něco podobného v budoucnu zopakuji.

Lucie Vodičková

Jsem ohromně spokojená s organizací, přípravou hodin, materiálem, obsahem lekcí, organizováním skupiny, prací ve dvojicích i trojicích. Jsem nadšená z přístupu lektorky Martiny, která je neuvěřitelně přátelská, komunikativní, příjemná a skvěle celý kurz vede. Díky ní mám chuť se AJ věnovat dál, neboť Martina mi dala to, co jiní lektoři ne a to je "DRIVE". Skvělé doplnění kurzu prohlídkou města a plavbou lodí. Byla to velká odměna navíc!

Romana Voženílková

Kurz byl velmi zajímavý, výborná učitelka Martina - pod jejím vedením byla skvělá atmosféra, velká profesionalita, nápaditost, hra. Velmi se mi líbila možnost neustále konverzace, okamžité procvičování výuky zábavnou formou.

Yvona Horská

Studium na jazykové škole se mi moc líbilo. Naše lektorka Martina byla velmi příjemná a přátelská, vysvětlila mi nejasnosti, které jsem získala od učitelů na střední škole. Pomohla mi si v hlavě utřídit a zařadit všechny dosud nasbírané vědomosti. Kurz byl velmi příjemný a lidé, které jsme zde potkala, byli přátelští a po celou dobu kurzu byla legrace. Díky lektorce se už nebojím mluvit anglicky.

Kateřina Lánská

Letní kurz byl super! Skvělý lektor, dobré učební metody, možnost seznámit se s rodilým mluvčím. Svělé povídání o cizích zemích. 

Vendula Říhová

Letní kurz angličtiny byl naprosto skvělý a dávám mu 100%. Martina je profesionál ve svém oboru a navíc je příjemná a sympatická. Učím se angličtinu 2 roky, ale nikdy jsem nedostal tak ucelený a kvalitní materiál včetně super podání lektorkou. Mám pocit, že jsem se posunul o celký kus dopředu a hlavně jsem si ujasnil spoustu nesrovnalostí, které jsem měl z mého dosavadního studia. Byl jsem tedy velmi spokojený a dávám Martině 1*!

Zdeněk Hurych

Jsem moc spokojená s náplní i průběhem kurzu. Oceňuji hlavně střídání činností, stálé zapojení všech studentů, procvičování tvoření vět, gramatiky. Lekce vždy uběhly velmi rychle, nenudili jsme se. Lektorka byla vždy připravená, usměvavá, trpělivá a velmi příjemná. Kurz splnil moje očekávání. Děkuji.

Petra Veselá

Pozitivně hodnotím vynikající přístup lektorky, odpovídající způsob komunikace a frekventanty kurzu, dobrá atmosféra. Kvalitní příprava lektorky, metodicky a didakticky na velmi vysoké úrovni - systém, trpělivá důslednost, užívání základních principů AJ. Schopnost lektorky pracovat s různorodou skupinou i jednotlivcem. Zhuštěné základy jazyka, které umožní člověku jednoduše se vyjádřit s minimem chyb. Užívání různorodých metod udržuje motivaci i vede k dalšímu studiu a pokračování a užívání jazyka.

Petra Kolářová

Super kurz, kde jsem se naučil víc než za 8 let angličtiny ve škole. Moc hodný a příjemný lektor. Hodně jsem se naučil a mám chuť pokračovat. Určitě rád doporučím dál. Jediné, co by mi přišlo lepší, je začátek už v 9 hodin. Jinak úplně paráda! :)

Milan Kabrhel

Celý kurz byl výborný a jsem ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Ujasnila jsem si spoustu věcí a docela i odhodila obavy z výslovnosti. Slečna lektorka je velice profesionální, milá a empatická a vždy navodila výbornou a přátelskou atmosféru. Uvítala bych, kdyby tento druh intenzivního kurzu byl v nabídce i v jinou roční dobu, třeba v zimě. 

Zuzana Vacíková

Kominukace ve 2-3 lidech hned po probrané látce zvyšuje zapamatování si dané věci + odbourává strach z mluvení, protože se člověk opravdu musí bavit a ne jen poslouchat a říkat si to v duchu. Tykání napomáhá pohodové atmosféře. Spousta věcí je vykládána zábavnou formou.

Tomáš Kubasch

Kurz anglického jazyka byl velmi zajímavý. Jak hodiny, tak doplňující návštěvy Prahy. Hodiny nejsou jako ve škole. Látka je vykládaná srozumitelně a také na názorných ukázkách. S kurzem jsem byla velmi spokojená a doporučila bych ho.

Hřebíková Nilkola

Letní intenzivní kurz se mi velice líbil, protože tu byla velice příjemná atmosféra a také lidé. Díky kurzu jsem si ujasnila dost věcí, u kterých jsem si nebyla jistá. Učitel byl velice přátelský, vtipný a díky němu jsem se cítila hodně příjemně a taky na mě netlačil, abych to ze sebe hned vysypala, ale počkal až jsem si utřídila myšlenky. Nejlepší bylo, když se nám všem snažil vysvětlit, proč se některé věci nedají říct daným způsobem, ale co nejsnadněji, jak to jde. Návštěva z USA byla příjemným zpestřením výuky. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala.

Pham Thi Ngoc Anh

Perfektní! Letní intenzivní kurz se mi moc líbil a pomohl mi utřídit a ujasnit si moje roztříštěné znalosti. Výuka měla spád, smysl a bavila mě. Velice kladně hodnotím lektora, má velké znalosti jazyka a schopnost vysvětlit učivo rychle, jednoduše a přehledně.

Dana Krsová

Dobrý den, vaše výuka se mi velmi líbila, na hodiny jse chodila velmi ráda! :) Ze začátku jsem se bála, že skoro celý den v letním intenzivním kurzu bude dlouhý, ale nikoliv! Hodiny utekly rychle, vše bylo vykládáno velmi zábavnou formou. Líbilo se mi, jak lektor Radim vedl výuku, snažil se každému vše vysvětlit a pomoci. Velkým přínosem pro mě také bylo, že byly vybrané zajímavé a nejdůležitější věci. Daná látka pak byla procvičena ve dvojicích. Bylo to pro mě lepší než se například celý den zabývat předpřítomným časem jako ve škole, kdy si nikdo z hodiny nic nepamatuje. Kurz byl pro mě velkým přínosem! Rozhodně mi pomohl, bavil mě a většinu věcí si pamatuji aniž bych nad nimi musela dlouho sedět. Za mě velké díky! Zvažuji návštěvu dalšího kurzu. Děkuji a jen tak dál!

S pozdravem,

Tereza Tichá

Absolvovala jsem týdenní intenzivní letní kurz a mohu jedině doporučit. Perfektní organizace, zábavné hodiny (škola hrou) a naučila jsem se více než za X let ve školní lavici. Velkou zásluhu má lektor Radim, který má bezvadný příistup k lidem a je poznat, že angličtinu opravdu miluje. Vše dokázal logicky a s humorem vysvětlit.

Monika Jirásková

Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat letní intenzivní kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným dvojlistem s probranou látkou. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště.

Z mého osobního pohledu bych zařadila více opakování nejenom minulé lekce, ale i těch již zase skoro zapomenutých :-).  Jinak bych kurz zhodnotila na jedničku s hvězdičkou. Moc se mi tu líbilo a ráda budu pokračovat dál.

Veronika Plzáková

Individuální výuka

Individuálna výuka angličtiny s Victorom splnila moje očakávania. Od prvého stretnutia bol Victor milý, profesionálny a zároveň vytvoril prijemne a osobne prostredie, ktoré podporovalo moju motiváciu zlepšovať sa.

Čo mi na ňom najviac imponovalo, bola jeho schopnosť prispôsobiť sa mojim individuálnym potrebám a priniesť na lekciu stále nejakú zaujímavú aktivitu aj z oblasti môjho záujmu, čo bola v mojom prípade biológia. Čí už išlo o zlepšenie konverzačných schopností alebo slovnej zásoby, dokázal vždy nájsť zaujímavú výplň hodiny, ktorá mi pomohla v pokroku.

Navyše, celý kurz sa niesol hlavne v duchu mojich potrieb, a teda ak som si vybrala konkrétne cvičenie, alebo konkrétnu tému na diskusiu, bol vždy otvorený aj takýmto mojim žiadostiam. Vďaka jeho dlhoročným skúsenostiam som urobila pokrok a získala väčšiu sebadôveru pri používaniu anglického jazyka v každodennej konverzácii.

Odporučila by som Victora ako lektora a celkovo jazykovú školu Studyline každému, kto hľadá osobný prístup a chce sa učiť v prijemnom, ale zároveň inspirujúcom prostredí. Victorova schopnosť vytvoriť učebný plán šitý na mieru, trpezlivosť a podpora sú len niektoré z dôvodov, prečo považujem tuto skúsenosť za jedinečnú a veľmi cennú.

Miriama Sikorová

Přemýšlíš, kam chodit na lekce angličtiny? Běž do Studyline! Nechceš chodit na skupinové lekce, ale potřebuješ individuální přístup? Jdi do Studyline!

Já se angličtinu učím už více jak dvacet let a předpokládám, že se ji bude učit vlastně celý život. Za tu dobu jsem absolvovala řadu kurzů v různých jazykových školách a postupně jsem zjistila, že některé věci jsem slyšela už mnohokrát naopak někde mám mezery a samozřejmě potřebuji více mluvit. Proto jsem se rozhodla pro individuální lekce. Můj lektor mi vždy „ušije“ lekci na míru. Buďto on sám navrhne, co budeme probírat nebo sama zjistím, že někde tápu a danou věc si vysvětlíme. Nebo zkrátka jen konverzujeme, simulujeme si různé situace, ve kterých se člověk může ocitnout, jsem turista a potřebuji vysvětlit cestu, jsem v restauraci a chci si objednat.

Můj lektor je vždy na hodinu maximálně připravený, vždy chodí včas a skvěle reaguje i přes e-maily. Má vždy dobrou náladu a při hodině jede na 120 %, připravuje nejen materiály na lekce, ale i na procvičování doma nebo mi poradí fajn online poslechy.

Na lekce se vždy moc těším, ve čtvrtek odpoledne mám svou lekci angličtiny a přes to nejede vlak!

Barbora Pelánová

S výukou angličtiny v JŠ STUDYLINE v Praze jsem nadmíru spokojená. Kéž by naše školství mělo lektory, jako je Radim Thiel. Velmi oceňuji skutečně individuální systém výuky a vždy pozitivní energii lektora, která i mou počáteční lenost a únavu cokoli dělat přemění v zájem a hlad po nových a nových informacích.

Lenka Pajerová (Auditorka)

S lektorkou Lucií jsem velice spokojená. Nejvíce si cením jejího kamarádského a osobního přístupu. V plánování hodin je vždy flexibilní, vstřícná a vyhoví všem mým požadavkům. Na hodiny je vždy připravená a probíranou látku vysvětluje srozumitelně a zábavným způsobem, takže se vždy těším na další lekci. JŠ STUDYLINE a lektorku Lucii bych doporučila všem svým známým.

Veronika Bosáková

Před cestou do Anglie jsem si potřeboval zlepšit a oživit angličtinu. I když jsem už dříve kurzy angličtiny navštěvoval, stále jsem byl na úrovni ´falešného začátečníka´, což jsem se rozhodl změnit a vyzkoušel jazykovou školu Studyline v Praze. Kurzy mě baví a hodina a půl vždy uteče tak rychle, že bych chtěl víc. Líbí se mi, že se neučím nesmyslné poučky a učebnicové fráze, ale angličtinu, tak jak se s ní doopravdy mluví v reálném životě. Poprvé za svůj život mám chuť si po příchodu domů sednout a dělat si domácí úkoly z angličtiny. Díky!

Samuel Hornek (Marketing and project manager)

Kurz s Eliškou hodnotím pozitivně, pomáhá mi udržovat a rozvíjet úroveň mojí angličtiny. Individuální výuka mi dává možnost hodiny přizpůsobit přímo na míru a zaměřit se na moje největší nedostatky a postupně je odstraňovat.

Ondřej Růžek

Vyhovuje mi, že dostávám materiály ještě před hodinou. Lektorka Kačka je pečlivá a vždy připravena.

Ivana Jungmannová

Výuka je velice produktivní a obě vidíme velký pokrok. Naše lektorka Kačka  je velice vstřícná, milá a se vším ráda pomůže. Výuka je prostě perfektní pro každého.

Dajana Kryčfalušij a Eleonora Hazu

Individuální výuka je v naprostém pořádku, s Kačkou se vždy na všem domluvíme. Pokrok je opravdu znát. Všude doporučuji!

Milan Nechyba

S individuální výukou jsem velmi spokojený. Online výuka mi vyhovuje kvůli flexibilitě, nemusím zptrácet čas s dojížděním. Rychlost výuky a její obtížnost je přizpůsobená mně. Můžu si vybrat témata, která potřebuji nebo chci probrat. Lektorka Katka je příjemná, trpělivá a vše srozumitelně vysvětlí. Doporučuji!

Bohumír Kubík

Jsem naprosto spokojený s individuální výukou. Lektorka Eliška je nápomocná, profesionální a hodiny uzpůsobuje mému tempu. Na naše společné hodiny se vždy těším.

Stanislav Novák

Jsme velice spokojen s formou studia. Lektorka Dominika je moc šikovná. Individuální výuka mi pomáhá v mém studiu na střední škole.

Lukáš Bartók

S individuální výukou angličtiny s lektorkou Luckou jsem moc spokojená. Lekce je velmi dobře vedena s ohledem na to, co je potřeba nebo na čem se domluvíme. Hodiny mě baví a značně mi pomáhají ke zlepšení mých jazykových znalostí.

Marie Pekárková

Individuální výuka angličtiny, kterou absolvuji online je ideální způsob výuky, protože ušetřím čas, který bych strávila cestováním. Individuální výuku lektorka Terezka vždy připraví tak, abychom probraly obsah výuky komplexně, část hodiny je teorie a větší část se věnuje mluvení, což jsem si přála a očekávala. Jsme velmi ráda, že jsem do individuální výuky šla a mohu všem doporučit.

Veronika Součková

S individuální výukou angličtiny jsem maximálně spokojená. Lektorka Eliška mi velice přirostla k srdci. Jde vidět, že je inteligentní a angličtinu ovládá na opravdu vysoké úrovni. Je pohotová a vychází vstříc mým požadavkům a nápadům. Vždy zná odpovědi na moje otázky ohledně gramatiky. Líbí se mi, že v případě, že nemohu přijít nebo onemocním, domluva na náhradní lekci je absolutně bez problému. Moc za vše děkuji a těším se na další hodiny.

Natálie Růčková

Ahoj, lektor má individuální přístup, používá originální způsoby výuky a vše velmi dobře vysvětlí. Díky jeho výuce jsem se v angličtině posunula. Rozmluví i nemluvícího. Výborná cena. S JŠ STUDYLINE Praha jsem velmi spokojená.

Monika Faltejsková

Měl jsem tu čest chodit na jazykové kurzy k různým lektorům z různých studentských agentur a musím říci, že jazykové kurzy od Studyline Praha považuji za nejefektivnější a velmi zajímavé. Lektor Radim Thiel přistupuje k výuce anglického jazyka svým, až nekonvenčním způsobem, díky čemuž mají hodiny skvělý průběh. Studyline nabízí i soukromé hodiny pro studenty, což spousta studentů uvítá. Dalším z důvodů, proč jsem si vybral právě tuto jazykovou školu, je možno zvolení vlastního rozvrhu po domluvě s lektorem.

Jiří Kňourek R&D (Mechanical Engineer)

Firemní výuka

Dobrý den, zasílám referenci na vaší výuku AJ. Naše učitelka Martina je příjemná a vždy dobře naladěná. Na naše hodiny chodí vždy perfektně připravená a výuka je velmi zajímavá a srozumitelná. Pokud není něco jasné, tak vše s trpělivostí znovu vysvětlí. Hodiny vždy rychle utečou a těším se na další.

Jan Macek, Steiner s.r.o.

Se školou jsem velmi spokojena, vždy mi bylo vyhověno, pokud jsem potřebovala nějakou změnu. Na škole mi také vyhovuje její dostupnost. Mohu jen doporučit.

Marie Beranová, Magistrát hl. města Prahy

Dobrý den, navštěvovala jsem skupinové kurzy JŠ Studyline s Radimem a byla jsem velice spokojená. Hodina vedená zábavnou a srozumitelnou formou s profesionálním lektorem mi velice pomohla posunout se v angličtině na vyšší level. Na základě této zkušenosti jsem jazykovou školu Studyline doporučila v naší firmě a jsem ráda, že se to povedlo. Nyní máme ve firmě hodiny angličtiny vedené právě Radimem, který přichází vždy v dobré náladě, perfektně připraven a my si tak hodiny angličtiny užíváme. Děkuji moc, že nás učíš, i když je to s náma někdy těžké :-).

Ing. Lucie Znojilová - IT Specialista, Steiner s.r.o.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.