přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jihoafrická republika

Nabídka škol a kurzů

European Centre

Kapské Město

 

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů. Studenti mohou využít zvýhodněné ceny fitness a health clubu. Navíc se slevou 15 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Jihoafrická republika

Jazykový pobyt v JAR

Exotická, tajemná, divoká. Taková je Jihoafrická republika. Ideální destinace v okamžiku, kdy si chcete studium angličtiny v zahraničí okořenit kapkou dobrodružství. Vyberte si pro svůj jazykový pobyt v nejvyspělejší zemi celé Afriky a studujte přímo v Kapském Městě na úpatí ikonické Stolové hory!

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč na kurz angličtiny do Jihoafrické republiky?

Jihoafrická republika nabízí ideální spojení kvalitního vzdělání a netradičních zážitků. Během kurzu angličtiny v JAR budete obdivovat krásy místní přírody, provozovat (ne)tradiční sporty, ale i ochutnávat místní kuchyni, nakupovat, poznávat kulturu… Pro část místních sice angličtina není rodný jazyk, ale platí za jeden z hlavních z celkově jedenácti úředních jazyků, a tak se tu domluvíte naprosto bez problémů. Mimochodem, českých studentů je tu minimum, takže budete celou dobu opravdu komunikovat jen v angličtině.

Vyšší náklady za cestu kompenzují, v porovnání s jinými anglicky mluvícími zeměmi, nižší náklady na studium. Do Jihoafrické republiky se proto vydejte zejména, pokud plánujete dlouhodobý studijní pobyt. Mimochodem, protože JAR leží na jižní polokouli, jsou tu roční období obráceně. Pokud sem vycestujete na podzim, prodloužíte si léto, protože nejtepleji je tu od prosince do února. A na své si tu přijdou jak milovníci přírody, tak ti, kteří se cítí dobře uprostřed ruchu velkých měst.

Cena jazykového pobytu v Jihoafrické republice

Odhad nákladů na jazykový pobyt v Jihoafrické republice zahrnuje především cenu studia, která je zde relativně nízká ve srovnání s jinými destinacemi. Jihoafrická republika patří mezi levnější destinace, podobně jako Nový Zéland, který má ovšem téměř o 20 000 Kč dražší letenku. Letenka je významnou součástí celkové ceny a vzdálenější destinace, jako je tato, mají obvykle vyšší ceny letenek ve srovnání s evropskými zeměmi.

Průměrné náklady na jazykový pobyt v Jihoafrické republice pro dospělé zahrnující studium, ubytování a stravu (polopenzi) se pohybují kolem 30 tisíc Kč za 14 dnů při ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, včetně kurzovného. Pokud si zvolíte delší pobyt, například na měsíc, cena může dosáhnout až 50 tisíc Kč. Je důležité poznamenat, že tato částka nezahrnuje cenu obousměrné letenky, která činí přibližně 33 tisíc Kč.

Životní náklady v Jihoafrické republice

Cena potravin oproti ČR Cena nájmu oproti ČR
o 20 % nižší o 40 % nižší

Cena obousměrné letenky do Jihoafrické republiky

Průměrná cena obousměrné letenky z Prahy do Jihoafrické republiky v sezoně činí přibližně 33 000 Kč. Letenky do Jihoafrické republiky jsou zhruba třikrát dražší než do evropských destinací, ale přibližně stejně drahé jako do USA nebo Kanady, a téměř o 20 000 Kč levnější než na Nový Zéland.

Výběr jazykové školy

European Centre je jazyková škola s pobočkami v mnoha zemích světa včetně Jihoafrické republiky. Tady škola leží přímo v centru Kapského města s výhledem, který nadchne každého, totiž na Stolovou horu! EC nabízí kurzy pro dospělé v kvalitě, která uspokojí i ty nejnáročnější. Navštěvovat tu můžete klasický kurz angličtiny, v nabídce jsou i přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým zkouškám. Volný čas si tady můžete okořenit třeba dvoudenním výletem na safari nebo jinou z mnoha aktivit, které škola pro studenty zajišťuje.

Lokalita jazykového kurzu

2500 kilometrů pobřeží, devět provincií a rovnou tři hlavní města! Do sídla vlády Pretorie nebo do města Bloemfontein můžete vyrazit na výlet, Kapské Město se středomořským podnebím se pak stane vaším dočasným domovem!

Kapské Město - Cape Town

Nejen pro kurzy angličtiny prý nejkrásnější město světa. S kilometry panenských písečných pláží a s vinicemi, na které dopadá stín Stolové hory. Různorodost zdejší fauny a flóry vás ohromí, v okolí města můžete pozorovat velryby, delfíny i tučňáky. A Kapské Město má co nabídnout i sportovcům: perfektní podmínky pro surfing, windsurfing, diving, skydiving, paragliding, bungee jumping, golf, tenis nebo squash. A když vám bude město malé, na prozkoumání čeká zbytek asi 50 kilometrů dlouhého Kapského poloostrova od Stolové hory až po mys Dobré naděje.

Víza – co je o nich dobré vědět

Pokud se chystáte vyjet maximálně na tříměsíční jazykový pobyt, vízum do Jihoafrické republiky nepotřebujete. Pro pobyt, který bude delší než tři měsíce, je potřeba vyřídit studentské vízum. A s tím vám rádi pomůžeme v kterékoli z našich kanceláří.

Na studium za akční cenu

Pravidelně od našich partnerských škol (nejen) v Jihoafrické republice dostáváme akční nabídky na některé z kurzů. Ty následně uveřejňujeme na stránce akční nabídky. Sledujte ji. Nebo se na homepage přihlaste k odběru novinek přes email a žádná z nich vám neuteče.

Ozvěte se, o studiu v Jihoafrické republice vám řekneme více

Poradíme vám s vyřízením víza, spočteme vám, na kolik vás pobyt v JAR vyjde, budeme vám nápomocní s vyřizováním všech formalit. Podívejte se na stránku kontakty a ozvěte se nám, telefonicky, mailem nebo přes chat. A samozřejmě se s vámi rádi osobně setkáme v některé z našich kanceláří v Praze a Brně.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.