přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Maroku

Nabídka škol a kurzů

Sprachcaffe Languages Plus

Rabat

 

Rabat je ideálním místem pro učení arabštiny a poznávání arabských zvyklostí. Studovat zde ale můžete také francouzštinu.

kurzy pro dospělé

Maroko

Velbloudi

Leží v arabském světě a přesto nadosah Evropy. I proto je Maroko častou volbou těch, kteří chtějí navštěvovat kurz arabštiny v její domovině. Maroko voní mátovým čajem a exotikou a láká všechny, kteří chtějí proniknout do tajů tohoto náročného jazyka kurzem v Rabatu.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč vyrazit na jazykový kurz do Maroka

Maroko je tavící kotlík africké, arabské i evropské kultury, země, kde se můžete procházet „evropskými“ letovisky na pobřeží, ale i královskými městy nebo typickými středověkými medinami. Přidejte k tomu možnost vyrazit do pohoří Vysoký Atlas (dokonce i za lyžováním!), ležet na plážích nebo se projet na velbloudu v dunách spalující Sahary – takové je Maroko a tak exotický bude jazykový kurz.

Nudit se tady rozhodně nebudete ani v okamžiku, kdy se nepovažujete zrovna za dobrodruhy. Volné chvíle můžete využít i na nákupy – mimochodem, Maroko patří k nejlepším nákupním destinacím světa – nebo k návštěvám kulturních akcí, historických památek a muzeí.

Jazyková škola

Věděli jste, že v marockém městě Fés stojí nejstarší dosud fungující univerzita planety? I to je důkaz, že Maroko má ve školství co nabídnout. A to i v oblasti jazykových škol. Se STUDYLINE můžete na kurz arabštiny do Maroka vyrazit na jazykovou školu Sprachcaffe Langugaes Plus. Sprachcaffe je mezinárodní jazyková škola, která řídí pobočky po celém světě. Mimo jiné i v marockém městě Rabat, přímo v jeho historickém centru. Arabštinu tady budete studovat ve vile s vlastní zahradou, a to v rámci jazykových kurzů pro dospělé jak ve standardní, tak i v intenzivní podobě. Možné jsou i soukromé lekce s lektorem a škola nabízí jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Pokud nemáte rádi vysoké teploty, pak doporučujeme absolvovat kurz na této škole na jaře nebo na podzim.

Rabat

Smlouvejte u obchodníků v místní medině nebo se posaďte se sklenkou mátového čaje ve stínu minaretů. Rabat je hlavním městem Maroka a také jedním ze čtyř marockých „královských“ měst. Sídlí tady vláda a marocký král. Nejvýznamnější částí města je medina, tedy staré město, kde v malebných uličkách najdete řemeslníky proslulé výrobou luxusních koberců a látek. Nechybí zde ovšem ani vymoženosti moderní doby. Můžete zde využít místní tramvajovou linku, autobusy i vlaky, navštívit muzea a divadla, nebo třeba botanickou zahradu či ZOO. A právě zde se STUDYLINE můžete absolvovat jazykový kurz arabštiny - v Rabatu, v hlavním městě.

Víza

Občané ČR nepotřebují při vstupu do země vízum, pokud délka pobytu nepřesáhne 90 dnů. Nutností je zpáteční letenka a cestovní pas platný alespoň půl roku po ukončení cesty. Pro cesty přesahující 90 dnů je třeba žádat o vstupní vízum. Podrobnosti týkající se žádosti o víza vám rádi podáme v našich kancelářích.

Akční ceny jazykových kurzů

Chcete jazykový kurz za výhodnější cenu? Přihlaste se k odběru novinek na hlavní stránce nebo sledujte stránku s akčními nabídkami a můžete ušetřit. Naše partnerská marocká škola přináší akční výhodné nabídky, o kterých informujeme naše klienty.

Zajímají vás podrobnosti? My vám je prozradíme

Chcete vědět, na kolik Vámi vybraný kurz vyjde, nebo jestli je pro Vás vhodný? Zeptejte se nás a my Vám poradíme. Podívejte se na kontakty a zavolejte nám, pošlete email nebo se s námi spojte přes chat přímo zde na webu. Rádi Vás poznáme i osobně, a to v některé z našich kanceláří v Praze a Brně.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.