přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Studium v Austrálii

Nádherné pláže, exotická příroda, ale i velmi kvalitní jazykové školy, přijatelná cena studia a možnost skloubit studium s legální prací. To je jen stručný výčet důvodů, díky kterým se Austrálie řadí mezi top 3 lokality pro studium angličtiny. Vydejte se i vy na nejsušší z kontinentů, STUDYLINE vám se zařízením vašeho studijního pobytu pomůže, tak jako tisícům spokojených klientů.

Míří sem každý rok desítky tisíc studentů ze zhruba 140 zemí světa. Někteří na krátkodobé pobyty, jiní na celý rok. A jsou mezi nimi i Češi, mezi kterými patří Austrálie mezi top destinace, a část z nich se vydává pod ochrannými křídly STUDYLINE.

A není divu, jsme specialisté na studijní pobyty v Austrálii, a právě rudý kontinent je nejčastějším místem, kam naši klienti vyrážejí.

  Jak zorganizovat studijní pobyt v Austrálii v několika krocích?

Nejprve nás kontaktujte, domluvíme si nezávaznou konzultaci

Naši konzultanti vám zajistí kompletní poradenství a provedou vás celým procesem zajišťování pobytu v Austrálii. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci na jedné z našich poboček.

Pomůžeme vám vybrat město, školu, kurzy, ubytování a další parametry pobytu

Dlouhodobě spolupracujeme s kvalitními a prověřenými školami, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naší širokou nabídku škol najdete zde.

S námi získáte vízum snadno a rychle

Přesně víme, jak postupovat a jak o konkrétní vízum správně požádat. Žádostmi o víza do Austrálie se zabýváme od roku 1999.

Zajistíme vám výhodnou letenku

Umíme najít nejvýhodnější letenku s nejkratší dobou letu a s nejmenším počtem přestupů. Samozřejmě za rozumnou cenu.

Asistence po příletu

Po příletu do Austrálie se o vás postaráme a podnikneme s vámi první kroky při novém dobrodružství. Ukážeme vám, jak to v Austrálii chodí.

Jsme tu pro vás po celou dobu pobytu

V průběhu pobytu se můžete obrátit na kolegy z naší partnerské agentury v Austrálii nebo přímo na nás. 

 

Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů


Proč studovat v Austrálii?

Všechny důležité informace a důvody, proč vyrazit na rudý kontinent, najdete na našem specializovaném portálu www.Australie-studium.cz. Tady nicméně nabízíme stručný výčet:

Kvalitní školy a skvělé kurzy

Australské školy patří ke světové špičce, a to nemluvíme jen o univerzitách a středních školách, ale také o jazykových školách pro cizince. Ve velkých městech na pobřeží jsou jich stovky a my vám nabízíme ty nejlepší v přehledné nabídce škol. Naši zkušení konzultanti vám pomohou vybrat školu podle vašich preferencí, ať už osobních, finančních nebo jiných.

Přijatelná cena studia

Vyšší náklady na cestu, konkrétně na letenky, kompenzují nejen nižší náklady na studium, ale v porovnání s Velkou Británií, Irskem nebo Spojenými státy i nižší životní náklady. Austrálie je proto ideální zemí pro dlouhodobé studijní pobyty.

Možnost legálně pracovat

S přijatelnou finanční zátěží souvisí i možnost si při studiu přivydělávat. Se studentským vízem můžete během výuky odpracovat 20 hodin týdně, během prázdnin neomezeně - a s vízem Work and Holiday můžete pracovat dokonce na plný úvazek. Práce je v Austrálii dostatek. Při troše snahy svoje první zaměstnání seženete do měsíce a ani minimální mzda atakující hranici 20 australských dolarů za hodinu není špatná. 

Skvělé počasí a exotická příroda

Věděli jste, že zde v některých částech slunce svítí až 300 dní v roce? A že 85 % zdejších savců jsou endemité? Austrálie je pro Evropana pořádně exotickou destinací, která umožňuje propojit studium angličtiny s cestováním. Zvláště pokud při studiu pracujete, můžete si našetřit na cestování po skončení kurzu.

Příjemní lidé mluvící anglicky

Australská angličtina se od britské liší slovníkem, gramatikou, výslovností… Nejblíže má k britské angličtině takzvaný Cultivated akcent, nicméně poměrně záhy vám místní angličtina v podání „Aussie people“ nebude dělat problém a snadno se sžijete s tím, že „barbie“ je výraz pro barbecue a malé pivo najdete pod označením „middy“. Mimochodem, i zde platí, že každodenní kontakt s běžným jazykem vám dá už po pár týdnech mnohem víc než měsíce strávené v jazykovce u nás v Česku.

Klokan

STUDYLINE – váš partner pro studijní pobyty 

Servis pro české a slovenské studenty v Austrálii zajišťujeme od roku 1996, od roku 1999 pak pod názvem STUDYLINE. Naši zkušení konzultanti, kteří mají osobní zkušenosti se zahraničními jazykovými pobyty, vám pomohou nejen s výběrem lokality, školy a kurzu, ale i se zajištěním víz do Austrálie, ubytováním, letenky a mnoha dalšími službami.

Jsme vaší pomocnou rukou a to nejen v České republice, ale díky partnerské agentuře i přímo na místě.

Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů

Nabídka škol v Austrálii

International House

Sydney, Sydney Bondi, Melbourne, Darwin, Byron Bay, Gold Coast, Adelaide

 

Řetězec škol v nejvýznamnějších metropolích Austrálie s širokou nabídkou jazykových i odborných kurzů..

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro učitele odborné kurzy univerzitní kurzy

Oxford House

Sydney, Brisbane, Melbourne, Gold Coast, Cairns

 

Jazyková škola fungující od roku 1974 poskytující množství anglických kurzů a programů v přátelském a profesionálním prostředí.

kurzy pro dospělé

Lexis English

Brisbane, Sunshine Coast, Noosa, Byron Bay, Perth, Sydney Manly

 

Kurzy angličtiny i odborné kurzy v šesti turisticky atraktivních destinacích. Vyberte si tu svoji destinaci.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

English Unlimited

Sydney, Sydney Manly, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Adelaide

 

English Unlimited je sesterskou organizací Australian Pacific College. Nabízí výuku angličtiny v mnoha hlavních destinacích východního pobřeží Austrálie.

kurzy pro dospělé

Australian Pacific College

Sydney, Sydney Manly, Sydney Bondi, Brisbane, Melbourne, Gold Coast

 

Jazyková a odborná škola se třemi centry v Sydney (City, Bondi, Manly), Brisbane a Melbourne. Výhodné ceny - kurzy angličtiny za 180 AUD/ týden a VET kurzy za 1300 AUD / term!

odborné kurzy

Browns English Language School

Brisbane, Gold Coast, Melbourne

 

Moderně zařízená a vybavená jazyková škola s kamupsy v Brisbane a na Gold Coast.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory odborné kurzy

Holmes Institute

Sydney, Brisbane, Melbourne, Gold Coast, Cairns

 

Jedna z nejuznávanějších soukromých škol v Austrálii. Nabízí studium odborných kurzů, bakalářských a magisterských programů.

kurzy pro dospělé odborné kurzy univerzitní kurzy

Australian College of Sport and Fitness

Sydney, Melbourne, Brisbane

 

Odborná škola s vysokým zastoupením australských studentů specializující se na kurzy Fitness, Massage a Dance. Novinkou je studium jógy!

odborné kurzy

Sydney Business and Travel Academy

Sydney, Brisbane, Gold Coast

 

Škola s nabídkou jazykových a odborných kurzů v oborech Business, Management, Marketing, Hospitality a Commercial Cookery. Akční nabídka - ceny VET kurzů 1625 AUD / term a angličtina za 260 AUD / týden!

kurzy pro dospělé odborné kurzy

Kaplan Business School

Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide

 

Kaplan Business School nabízí kvalitní bakalářské a magisterské studium ve čtyřech australských městech.

univerzitní kurzy

Milner International College of English

Perth

 

Jazyková škola s dlouholetou tradicí v centru Perthu. Výhodou školy je výuka od pondělí do čtvrtka.

kurzy pro dospělé kurzy pro učitele


Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.