přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Reference studentů jazykové školy STUDYLINE

V čem se lišíme od jiných jazykových škol? Jací jsou naši lektoři?  Jak probíhají jednotlivé lekce a skutečně se na nich klade důraz na praktické použití angličtiny? Přečtěte si reference našich studentů, kteří jazykové kurzy STUDYLINE navštěvují nebo navštěvovali, a vaše chuť pustit se do studia právě u nás bude ještě větší!

Letní kurzy

Zdravím vás, 
letní intenzivní kurz se mi velice líbil, protože tu byla velice příjemná atmosféra a také lidé. Díky kurzu jsem si ujasnila dost věcí, u kterých jsem si nebyla jistá. Učitel byl velice přátelský, vtipný a díky němu jsem se cítila hodně příjemně a taky na mě netlačil, abych to ze sebe hned vysypala, ale počkal až jsem si utřídila myšlenky. Nejlepší bylo, když se nám všem snažil vysvětlit, proč se některé věci nedají říct daným způsobem, ale co nejsnadněji, jak to jde. Návštěva z USA byla příjemným zpestřením výuky. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala.

S pozdravem,

Pham Thi Ngoc Anh

Perfektní! Letní intenzivní kurz se mi moc líbil a pomohl mi utřídit a ujasnit si moje roztříštěné znalosti. Výuka měla spád, smysl a bavila mě. Velice kladně hodnotím lektora, má velké znalosti jazyka a schopnost vysvětlit učivo rychle, jednoduše a přehledně.

Dana Krsová

Dobrý den, vaše výuka se mi velmi líbila, na hodiny jse chodila velmi ráda! :) Ze začátku jsem se bála, že skoro celý den v letním intenzivním kurzu bude dlouhý, ale nikoliv! Hodiny utekly rychle, vše bylo vykládáno velmi zábavnou formou. Líbilo se mi, jak lektor Radim vedl výuku, snažil se každému vše vysvětlit a pomoci. Velkým přínosem pro mě také bylo, že byly vybrané zajímavé a nejdůležitější věci. Daná látka pak byla procvičena ve dvojicích. Bylo to pro mě lepší než se například celý den zabývat předpřítomným časem jako ve škole, kdy si nikdo z hodiny nic nepamatuje. Kurz byl pro mě velkým přínosem! Rozhodně mi pomohl, bavil mě a většinu věcí si pamatuji aniž bych nad nimi musela dlouho sedět. Za mě velké díky! Zvažuji návštěvu dalšího kurzu. Děkuji a jen tak dál!

S pozdravem,

Tereza Tichá

Absolvovala jsem týdenní intenzivní letní kurz a mohu jedině doporučit. Perfektní organizace, zábavné hodiny (škola hrou) a naučila jsem se více než za X let ve školní lavici. Velkou zásluhu má lektor Radim, který má bezvadný příistup k lidem a je poznat, že angličtinu opravdu miluje. Vše dokázal logicky a s humorem vysvětlit.

Monika Jirásková

Dobrý den,
jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat letní intenzivní kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným dvojlistem s probranou látkou. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště.

Z mého osobního pohledu bych zařadila více opakování nejenom minulé lekce, ale i těch již zase skoro zapomenutých :-).  Jinak bych kurz zhodnotila na jedničku s hvězdičkou. Moc se mi tu líbilo a ráda budu pokračovat dál.

S pozdravem

Veronika Plzáková

Semestrální kurzy

V kurzu Studyline se mi velmi líbilo. Učitel byl příjemný a jeho hodiny srozumitelné. Byl velmi trpělivý a rád odpoví i na mé nesmyslné otázky. Chtěla bych vám za účast v kurzu poděkovat.

Petra Čikarová

Zdravím vás,
Radima si jako učitele angličtiny nemohu vynachválit, má velký talent vše jednoduše vysvětlit. Na každou hodinu je pečlivě připraven, má spoustu materiálů a hodiny jsou zábavné. Skvělý je především jeho optimistický a povzbuzující přístup, takže se nebojím dělat chyby a na cokoliv se zeptat. Navštěvovala jsem jeho skupinové i soukromé hodiny a oboje mohu vřele doporučit.

S pozdravem

Adéla Grafnetterová (Marketing specialist)

Dobrý den,
s výukou jsem byla vždy velmi spokojená, absolvovala jsem jak skupinové kurzy, tak individuální hodiny na JŠ STUDYLINE v Praze. Skupinové kurzy probíhají ve velmi malém počtu studentů, takže si každý látku procvičí a všichni mluví, hodiny jsou velmi interaktivní. Na hodinách, a to individuálních i v kurzech, se velmi konverzuje, student si tedy procvičí probranou látku přímo v konverzaci. K výuce nejsou potřeba žádné knížky. Přístup a vstřícnost učitele je opravdu vynikající! Doporučuji všem, kteří se chtějí opravdu naučit anglicky nebo se jen zdokonalit. Ze své vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem měla základ, než jsem začala navštěvovat jejich kurzy, ale po absolvování dvou kurzů jsem odjela studovat do zahraničí a díky absolvovaným kurzům jsem zde přežila :)

S pozdravem

Michaela Faltejsková

Individuální výuka

Zdravím vás, 
s výukou angličtiny v JŠ STUDYLINE v Praze jsem nadmíru spokojená. Kéž by naše školství mělo lektory, jako je Radim Thiel. Velmi oceňuji skutečně individuální systém výuky a vždy pozitivní energii lektora, která i mou počáteční lenost a únavu cokoli dělat přemění v zájem a hlad po nových a nových informacích.

Lenka Pajerová (Auditorka)

Před cestou do Anglie jsem si potřeboval zlepšit a oživit angličtinu. I když jsem už dříve kurzy angličtiny navštěvoval, stále jsem byl na úrovni ´falešného začátečníka´, což jsem se rozhodl změnit a vyzkoušel jazykovou školu Studyline v Praze. Kurzy mě baví a hodina a půl vždy uteče tak rychle, že bych chtěl víc. Líbí se mi, že se neučím nesmyslné poučky a učebnicové fráze, ale angličtinu, tak jak se s ní doopravdy mluví v reálném životě. Poprvé za svůj život mám chuť si po příchodu domů sednout a dělat si domácí úkoly z angličtiny. Díky!

Samuel Hornek (Marketing and project manager)

Ahoj, lektor má individuální přístup, používá originální způsoby výuky a vše velmi dobře vysvětlí. Díky jeho výuce jsem se v angličtině posunula. Rozmluví i nemluvícího. Výborná cena. S JŠ STUDYLINE Praha jsem velmi spokojená.

Monika Faltejsková

Dobrý den,
měl jsem tu čest chodit na jazykové kurzy k různým lektorům z různých studentských agentur a musím říci, že jazykové kurzy od Studyline Praha považuji za nejefektivnější a velmi zajímavé. Lektor Radim Thiel přistupuje k výuce anglického jazyka svým, až nekonvenčním způsobem, díky čemuž mají hodiny skvělý průběh. Studyline nabízí i soukromé hodiny pro studenty, což spousta studentů uvítá. Dalším z důvodů, proč jsem si vybral právě tuto jazykovou školu, je možno zvolení vlastního rozvrhu po domluvě s lektorem.

S pozdravem

Jiří Kňourek R&D (Mechanical Engineer)

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz