přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Reference studentů jazykové školy STUDYLINE

V čem se lišíme od jiných jazykových škol? Jací jsou naši lektoři?  Jak probíhají jednotlivé lekce a skutečně se na nich klade důraz na praktické použití angličtiny? Podívejte se na videa a přečtěte si reference našich studentů, kteří jazykové kurzy STUDYLINE navštěvují nebo navštěvovali, a vaše chuť pustit se do studia právě u nás bude ještě větší!

Letní kurzy

Kurz se mi moc líbil. Náš lektor Martin mne velmi překvapil svými schopnostmi učit vlídným a laskavým způsobem jemu vlastním. Má široký rozhled, je vtipný, pohodový i pohotový reagovat na naše momentální potřeby. Oprášila jsem si základy angličtiny, pochopila, co mi nejde a čemu se tedy musím věnovat. Poznala jsem skvělé lidi a vaši školu budu doporučovat. Děkuji a přeji hodně zdaru.

Mariola Wygrys

Kurz byl ve všech ohledech přínosný, lekce zajímavě a účelně rozvržené a vedené. Lektorka vynikající, empatická, nápomocná, vstřícná, ale i "přísná", abychom se všechno naučili a nedělali chyby. Počet studentů maximální, víc už by nebylo efektivní. Prostředí Lucerny příjemné. Výborné studijní materiály. Budu jazykovou školu doporučovat, sama se přihláším do celoročního kurzu.  

Lucie Maňourová

S kurzem jsem byla opravdu velmi spokojená. Příjemné prostředí třídy v centru Prahy, dobré vybavení učebny. Velmi oceňuji náplň kurzu. Vše na sebe dobře navazovalo, informace , které jsme dostávali, měly hlavu a patu. Velký dík ale patří lektorce, která odvedla pořádný kus práce. Martina byla vždy velmi dobře připravená, milá, komunikativní a trpělivá. Byl to super týden, ráda si něco podobného v budoucnu zopakuji.

Lucie Vodičková

Jsem ohromně spokojená s organizací, přípravou hodin, materiálem, obsahem lekcí, organizováním skupiny, prací ve dvojicích i trojicích. Jsem nadšená z přístupu lektorky Martiny, která je neuvěřitelně přátelská, komunikativní, příjemná a skvěle celý kurz vede. Díky ní mám chuť se AJ věnovat dál, neboť Martina mi dala to, co jiní lektoři ne a to je "DRIVE". Skvělé doplnění kurzu prohlídkou města a plavbou lodí. Byla to velká odměna navíc!

Romana Voženílková

Kurz byl velmi zajímavý, výborná učitelka Martina - pod jejím vedením byla skvělá atmosféra, velká profesionalita, nápaditost, hra. Velmi se mi líbila možnost neustále konverzace, okamžité procvičování výuky zábavnou formou.

Yvona Horská

Studium na jazykové škole se mi moc líbilo. Naše lektorka Martina byla velmi příjemná a přátelská, vysvětlila mi nejasnosti, které jsem získala od učitelů na střední škole. Pomohla mi si v hlavě utřídit a zařadit všechny dosud nasbírané vědomosti. Kurz byl velmi příjemný a lidé, které jsme zde potkala, byli přátelští a po celou dobu kurzu byla legrace. Díky lektorce se už nebojím mluvit anglicky.

Kateřina Lánská

Letní kurz byl super! Skvělý lektor, dobré učební metody, možnost seznámit se s rodilým mluvčím. Svělé povídání o cizích zemích. 

Vendula Říhová

Letní kurz angličtiny byl naprosto skvělý a dávám mu 100%. Martina je profesionál ve svém oboru a navíc je příjemná a sympatická. Učím se angličtinu 2 roky, ale nikdy jsem nedostal tak ucelený a kvalitní materiál včetně super podání lektorkou. Mám pocit, že jsem se posunul o celký kus dopředu a hlavně jsem si ujasnil spoustu nesrovnalostí, které jsem měl z mého dosavadního studia. Byl jsem tedy velmi spokojený a dávám Martině 1*!

Zdeněk Hurych

Jsem moc spokojená s náplní i průběhem kurzu. Oceňuji hlavně střídání činností, stálé zapojení všech studentů, procvičování tvoření vět, gramatiky. Lekce vždy uběhly velmi rychle, nenudili jsme se. Lektorka byla vždy připravená, usměvavá, trpělivá a velmi příjemná. Kurz splnil moje očekávání. Děkuji.

Petra Veselá

Pozitivně hodnotím vynikající přístup lektorky, odpovídající způsob komunikace a frekventanty kurzu, dobrá atmosféra. Kvalitní příprava lektorky, metodicky a didakticky na velmi vysoké úrovni - systém, trpělivá důslednost, užívání základních principů AJ. Schopnost lektorky pracovat s různorodou skupinou i jednotlivcem. Zhuštěné základy jazyka, které umožní člověku jednoduše se vyjádřit s minimem chyb. Užívání různorodých metod udržuje motivaci i vede k dalšímu studiu a pokračování a užívání jazyka.

Petra Kolářová

Super kurz, kde jsem se naučil víc než za 8 let angličtiny ve škole. Moc hodný a příjemný lektor. Hodně jsem se naučil a mám chuť pokračovat. Určitě rád doporučím dál. Jediné, co by mi přišlo lepší, je začátek už v 9 hodin. Jinak úplně paráda! :)

Milan Kabrhel

Celý kurz byl výborný a jsem ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Ujasnila jsem si spoustu věcí a docela i odhodila obavy z výslovnosti. Slečna lektorka je velice profesionální, milá a empatická a vždy navodila výbornou a přátelskou atmosféru. Uvítala bych, kdyby tento druh intenzivního kurzu byl v nabídce i v jinou roční dobu, třeba v zimě. 

Zuzana Vacíková

Kominukace ve 2-3 lidech hned po probrané látce zvyšuje zapamatování si dané věci + odbourává strach z mluvení, protože se člověk opravdu musí bavit a ne jen poslouchat a říkat si to v duchu. Tykání napomáhá pohodové atmosféře. Spousta věcí je vykládána zábavnou formou.

Tomáš Kubasch

Kurz anglického jazyka byl velmi zajímavý. Jak hodiny, tak doplňující návštěvy Prahy. Hodiny nejsou jako ve škole. Látka je vykládaná srozumitelně a také na názorných ukázkách. S kurzem jsem byla velmi spokojená a doporučila bych ho.

Hřebíková Nilkola

Letní intenzivní kurz se mi velice líbil, protože tu byla velice příjemná atmosféra a také lidé. Díky kurzu jsem si ujasnila dost věcí, u kterých jsem si nebyla jistá. Učitel byl velice přátelský, vtipný a díky němu jsem se cítila hodně příjemně a taky na mě netlačil, abych to ze sebe hned vysypala, ale počkal až jsem si utřídila myšlenky. Nejlepší bylo, když se nám všem snažil vysvětlit, proč se některé věci nedají říct daným způsobem, ale co nejsnadněji, jak to jde. Návštěva z USA byla příjemným zpestřením výuky. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala.

Pham Thi Ngoc Anh

Perfektní! Letní intenzivní kurz se mi moc líbil a pomohl mi utřídit a ujasnit si moje roztříštěné znalosti. Výuka měla spád, smysl a bavila mě. Velice kladně hodnotím lektora, má velké znalosti jazyka a schopnost vysvětlit učivo rychle, jednoduše a přehledně.

Dana Krsová

Dobrý den, vaše výuka se mi velmi líbila, na hodiny jse chodila velmi ráda! :) Ze začátku jsem se bála, že skoro celý den v letním intenzivním kurzu bude dlouhý, ale nikoliv! Hodiny utekly rychle, vše bylo vykládáno velmi zábavnou formou. Líbilo se mi, jak lektor Radim vedl výuku, snažil se každému vše vysvětlit a pomoci. Velkým přínosem pro mě také bylo, že byly vybrané zajímavé a nejdůležitější věci. Daná látka pak byla procvičena ve dvojicích. Bylo to pro mě lepší než se například celý den zabývat předpřítomným časem jako ve škole, kdy si nikdo z hodiny nic nepamatuje. Kurz byl pro mě velkým přínosem! Rozhodně mi pomohl, bavil mě a většinu věcí si pamatuji aniž bych nad nimi musela dlouho sedět. Za mě velké díky! Zvažuji návštěvu dalšího kurzu. Děkuji a jen tak dál!

S pozdravem,

Tereza Tichá

Absolvovala jsem týdenní intenzivní letní kurz a mohu jedině doporučit. Perfektní organizace, zábavné hodiny (škola hrou) a naučila jsem se více než za X let ve školní lavici. Velkou zásluhu má lektor Radim, který má bezvadný příistup k lidem a je poznat, že angličtinu opravdu miluje. Vše dokázal logicky a s humorem vysvětlit.

Monika Jirásková

Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat letní intenzivní kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným dvojlistem s probranou látkou. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště.

Z mého osobního pohledu bych zařadila více opakování nejenom minulé lekce, ale i těch již zase skoro zapomenutých :-).  Jinak bych kurz zhodnotila na jedničku s hvězdičkou. Moc se mi tu líbilo a ráda budu pokračovat dál.

Veronika Plzáková

Semestrální kurzy

Zdravím vás, Radima si jako učitele angličtiny nemohu vynachválit, má velký talent vše jednoduše vysvětlit. Na každou hodinu je pečlivě připraven, má spoustu materiálů a hodiny jsou zábavné. Skvělý je především jeho optimistický a povzbuzující přístup, takže se nebojím dělat chyby a na cokoliv se zeptat. Navštěvovala jsem jeho skupinové i soukromé hodiny a oboje mohu vřele doporučit.

Adéla Grafnetterová (Marketing specialist)

V kurzu Studyline se mi velmi líbilo. Učitel byl příjemný a jeho hodiny srozumitelné. Byl velmi trpělivý a rád odpovídal i na mé nesmyslné otázky. Chtěla bych vám za účast v kurzu poděkovat.

Petra Čikarová

S výukou jsem byla vždy velmi spokojená, absolvovala jsem jak skupinové kurzy, tak individuální hodiny na JŠ STUDYLINE v Praze. Skupinové kurzy probíhají ve velmi malém počtu studentů, takže si každý látku procvičí a všichni mluví, hodiny jsou velmi interaktivní. Na hodinách, a to individuálních i v kurzech, se velmi konverzuje, student si tedy procvičí probranou látku přímo v konverzaci. K výuce nejsou potřeba žádné knížky. Přístup a vstřícnost učitele je opravdu vynikající! Doporučuji všem, kteří se chtějí opravdu naučit anglicky nebo se jen zdokonalit. Ze své vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem měla základ, než jsem začala navštěvovat jejich kurzy, ale po absolvování dvou kurzů jsem odjela studovat do zahraničí a díky absolvovaným kurzům jsem zde přežila :)

Michaela Faltejsková

Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným materiálnemk probírané látce. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště.

Veronika Plzáková

S kurzem Studyline jsem byla velmi spokojená. Systém výuky mi velmi vyhovuje. A naše lektorka Bára byla přátelská a navazovala v hodině přátelskou atmosféru. Nebála jsem se při hodinách mluvit, nestyděla jsem se na nic zeptat, což si myslím, že je nejdůležitější. Určitě chci pokračovat v navazujících kurzech.

Nikola Horáková

Semestrální kurz splnil moje očekávání. Na kurz jsem šla s cílem hlavně komunikovat, což se mi vyplnilo. Oceňuji také přátelský kolektiv a skvělou vyučující!

Kateřina Vogeltanzová

Hodiny angličtiny se mi moc líbily a myslím si, že jsem si díky učitelce Báře, která je opravdu fajn, odnesl i vědomosti, které storpocentně využiji ve svém budoucím životě.

Jakub Jánský

Naučil jsem se něco nového, zároveň přišel na to, jak velké mezery mám. Líbil se mi přístup lektorky Martiny, svělé vedení hodiny - zábavné a zároveň se člověk na hodině něco nového naučil a odcházel s vědomím, že to třeba někdy půjde! Oceňuji super komunikaci, materiály a atmosféru při hodinách. 

Tomáš Macek

Individuální výuka

S výukou angličtiny v JŠ STUDYLINE v Praze jsem nadmíru spokojená. Kéž by naše školství mělo lektory, jako je Radim Thiel. Velmi oceňuji skutečně individuální systém výuky a vždy pozitivní energii lektora, která i mou počáteční lenost a únavu cokoli dělat přemění v zájem a hlad po nových a nových informacích.

Lenka Pajerová (Auditorka)

Před cestou do Anglie jsem si potřeboval zlepšit a oživit angličtinu. I když jsem už dříve kurzy angličtiny navštěvoval, stále jsem byl na úrovni ´falešného začátečníka´, což jsem se rozhodl změnit a vyzkoušel jazykovou školu Studyline v Praze. Kurzy mě baví a hodina a půl vždy uteče tak rychle, že bych chtěl víc. Líbí se mi, že se neučím nesmyslné poučky a učebnicové fráze, ale angličtinu, tak jak se s ní doopravdy mluví v reálném životě. Poprvé za svůj život mám chuť si po příchodu domů sednout a dělat si domácí úkoly z angličtiny. Díky!

Samuel Hornek (Marketing and project manager)

Ahoj, lektor má individuální přístup, používá originální způsoby výuky a vše velmi dobře vysvětlí. Díky jeho výuce jsem se v angličtině posunula. Rozmluví i nemluvícího. Výborná cena. S JŠ STUDYLINE Praha jsem velmi spokojená.

Monika Faltejsková

Měl jsem tu čest chodit na jazykové kurzy k různým lektorům z různých studentských agentur a musím říci, že jazykové kurzy od Studyline Praha považuji za nejefektivnější a velmi zajímavé. Lektor Radim Thiel přistupuje k výuce anglického jazyka svým, až nekonvenčním způsobem, díky čemuž mají hodiny skvělý průběh. Studyline nabízí i soukromé hodiny pro studenty, což spousta studentů uvítá. Dalším z důvodů, proč jsem si vybral právě tuto jazykovou školu, je možno zvolení vlastního rozvrhu po domluvě s lektorem.

Jiří Kňourek R&D (Mechanical Engineer)

Firemní výuka

Dobrý den, zasílám referenci na vaší výuku AJ. Naše učitelka Martina je příjemná a vždy dobře naladěná. Na naše hodiny chodí vždy perfektně připravená a výuka je velmi zajímavá a srozumitelná. Pokud není něco jasné, tak vše s trpělivostí znovu vysvětlí. Hodiny vždy rychle utečou a těším se na další.

Jan Macek, Steiner s.r.o.

Se školou jsem velmi spokojena, vždy mi bylo vyhověno, pokud jsem potřebovala nějakou změnu. Na škole mi také vyhovuje její dostupnost. Mohu jen doporučit.

Marie Beranová, Magistrát hl. města Prahy

Dobrý den, navštěvovala jsem skupinové kurzy JŠ Studyline s Radimem a byla jsem velice spokojená. Hodina vedená zábavnou a srozumitelnou formou s profesionálním lektorem mi velice pomohla posunout se v angličtině na vyšší level. Na základě této zkušenosti jsem jazykovou školu Studyline doporučila v naší firmě a jsem ráda, že se to povedlo. Nyní máme ve firmě hodiny angličtiny vedené právě Radimem, který přichází vždy v dobré náladě, perfektně připraven a my si tak hodiny angličtiny užíváme. Děkuji moc, že nás učíš, i když je to s náma někdy těžké :-).

Ing. Lucie Znojilová - IT Specialista, Steiner s.r.o.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.