přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Studium v Austrálii

Jak probíhají pobyty v době "covidové"?

Je možné realizovat pobyty v Austrálii?
Bohužel Austrálie je stále uzavřena a očekává se, že bude uzavřena ještě podstatnou část roku 2021. Pobyty tak doporučujeme plánovat nejdříve na podzim roku 2021 nebo idálně na rok 2022.

Kde najít aktuální informace o cestování do Austrálie?
O otevření hranic a možnosti realizovat pobyty v Austrálii vás bude informovat na našem FACEBOOKU ihned, jakmile to bude možné. Aktuální informace ohledně cestování do Austrálie můžete sledovat zde.


Pokud vás zajímá studium, práce či cestování v Austrálii, navštivte náš
specializovaný portál www.Australie-studium.cz.


Nádherné pláže, exotická příroda, ale i velmi kvalitní jazykové školy, přijatelná cena studia a možnost skloubit studium s legální prací. To je jen stručný výčet důvodů, díky kterým se Austrálie řadí mezi top 3 lokality pro studium angličtiny. Vydejte se i vy na nejsušší z kontinentů, STUDYLINE vám se zařízením vašeho studijního pobytu pomůže, tak jako tisícům spokojených klientů.

Míří sem každý rok desítky tisíc studentů ze zhruba 140 zemí světa. Někteří na krátkodobé pobyty, jiní na celý rok. A jsou mezi nimi i Češi, mezi kterými patří Austrálie mezi top destinace, a část z nich se vydává pod ochrannými křídly STUDYLINE.

A není divu, jsme specialisté na studijní pobyty v Austrálii, a právě rudý kontinent je nejčastějším místem, kam naši klienti vyrážejí.

  Jak zorganizovat studijní pobyt v Austrálii v několika krocích?

Nejprve nás kontaktujte, domluvíme si nezávaznou konzultaci

Naši konzultanti vám zajistí kompletní poradenství a provedou vás celým procesem zajišťování pobytu v Austrálii. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci na jedné z našich poboček.

Pomůžeme vám vybrat město, školu, kurzy, ubytování atd.

Dlouhodobě spolupracujeme s kvalitními a prověřenými školami, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naší širokou nabídku škol najdete zde.

S námi získáte vízum snadno a rychle

Přesně víme, jak postupovat a jak o konkrétní vízum správně požádat. Žádostmi o víza do Austrálie se zabýváme od roku 1999.

Zajistíme vám výhodnou letenku

Umíme najít nejvýhodnější letenku s nejkratší dobou letu a s nejmenším počtem přestupů. Samozřejmě za rozumnou cenu.

Asistence po příletu

Po příletu do Austrálie se o vás postaráme a podnikneme s vámi první kroky při novém dobrodružství. Ukážeme vám, jak to v Austrálii chodí.

Jsme tu pro vás po celou dobu pobytu

V průběhu pobytu se můžete obrátit na kolegy z naší partnerské agentury v Austrálii nebo přímo na nás. 

 

Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů


Proč studovat v Austrálii?

Všechny důležité informace a důvody, proč vyrazit na rudý kontinent, najdete na našem specializovaném portálu www.Australie-studium.cz. Tady nicméně nabízíme stručný výčet:

  • Kvalitní školy a skvělé kurzy

Australské školy patří ke světové špičce, a to nemluvíme jen o univerzitách a středních školách, ale také o jazykových školách pro cizince. Ve velkých městech na pobřeží jsou jich stovky a my vám nabízíme ty nejlepší v přehledné nabídce škol. Naši zkušení konzultanti vám pomohou vybrat školu podle vašich preferencí, ať už osobních, finančních nebo jiných.

  • Přijatelná cena studia

Vyšší náklady na cestu, konkrétně na letenky, kompenzují nejen nižší náklady na studium, ale v porovnání s Velkou Británií, Irskem nebo Spojenými státy i nižší životní náklady. Austrálie je proto ideální zemí pro dlouhodobé studijní pobyty.

  • Možnost legálně pracovat

S přijatelnou finanční zátěží souvisí i možnost si při studiu přivydělávat. Se studentským vízem můžete během výuky odpracovat 20 hodin týdně, během prázdnin neomezeně - a s vízem Work and Holiday můžete pracovat dokonce na plný úvazek. Práce je v Austrálii dostatek. Při troše snahy svoje první zaměstnání seženete do měsíce a ani minimální mzda atakující hranici 20 australských dolarů za hodinu není špatná. 

  • Skvělé počasí a exotická příroda

Věděli jste, že zde v některých částech slunce svítí až 300 dní v roce? A že 85 % zdejších savců jsou endemité? Austrálie je pro Evropana pořádně exotickou destinací, která umožňuje propojit studium angličtiny s cestováním. Zvláště pokud při studiu pracujete, můžete si našetřit na cestování po skončení kurzu.

  • Příjemní lidé mluvící anglicky

Australská angličtina se od britské liší slovníkem, gramatikou, výslovností… Nejblíže má k britské angličtině takzvaný Cultivated akcent, nicméně poměrně záhy vám místní angličtina v podání „Aussie people“ nebude dělat problém a snadno se sžijete s tím, že „barbie“ je výraz pro barbecue a malé pivo najdete pod označením „middy“. Mimochodem, i zde platí, že každodenní kontakt s běžným jazykem vám dá už po pár týdnech mnohem víc než měsíce strávené v jazykovce u nás v Česku.

STUDYLINE – váš partner pro studijní pobyty 

Servis pro české a slovenské studenty v Austrálii zajišťujeme od roku 1996, od roku 1999 pak pod názvem STUDYLINE. Naši zkušení konzultanti, kteří mají osobní zkušenosti se zahraničními jazykovými pobyty, vám pomohou nejen s výběrem lokality, školy a kurzu, ale i se zajištěním víz do Austrálie, ubytováním, letenky a mnoha dalšími službami.

Jsme vaší pomocnou rukou a to nejen v České republice, ale díky partnerské agentuře i přímo na místě.

Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů

Nabídka škol v Austrálii

Kaplan International English Sydney

Sydney

 

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Navitas English

Sydney, Sydney Bondi, Sydney Manly, Perth, Brisbane, Darwin

 

Navitas English je kvalitní a uznávaná škola. Využijte zvýhodněné ceny večerních kurzů!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Australian Pacific College

Sydney, Sydney Manly, Sydney Bondi, Brisbane, Melbourne, Gold Coast

 

Jazyková a odborná škola se třemi centry v Sydney (City, Bondi, Manly), Brisbane a Melbourne. Výhodné ceny - kurzy angličtiny za 180 AUD/ týden a VET kurzy za 1300 AUD / term!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

International House

Sydney, Sydney Bondi, Melbourne, Darwin, Byron Bay, Gold Coast

 

Jazykové i odborné kurzy za skvělé ceny! Využijte jedinečné ceny za jazykové kurzy a odborné kurzy.

kurzy pro dospělé kurzy pro učitele odborné kurzy

Lexis English

Brisbane, Sunshine Coast, Noosa, Byron Bay, Perth, Sydney Manly

 

Kurzy angličtiny v pěti turisticky zajímavých destinacích. Skvělé ceny angličtiny za 250 AUD platné po celý rok 2021!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

ECA College

Sydney, Melbourne, Brisbane

 

Školy patřící pod ECA Group jsou v samém centru Sydney, Melbourne a nově i Brisbane. ELSIS nabízí kurzy angličtiny, ECA pak odborné kurzy v oblasti business a IT. Univerzitní studium zajišťuje APIC College a Victoria University.

kurzy pro dospělé odborné kurzy univerzitní kurzy

Kaplan International English Melbourne

Melbourne

 

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Kaplan International English Perth

Perth

 

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Browns English Language School

Brisbane, Gold Coast

 

Moderně zařízená a vybavená jazyková škola s kamupsy v Brisbane a na Gold Coast. Skvělé ceny kurzů za AUD 200 / týden!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory odborné kurzy

Kaplan International English Brisbane

Brisbane

 

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Imagine Education Australia

Gold Coast, Brisbane

 

Široké spektrum jazykových a odborných kurzů, včetně jaz. kurzů pro děti od 6 let. Akce cena 200 AUD / týden pro denní kurzy GE a 170 AUD / týden pro odpolední kurzy GE! Dále také Free Job Club.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery odborné kurzy

Holmes Institute

Sydney, Brisbane, Melbourne, Gold Coast, Cairns

 

Jedna z nejuznávanějších soukromých škol v Austrálii. Nabízí studium jazykových a odborných kurzů, ale i bakalářských a magisterských programů. Akční nabídka - jazykové kurzy se slevou 30%!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory odborné kurzy univerzitní kurzy

Kaplan International English Adelaide

Adelaide

 

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

South Australian College of English

Melbourne, Adelaide, Whitsundays

 

Jazyková škola s centry v lokalitách, ve kterých narazíte na české studenty jen zřídka.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Australian College of Sport and Fitness

Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane

 

Odborná škola s vysokým zastoupením australských studentů specializující se na kurzy Fitness, Massage a Dance. Novinkou je studium jógy!

odborné kurzy

Sydney Business and Travel Academy

Sydney

 

Škola s nabídkou jazykových a odborných kurzů v oborech Business, Management, Marketing, Tourism , Hospitality a Commercial Cookery. Akční nabídka - ceny VET kurzů 1245 AUD / term a angličtina za 150 AUD / týden! Kurz Commercial cookery za 2 995 AUD / term. Platí při zápisu do 31.3.2021.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery odborné kurzy

Sterling Business College

Perth

 

Odborná škola s vysokým zastoupením australských studentů. Škola se specializuje na obory Business, Tourism, Graphic Design, Child Care a nově také Aged Care.

kurzy pro dospělé odborné kurzy

Kaplan Business School

Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide

 

Kaplan Business School nabízí kvalitní bakalářské a magisterské studium ve čtyřech australských městech.

univerzitní kurzy


Cenová nabídka  Objednat konzultaci Recenze studentů 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.