přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Naše služby: komplexní zajištění vašeho pobytu v zahraničí

 Naše služby, vaše jistota

Naše agentura byla původně založena jako specialista na studijně-pracovní pobyty v Austrálii, ale během své existence výrazně rozšířila rozsah poskytovaných služeb. Kromě nabídky jazykových kurzů a pracovních programů naše agentura zajišťuje veškeré další služby související s cestováním do zahraničí.

Studium v zahraničí zajišťujeme již od roku 1996, pod značkou STUDYLINE pak od roku 1999. Díky nám a našim zcela profesionálním službám už s námi do zahraničí úspěšně vycestovaly tisíce mladých lidí. Vždy se snažíme co nejlépe vžít do vaší situace a opravdu kvalifikovaně vám předat veškeré naše osobní zkušenosti z cestování do zahraničí. Jedině tak vám můžeme poskytovat ty nejlepší a nejprofesionálnější služby.

Máte zájem využít naše služby nebo se jen chcete na něco zeptat a získat podrobnější informace? Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat hned teď. V nejkratším možném čase se vám ozveme.

 

Jaký je postup vyřizování pobytu v zahraničí?

Nemusíte mít naprosto žádné obavy. Díky našim dlouholetým zkušenostem s vyřizováním studijních i pracovních pobytů v zahraničí vás celým procesem vyřizování veškerých náležitostí provedeme naprosto bez problémů.

Celý zahraniční pobyt vám vyřídíme skutečně od A až do Z. Nejprve vám samozřejmě poradíme s výběrem lokality v zemi, kam se chystáte, a v případě, že se jedná o studium v zahraničí, s vámi vybereme rovněž i tu nejvhodnější školu a konkrétní kurz. Pomůžeme vám rovněž i s vyplněním všech nezbytných formulářů.

Samozřejmostí je zařízení ubytování a letenky do vaší vysněné destinace. Pokud je nutné vyřídit i vízum, pak vám poskytneme tu nejvyšší možnou součinnost i v této oblasti. Celým procesem vyřizování vás provedeme tak, aby vše proběhlo co nejplynuleji a zcela bezproblémově.

Pro další podrobnosti přejděte na stránku vyřizování pobytu v zahraničí. Přečtěte si rovněž informace o komplexním servisu před odletem, který od nás obdržíte zcela ZDARMA!

 

Jak zjistíte výslednou cenu za vaši cestu do zahraničí?

Pokud nám dodáte zcela konkrétní požadavky, pak vám cenu za váš studijní či pracovní pobyt v zahraničí samozřejmě spočítáme. Chcete-li si ale udělat představu sami, pak naše katalogy obsahují poměrně přesné informace o cenách jednotlivých škol a kurzů a rovněž o jakýchkoliv dalších poplatcích (např. za studijní materiály, za ubytování, zápisné apod.) Výslednou cenu pak zjistíte prostým součtem. Dále je samozřejmě nutné zahrnout i náklady na dopravu, cestovní pojištění atd.

Pro další podrobnosti o kalkulaci cen přejděte na stránku kalkulace nákladů zahraniční cesty.

 

A co když budu potřebovat pomoc i během cesty do zahraničí?

Opět se nemusíte ničeho obávat. Vždy děláme maximum pro to, abyste se cítili skvěle i během vaší cesty nebo studia v zahraničí.

Ať už se v zahraničí ocitnete v jakékoli situaci, můžete se na nás a naše služby vždy plně spolehnout. Ať máte potíže se studiem, prací nebo ubytováním, pak rozhodně na nic nečekejte a kontaktujte nás co nejdříve. Pomůžeme vám i během vašeho cestování po zahraničí, jak jen to bude v našich silách.

Přečtěte si podrobnější stránku na téma podpora během pobytu v zahraničí a prohlédněte si i naše reference, které jednoznačně potvrzují prvotřídní kvalitu našich služeb.

 

 

Pokud máte zájem o naše služby, potřebujete bližší informace nebo se chcete na cokoli zeptat, pak nás neváhejte kontaktovat e-mailem na praha@studyline.cz nebo telefonicky na čísle 224 233 428, popř. využijte kontakty na další naše pobočky.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz