přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Lotyšsku

Nabídka škol a kurzů

Liden & Denz

Riga

 

Oceňovaná jazyková škola v Rize, která nabízí nejlepší možné vzdělávací prostředí pro posílení ruských jazykových dovedností.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Lotyšsko

Lotyšsko

Poznejte evropské pobaltí a vydejte se na jazykový pobyt do Lotyšska. V hlavním městě, Rize, můžete studovat ruštinu, kterou zde hovoří početná ruská menšina, ale rozumět Vám bude i většina obyvatel této země a okolních států - Estonska a Litvy.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč si vybrat jazykový kurz v Lotyšsku?

Povinná výuka ruštiny na českých školách skončila s rokem 1990 a další roky pak byl tento jazyk v nemilosti. Dnes už je ale zase všechno jinak. Znalost ruštiny je velikou výhodou a není divu, že přibývá těch, kteří ji chtějí studovat v autentickém prostředí.

Lotyšsko je zcela ideální destinace - prostřední země z pobaltských republik nabízí sama za sebe dostatek kulturního i jiného vyžití, ale vzhledem k malé rozloze je snadné vydat se také na sever do sousedního Estonska, nebo na jih do sousední Litvy. Všechny 3 země jsou členy Evropské unie, takže k vycestování není zapotřebí vyřizovat vízum. 

Podnebí je v celém pobaltí o něco chladnější než u nás, ale stále se budete pohybovat v mírném klimatickém pásu, takže např. v horkých letních měsících, na které jsme zvyklí v ČR, se tam můžete cítit o něco příjemněji. Objevit zde můžete řadu přírodních krás, ať už navštívíte pobřeží Balstkého moře, nebo se vydáte za dobrodružstvím do některého z národních parků ve vnitrozemí. 

Výběr jazykové školy

V lotyšské Rize jsme pro vás vybrali jednu z nejprestižnějších jazykových škol – Liden & Denz. Kurzy, které pořádá, mají vysokou kvalitu a jsou určené pro dospělé. Vybrat si zde můžete kurz klasický, který má 20 lekcí týdně, nebo intenzivní kurz, který má v týdnu 25 lekcí. Pro manažery a obchodníky je připraven kurz obchodní ruštiny, který má 5 lekcí týdně a je nutné ho studovat v kombinaci s klasickým či intenzivním kurzem ruštiny. V případě, že má student zájem o oficiální zkoušku z ruského jazyka, může si ke klasickému nebo intenzívnímu kurzu přidat přípravu na zkoušku TRKI v rozsahu 5 hodin týdně. Kurzy na této škole jsou určené pro začátečníky i pro pokročilé a díky kvalitní výuce dojde k velkému pokroku v krátkém čase.

Výběr studia dle lokality

Pokud se rozhodnete pro kurz ruštiny v Lotyšsku, studium vás tak zavede do hlavního města. Riga je zároveň nějvětším městem v Pobaltí a žije zde něco přes 600 tisíc obyvatel. Najdete zde dostatek vyžití a možností, co podnikat ve volném čase při vašem studiu. Historické centrum je dokonce zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Co se vhodného období pro studium týká, je dobré vyrazit na jazykový kurz od jara do podzimu. Zejména v létě vás zde čekají příjemné teploty.

Vyberte si kurz v Lotyšsku za skvělou cenu

Naše partnerské školy v Lotyšsku nám pravidelně poskytují akční slevy a jazykové kurzy za zvýhodněné ceny. Chcete mít o těchto akčních nabídkách přehled? Registrujte se na hlavní stránce webu k odběru novinek nebo sledujte stránku akční nabídky.

Připravíme pro vás nabídku na míru!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku kurzu, který si vyberete. Stačí nám jen dát o sobě vědět – prostřednictvím telefonu, emailu, nebo chatu zde na webu. Pokud máte zájem o osobní schůzku, rádi vás uvítáme v našich kancelářích v Praze a Brně. Více informací v kontaktech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.