přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jihoafrická republika

Nabídka škol a kurzů

European Centre

Kapské Město

 

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů. Studenti mohou využít zvýhodněné ceny fitness a health clubu. Navíc se slevou 15 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

LAL South Africa

Kapské Město

 

Jazyková škola v Jižní Africe s moderně vybavenými učebnami a bazénem, pouze 5 minut od pláže a nedaleko Stolové Hory. Navíc s nabídkou juniorských programů!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Jihoafrická republika

Jazykový pobyt v JAR

Exotická, tajemná, divoká. Taková je Jihoafrická republika. Ideální destinace v okamžiku, kdy si chcete studium angličtiny v zahraničí okořenit kapkou dobrodružství. Vyberte si pro svůj jazykový pobyt v nejvyspělejší zemi celé Afriky a studujte přímo v Kapském Městě na úpatí ikonické Stolové hory!

Proč na kurz angličtiny do Jihoafrické republiky?

Jihoafrická republika nabízí ideální spojení kvalitního vzdělání a netradičních zážitků. Během kurzu angličtiny v JAR budete obdivovat krásy místní přírody, provozovat (ne)tradiční sporty, ale i ochutnávat místní kuchyni, nakupovat, poznávat kulturu… Pro část místních sice angličtina není rodný jazyk, ale platí za jeden z hlavních z celkově jedenácti úředních jazyků, a tak se tu domluvíte naprosto bez problémů. Mimochodem, českých studentů je tu minimum, takže budete celou dobu opravdu komunikovat jen v angličtině.

Vyšší náklady za cestu kompenzují, v porovnání s jinými anglicky mluvícími zeměmi, nižší náklady na studium. Do Jihoafrické republiky se proto vydejte zejména, pokud plánujete dlouhodobý studijní pobyt. Mimochodem, protože JAR leží na jižní polokouli, jsou tu roční období obráceně. Pokud sem vycestujete na podzim, prodloužíte si léto, protože nejtepleji je tu od prosince do února. A na své si tu přijdou jak milovníci přírody, tak ti, kteří se cítí dobře uprostřed ruchu velkých měst.

Výběr jazykové školy

Je pro vás víc než lokalita důležité jméno školy a její charakteristika? Pak čtěte dál!

  • European Centre je jazyková škola s pobočkami v mnoha zemích světa včetně Jihoafrické republiky. Tady škola leží přímo v centru Kapského města s výhledem, který nadchne každého, totiž na Stolovou horu! EC nabízí kurzy pro dospělé v kvalitě, která uspokojí i ty nejnáročnější. Navštěvovat tu můžete klasický kurz angličtiny, v nabídce jsou i přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým zkouškám. Volný čas si tady můžete okořenit třeba dvoudenním výletem na safari nebo jinou z mnoha aktivit, které škola pro studenty zajišťuje.
  • LAL Language Centres sdružují několik jazykových škol ve Velké Británii, USA a v Jižní Africe. LAL zajišťuje vysokou kvalitu jazykových kurzů, které probíhají v malých skupinách. Pobočka v Kapském Městě svým studentům nabízí špičkové zázemí v exotickém prostředí. Školu najdete v centru města v nedávno zrenovované historické budově. Velmi snadno se odtud dostanete ke známým plážím, nebo můžete využít vlastní zahradu a bazén přímo v objektu školy.

Lokalita jazykového kurzu

2500 kilometrů pobřeží, devět provincií a rovnou tři hlavní města! Do sídla vlády Pretorie nebo do města Bloemfontein můžete vyrazit na výlet, Kapské Město se středomořským podnebím se pak stane vaším dočasným domovem!

Kapské Město - Cape Town

Nejen pro kurzy angličtiny prý nejkrásnější město světa. S kilometry panenských písečných pláží a s vinicemi, na které dopadá stín Stolové hory. Různorodost zdejší fauny a flóry vás ohromí, v okolí města můžete pozorovat velryby, delfíny i tučňáky. A Kapské Město má co nabídnout i sportovcům: perfektní podmínky pro surfing, windsurfing, diving, skydiving, paragliding, bungee jumping, golf, tenis nebo squash. A když vám bude město malé, na prozkoumání čeká zbytek asi 50 kilometrů dlouhého Kapského poloostrova od Stolové hory až po mys Dobré naděje.

Víza – co je o nich dobré vědět

Pokud se chystáte vyjet maximálně na tříměsíční jazykový pobyt, vízum do Jihoafrické republiky nepotřebujete. Pro pobyt, který bude delší než tři měsíce, je potřeba vyřídit studentské vízum. A s tím vám rádi pomůžeme v kterékoli z našich kanceláří.

Na studium za akční cenu

Pravidelně od našich partnerských škol (nejen) v Jihoafrické republice dostáváme akční nabídky na některé z kurzů. Ty následně uveřejňujeme na stránce akční nabídky. Sledujte ji. Nebo se na homepage přihlaste k odběru novinek přes email a žádná z nich vám neuteče.

Ozvěte se, o studiu v Jihoafrické republice vám řekneme víc!

Poradíme vám s vyřízením víza, spočteme vám, na kolik vás pobyt v JAR vyjde, budeme vám nápomocní s vyřizováním všech formalit. Podívejte se na stránku kontakty a ozvěte se nám, telefonicky, mailem nebo přes chat. A samozřejmě se s vámi rádi osobně setkáme v některé z našich kanceláří v Praze a Brně.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.