přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Velká Británie

Pobyt byl opravdu super. Užil jsem si ho, poznal jsem spoustu nových lidí a také jsem se zlepšil v angličtině. Čas tam uběhl strašně rychle. Hostitelská rodina byla úžasná. Snažili se mi pomáhat ve všem, co se týkalo angličtiny, a každý večer  u večeře jsme debatovali o tom, kdo co dělal během dne, jaké jsou zvyky v Anglii a jak se liší od České republiky. S pobytem jsem byl nadmíru spokojený.

Tomáš Ježek

Jsem moc spokojená. Ve škole je to docela náročné, ale tak to má být. Zařadili mě do UI (třída pro nové žáky) a myslím, že mi to hodně pomůže. Jen by to chtělo ještě pár měsíců :-). A rodina úžasná! Paní výborně vaří a hlavně spolu večer vždy přes hodinu povídáme.

Lenka Štoglová

Prostředí a okolí školy jsou úplně fantastické - přímo v centru Londýna v srdci kulturního dění. Pořád se tu něco děje. A tím, že je leden, není tu tolik turistů, jak jsem očekávala.

Co se týče výuky, škola je velmi moderní a hlavně probíráme praktická témata. Také tu oceňuji, že za jeden týden procvičíme velmi pečlivě poslech, psaní, porozumění, čtení i výslovnost.

Dále jsem nadšená z K+ klubu. Jedná se o takové kroužky, pokaždé na jinou dovednost (porozumění mluveného slova ve filmech a zprávách, kroužky akademické angličtiny, byznys angličtina, příprava na pohovor v Aj, kroužky na procvičováni slovní zásoby, speech kroužky, debate kroužky...jsou toho kvanta a nikdy se nedělá to samé).

Jinak věková hranice 25+ je opravdu skvělá a jsem ráda, že jsem tady a ne v Covent Garden (přezdívají tomu Kidsen Garden podle slova kids:), který je plny adolescentů. Naopak tady si můžu povídat s vrstevníky o práci. A většina je zde z podobných důvodů jako já, takže člověk si tu má pořád s kým povídat.

Dále vřele doporučuji K+ tools. Není to taková zbytečnost, jak se na první pohled může zdát. Naopak je to skvělý prostředek, jak se zlepšit, protože každý den si tu člověk po hodině může procvičovat věci, co se probíraly na hodině, včetně výslovnosti, poslechu, gramatiky...

Selma Benyovszky

Chci, abyste věděli, že se Anička měla v Londýně moc hezky. Byla spokojená jak se školou, tak i s ubytováním.  Moc vám děkuji ještě jednou za nás obě!

Radka Šebíková

Cambridge je nádherné město, počasí nám přeje, ubytování je dobré. Jsme rády, že nejsme v centru, ale v klidné části města. Každý den chodíme do školy pěšky, takže si užíváme i sportování.

Dobře se o nás starají, jídlo je chutné a na všem se můžeme domluvit. Se školou jsme moc spokojené, jsme v různých skupinách a všichni zaměstnanci školy jsou velmi vstřícní, ochotní a přátelští. Spokojenost 100%.

Pavla Holíková a spol. ZŠ Kašava

Vše bylo super, výborná organizace i výuka, pobyt v rodinách i zájezd do centrální části Londýna. Vedení ve škole velmi příjemné. Děkuji za vaši pomoc.

Určitě vás jako agenturu budeme doporučovat. Zvláště proto, že jste byli jako jediní schopni realizovat tento pobyt letecky i pro skupinu studentů. Jen se toho nebát.

Ještě jednou osobní dík vám a snad někdy příště opět se STUDYLINE!

Mrg. Pavel Vrbal

V minulém týdnu jsem se skupinou 10 dětí absolvovala pobyt v Anglii. Ráda bych vám touto cestou poděkovala za zorganizování pobytu. Celý zájezd proběhl bez jediného problému, vše bylo perfektně připravené a všichni jsme byli naprosto spokojeni.

L. Šitinová, SŠA Holice

Chtěla bych vám a vaší agentuře poděkovat za velmi dobře organizovanou cestu do Anglie, konkrétně Londýna na jazykový kurz pro učitele.Vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti. Opravdu. Jak lety a doprava z i na letiště, příjemné časy letů v odpoledních a podvečeních hodinách, ubytováni v příjemných rodinách nedaleko od školy, samotná škola a příjemní lidé....

 Prostě jsme si pobyt užili, zdokonalili se v jazyce a postoupili zase o krok dál. Za to patří díky vaší práci.

Za 1.ZŠ Rakovník Mgr. Zuzana Ledvinová

Můj syn Štěpán byl přes vás v srpnu na 2týdenním kurzu angličtiny v Eastbourne (jazyková škola Sprachkaffe). Na kurzu se mu velice líbilo - oceňoval akčnější výuku jazyka než je zvykem u nás. Líbil se mu odpolední program (zřejmě i velice milé a přátelské teambuilderky :-) ), velmi spokojený byl i v rodině. Paní byla velmi milá a ochotná, hodně s ním komunikovala, se vším, co potřeboval, mu pomohla. Jídla prý měl, co hrdlo ráčí. Bydlel u rodiny Palmerových v Polegate - to jen kdybyste tuto pochvalu chtěli poslat dál i do Anglie - pochopila jsem, že to není úplně běžné.

Také organizace vyzvedávání na letišti a odvoz tamtéž fungovala dobře. Snad jediným malinkatým mínusem bylo, že bydlel relativně daleko od školy (to ale trápilo mě, nikoli jeho - bydlíme mimo Prahu a on je zvyklý dojíždět každý den do Prahy do školy, tudíž to měl jako doma). A pak, že během druhého týdne pobytu byli ve škole jen skoro samí Němci (takže občas se vyskytovaly tendence, že dorozumívacím jazykem byla němčina) - ale to mi asi mělo dojít už při pohledu na název jazykové školy.

 

A. Kolářová

Irsko

Píšu vám ohledně mého dvouměsíčního pobytu v Irsku. Vše tam proběhlo bez problémů, vše bylo zařízeno a v pořádku jsme se vrátili zpátky. Musím uznat, že škola CES je opravdu kvalitní. Udělala jsem v angličtině větší pokroky, než jsem očekávala.

Učitelé byli neuvěřitelní. Opravdu milí, ochotní a bylo vidět, že jim na studentech opravdu záleží. Ve třídách panovala výborná atmosféra, takže jsem vůbec neměla problémy mluvit před třídou nahlas, jako jsem mívala na jiných školách v zahraničí. Navíc škola organizuje a připravuje spoustu akcí, takže studenti se vůbec nemusí bát, že budou někde sami nebo že se budou nudit.

Irsko samo o sobě je nádherné. Sice skoro celý červenec nebylo moc hezké počasí. Hodně pršelo a bylo chladno. Slyšeli jsme dokonce, že prý je to jedno z nejhorších letních období za posledních 30 let. Ale v srpnu se počasí zlepšilo a svítilo slunce, bylo to spíš takové jaro. Nebyla zima, ale ani vedro.

A opravdu stojí za to vidět irskou přírodu… Zelené pláně, rozsáhlá pole plná zvířat, nádherné útesy a výhledy na oceán. Moc hezké je to i v okolí Dublinu. Někdy jsme jezdívali do menších přístavních městeček okolo Dublinu, kam se dalo normálně dojet vlakem. Určitě můžu říct, že jsme se tam vůbec nenudili.

Přestože jsme si ubytování zařizovali sami, tak nám to taky dobře vyšlo. Bydleli jsme u mladého páru v domě, měli jsme vlastní pokoj, koupelnu a záchod. Moc se mi líbila čtvrť, ve které jsme bydleli, Clarehall. Je to čtvrť, kde jsou jen rodinné domečky a samé slepé ulice, takže autem se tam dá přijet jen z jedné strany. To znamená, že je to tam velmi klidné, bez hluku, s travnatými porosty okolo. Takže občas jsem měla pocit, že jsem spíše na vesnici. A navíc to bylo blízko letiště. Menší nevýhoda byla, že do centra to trvalo 40 minut autobusem, ale zvykli jsme si. 

Děkuji za doporučení jet do Dublinu a za zařízení výuky :).

Lenka Rödlová

Děkuji panu Tykalovi za zprostředkování studijního pobytu pro mé dvě dcery. Vše je dle našich představ a požadavků. Vstřícnost, zájem, rychlost, individuální přístup a ochota vyhovět našim požadavkům a pokud nelze vyhovět nabídnout co nejlepší řešení. Není co dodat. Ještě jednou díky.

Hana Krchová

Irsko je opravdu nádherná země plná rozmanité přírody, která se nedá ani zdaleka srovnávat s přírodou tady u nás :)! Zároveň i města jsou moc pěkná, moderní, plná parků a zeleně a na to, že jsem od Dublinu, ve kterém jsem byla, nic moc neočekávala, tak mě velmi mile překvapil a určitě se tam v budoucnu vrátím, protože je určitě o co stát :)! Ještě jednou děkuji za zprostředkování a velikou ochotu a pomoc před i během pobytu. Irsko bylo skvělé!

Karolína Kaplanová

Malta

Chtěla bych vám velice poděkovat za zprostředkování jazykového pobytu. Vše proběhlo hladce a tak, jak bylo dohodnuté. Veškeré služby zajištěny v plném rozsahu. Školou jsem byla nadšená, teplé klima Malty a vstřícnost místních obyvatel dotvořily ideální dojem z pobytu.

Pavlína Jurková

Vše proběhlo v naprostém pořádku! Ubytování parádní (rodina velice příjemná, přátelská a ochotná). Škola super! Po celou dobu vládla přátelská atmosféra. Mohu jen chválit a maximálně doporučit. Děkuji za spolupráci a třeba zase někdy...

Mgr. Jaroslav Turoň

Malta je nádherná země. Počasí je ideální na turistiku. Po mém příjezdu jsem se i týden koupala v moři :-). Se školou i rodinou jsem maximálně spokojená, takže příští studijní pobyt jedině přes vás. Mohu jedině doporučit :-).

Ještě jednou moc děkuji.

 

Veronika Voráčková

 Škola i ubytování, vše je fajn :). Počasí mi přeje, takže si to užívám.

Holíčková Radka

Zdravím ze stále slunečné a krásné Malty. Ráda bych vám poděkovala za vaše doporučení, protože jsem téměř po čtrnácti dnech stále velmi spokojená. Vše proběhlo dle plánu, odlet, transfer, ubytování. Host family je velmi pohostinná a já jsem tu spokojená. Ještě jednou děkuji a možná brzy opět na viděnou.

Bronislava Zehauová

Chtěl bych vám poděkovat za vyřízení jazykového pobytu na Maltě. Jednání s vámi vždy proběhlo okamžitě a bez problému. Škola Berlitz ke mně byla přívětivá. Když jsem cokoliv potřeboval, hned vše zařídila. Také jsem si tam našel plno kamarádů z celého světa. Hostující rodina byla laskavá a vždy mi vyhověla. Agenturu Studyline všem doporučuji, děkuji za tuto zkušenost.

Josef Med

Nový Zéland

Píšu vás ohledně jedné vaší zaměstnankyně. Konkrétně se jedná o Andreu Kuncovou. Měl jsem možnost s ní řešit zajištění kurzu angličtiny na Novém Zélandu.

Chtěl bych vyzdvihnout a velice pochválit její přístup. Sjednávání kurzu probíhalo velice rychle. Odpovídala přesně a jasně na mé dotazy. A co je neméně důležité, vycházela vstříc ve všech mých požadavcích.

Měl jsem hodně dotazů, změn a problémů při podepisování smlouvy, ale musím říci, že paní Kuncová do poslední chvíle se mnou neztratila trpělivost a jednala naprosto profesionálně. Vím, že jsou to zaměstnanci a jsou za tuto práci placení, ale... měl jsem možnost jednat s dalšími společnostmi a agenturami. A ani v jednom případě nedokázali skloubit dohromady milý a přitom profesionální přístup, rychlost, vstřícnost a ochotu podržet si zákazníka do konečné fáze vyřízení. Ještě jednou děkuji za spolupráci

Jakub Hejl

Queenstown je úžasné místo, vřele mohu všem doporučit. Rodina je úžasná. Velmi si s nimi rozumím. O víkendu jsem s nimi jela kempovat a pak jsme vyrazili do města na zápas ALL BLACKS. Byl to úžasný zážitek, hlavně když “Kiwi” vyhráli.

Do školy jsem to měla pěšky pouhých 30 minut a po krásné cestě podél jezera. Nyní bydlím se svou spolužačkou z Brazílie a jejím přítelem. Nabídli mi velmi výhodné ubytování.

Ve škole mě zařadili do třídy, kde se všichni připravují na certifikát, tak předpokládám, že by se moje angličtina měla dost zlepšit. Musím ale přiznat, že se na výuku ne vždy připravím, protože je tu možnost dělat spoustu zajímavých věcí s mými novými kiwi a OZ přáteli. Mezi mé největší zážitky patří: mountain biking (Hammy's track) a jízda po QT Trails.

S vyučujícími jsem spokojená. Jediným problémem ve škole je velmi špatný internet, takže nemůžu ze školy vůbec pracovat. Přemýšlím, že bych se po studiu v Austrálii vrátila ještě na tři měsíce zpět.

Petra Pavlová

USA

Zdravím z NY,

děkuji za vyřízení všeho, je to tady pecka! :) Akorát zjišťuji, že jeden měsíc je málo. Ubytování je v pohodě. Domácí jsou fajn. Škola super. Všichni jsou strašně pozitivní a ochotní.

Taky počasí vyšlo úplně super. Takže ještě jednou díky!

Marián Čech Špirek

Dobrý den,
škola se mi líbila moc, nebylo, co vytknout. Výuka byl nastavená tak, aby se dostalo na všechno – čtení, poslech, mluvení… A co se týká přístupu, všichni jsou strašně kamarádští, pomůžou, vyjdou vstříc. Loučilo se mi těžko, 3 týdny v San Diegu byly fakt málo :).

 

Karolína Mynářová

Kanada

Jsem velmi vděčná za to, že tu mohu být. Toronto je krásné místo. Měla jsem možnost navštívit Niagarské vodopády, CN Tower, muzeum v Torontu, Casa Lomu a mnoho dalšího. 

Poznala jsem tu díky ILAC škole mnoho zajímavých lidí a určitě jich ještě spoustu potkám. Škola má spoustu nabídek na aktivity a výlety jak po Kanadě, tak do USA.

Bydlím v příjemné rodině, s kterou mohu trávit čas, a cesta do školy trvá pouhých 15 minut. Velmi děkuji agentuře Studyline za zážitky, které jsem tu doposud zažila a těším se, co tu ještě budu moct zažít.

Adéla Tůmová

Jihoafrická republika

Děkuji vám za zorganizování pobytu v JAR, který byl opět skvělý. Ubytovaní naprosto super, paní Faiza skvěle vařila a byla vždy připravena pomoci. Navíc si s námi ve volných chvílích chtěla pořád povídat, což bylo dobře pro procvičení angličtiny.

Do školy to bylo 15 minut pěšky. Škola EC a její vybavení byly v pořádku. V porovnání s EC na Maltě, i přesto že mají méně studentů, tak nebylo úplně ideální rozdělení studentů do jednotlivých úrovní.

Pestrý byl výběr mimoškolních aktivit - velké množství výletů na safari, různá důležitá místa, jako mys Dobré naděje, hiking výlety na okolní hory, Stolovou horu, Lví hlavu atd.

Patrik Miler

Německo

V jazykové škole Horizonte to bylo velmi dobré a přínosné. Celkově se mi pobyt moc líbil. Jedině bych příště volila spíše pobyt v rezidenci než v hostitelské rodině.

Klára Pavelková

Švýcarsko

Pobyt ve Švýcarsku dopadl z mého pohledu velmi dobře! Vámi zajištěné služby byly na odpovídající úrovni. Děkuji vám!

Luděk Cimrhanzl

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz