přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty ve Francii

Nabídka škol a kurzů

France Langue

Paříž, Nice, Biarritz, Bordeaux, Lyon

 

Jazykové školy s dlouholetou tradicí, v atraktivních lokalitách a s širokou nabídkou kurzů. Spojte studium se sportem, módou, poznáváním francouzské kuchyně nebo ochutnáváním vína.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Paříž, Nice

 

Kvalitní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů za příznivé ceny ve dvou francouzských metropolích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

International House Nice

Nice

 

Jazyková škola v Nice pod hlavičkou mezinárodní organizace s kvalifikovanými lektory a příjemnou atmosférou. Navíc s nabídkou juniorských programů!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Language Studies International

Paříž

 

Jazyková škola v centru Paříže s širokou nabídkou kurzů za výhodné ceny a pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé

Francie

Francie je země vína, módy, filmu a také vysněný cíl těch, kteří to se studiem francouzštiny myslí opravdu vážně. Vydejte se na jazykový kurz francouzštiny do Francie, do země galského kohouta, země krásné přírody, zachovalého venkova i krásných hradů a zámků.

Proč Francii pro kurz francouzštiny?

Pro mnoho studentů je tou hlavní devizou jazykového kurzu ve Francii relativní blízkost domů. Ale ač je nám Francie blízká vzdáleností, poměrně vzdálená je nám svojí jedinečnou kulturou. Francouzská kultura je ovlivněná mixem národností, které na území Francie žily a žijí. I díky tomu hrála Francie po dlouhá staletí důležitou roli jako kulturní centrum celé Evropy. A je jím vlastně dodnes.

Jazykový pobyt ve Francii vás nadchne i díky francouzské kuchyni, která je charakteristická svou velikou rozmanitostí a kromě toho označovaná jako jeden z nejvíce kultivovaných a elegantních stylů vaření na světě. Kromě ochutnávání místních delikates můžete ve svém volném čase odpočívat se sklenkou francouzského vína v ruce, procházet se malebnými starými uličkami místních měst, obdivovat památky Paříže nebo se jen tak toulat po voňavé krajině v oblasti Provence. A přitom jakoby mimoděk zdokonalovat svou francouzštinu.

Výběr jazykové školy

Chcete studovat spíše na mezinárodní jazykové škole, nebo vás láká poznat atmosféru na instituci, která je ryze francouzská? Volba je na vás a pomoci při výběru vám mohou i následující informave:

  • International House - mezinárodní jazyková škola má pobočky po celém světě, včetně francouzského města Nice. Škola leží jen kousek od pláže i centra města a nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé i kurz pro juniory. V nabídce jsou kurzy klasické, intenzívní i přípravné k mezinárodním zkouškám. Škola nabízí i kurz pro učitele nebo výhodný „rodinný“ balíček. Zvolit si můžete i soukromé lekce s lektorem, které jsou v kombinaci s klasickým kurzem. Škola nabízí i možnost spojit jazykový kurz s kurzem kulinářským. A kdy sem vyrazit? Ideálně v létě, kdy si můžete dosyta užít i místní pláže.
  • France Langue – francouzská škola s dlouhou historií a nově i s pobočkou na ostrově Martinik. I ostatní pobočky jsou ale v atraktivních lokalitách vždy v centru měst. Škola nabízí kurzy pro všechny věkové kategorie a ve třech intenzitách – 20, 26 a 30 lekcí týdně. Studovat na France Langue můžete i obchodní francouzštinu, akademickou francouzštinu nebo se připravovat na mezinárodní zkoušky. V nabídce školy jsou i soukromé lekce s lektorem nebo specializované skupinové lekce, jejichž náplň se odvíjí od požadavků studentů. Škola je unikátní svou nabídkou aktivit, které můžete kombinovat s kurzem francouzštiny – v nabídce jsou kulinářské lekce, ochutnávky vína, móda, výroba parfémů, tenis, golf, surfování nebo potápění.
  • Language Studies International - škola, která patří se svými 15 pobočkami v osmi zemích světa a více než 50 lety zkušeností ke špičce ve svém oboru. A to platí i pro jazykovou školu v Paříži. Budova školy se nachází v samém srdci města, hned vedle centra Pompidou, v blízkosti slavné katedrály Notre Dame de Paris. Je tak velmi dobře dostupná metrem. Škola sídlí v historické budově, nicméně v ní najdete to nejmodernější zázemí pro výuku jazyků. LSI v Paříži nabízí hned několik typů kurzů. Zvolit můžete kurz obecné francouzštiny General French, Intensive French nebo individuální One to One lekce. Studenti se na škole připravují také na mezinárodní jazykové zkoušky. V nabídce jsou ale i jazykové kurzy French + Cooking nebo History of Art. A kde jinde studovat francouzštinu ve spojení s kulinářstvím nebo historii umění, než v části města, kterou Emila Zola označoval ve svých románech za „Břicho Paříže“?

Výběr kurzu dle lokality

Kouzelná Paříž, voňavá oblast Provence, město vína nebo exotický karibský ostrov? Na všech těchto místech můžete navštěvovat kurzy francouzského jazyka. Vyberte si lokalitu, která vás láká.

Paříž

Paříž - jak zde kurzy francouzštiny skončí, čeká vás nekonečné poznávání - třeba výhled z Eiffelovky, Mona Lisa v Louvru, procházka po Champs-Élysées a romantika v uličkách Montmartru. Paříž je hlavním městem Francie s velkým množstvím památek z keltských dob až po současnost. Nábřeží řeky Seiny od Louvru až k Eiffelově věži je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Kromě již zmíněných míst rozhodně stojí za návštěvu i moderní čtvrť La Défense plná mrakodrapů a s Grande Arche, moderním „vítězným obloukem“. Minout nesmíte Notre-Dame, Invalidovnu, Sainte-Chapelle, ani baziliku Sacré Coeur na vrchu nad městem.

Nice

Obloha je tady téměř neustále modrá, ale mořský vánek příjemně chladí. Vítejte v Nice, městě, které leží na jihu Francie na Azurovém pobřeží, v oblasti Provence mezi Cannes a Monakem. Nice přitahuje milióny lidí z celého světa malebnými úzkými uličkami a příjemnými kavárnami. Nice je jedním z nejzajímavějších měst Evropy poskytující jazykové pobyty v příjemném prostředí a za ceny nižší než v Paříži. Město si v minulosti oblíbila anglická smetánka a po ní i příslušníci ruské šlechty. Pro náročné hosty zde vznikaly luxusní hotely, nádherné bulváry a parky. Dodnes si město zachovalo něco z kouzla dávných dob a Francouzská riviéra je dodnes tou nejromantičtější evropskou oblastí.

Bordeaux

Město zaslíbené vínu leží na jihozápadním pobřeží Francie a každý rok se tu koná nejdůležitější vinařská událost planety – Vinexpo. Pokud si zrovna nebudete dávat sklenku vína, vydejte se do místního starého přístavu nebo do centra – obě místa jsou totiž zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Ne nadarmo je Bordeaux nazýváno městem umění a historie.

Biarritz

Milujete slunce, moře a pláže? Vydejte se na jazykový kurz do Biarritz! Tohle lázeňské město a oblíbené přímořské letovisko leží na jihozápadním pobřeží Francie jen pár kilometrů od hranic se Španělskem a najdete tu dnes především moderní zástavbu. Surfaři si zde mohou vychutnat vlny Atlantského oceánu.

Martinik

Věděli jste, že právě z Martiniku pocházela největší láska Napoleona, krásná Josefína? Martinik leží v Karibiku a je zámořským regionem Francie. Na ostrově dnes žije přibližně půl miliónu obyvatel a hlavním městem je Fort-de-France. Turisté sem nejčastěji přijíždí za přírodními krásami ostrova, za bělostnými plážemi, tyrkysově zbarveným mořem, ale i za celoročně teplým počasím a nikdy nekončící pohodou.

Francouzština ve Francii za akční ceny

Chcete studovat francouzštinu za výhodnou cenu? Pak se přihlaste k odběru novinek na naší hlavní stránce, nebo sledujte stránku akční nabídky – jen tak se dozvíte o všech akčních nabídkách, které získáváme od našich partnerských škol ve Francii.

Chcete o studiu ve Francii vědět víc? Ozvěte se nám!

Poskytneme vám bližší informace k vybrané škole a v případě zájmu pro vás sestavíme i cenovou nabídku. Pokud chcete vědět víc, zavolejte nám, pošlete mail, nebo se ozvěte prostřednictvím služby Skype. Rádi se s vámi sejdeme i osobně v některé z našich kanceláří – v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Vše potřebné najdete na stránce kontakty.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.