přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty na Kypru

Nabídka kurzů

Bayswater

Limassol, Larnaca

 

Bayswater Cyprus je největší poskytovatel výuky angličtiny na Kypru. Studiu se budete věnovat v příjemném prostředí ve městě Limassol. Bayswater nabí kurzy i pro rodiny s dětmi, které chtějí studovat spolu.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Kypr

Městečko na Kypru

Krásné pláže, bohatý noční život, vůně středomořské kuchyně na každém rohu a panenská příroda. To vše vám může nabídnout malebný ostrov ve Středozemním moři jménem Kypr, kde si užijete nejen relaxaci a zábavu ale také obohatíte své znalosti anglického jazyka na jednom z jazykových pobytů.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč zvolit jazykový kurz na Kypru?

Školy na Kypru poskytují jazykové pobyty po celý rok, kdy 330 dní je slunečných, takže si můžete užít vaše studium při krásném počasí téměř kdykoliv. Moře má v těch nejchladnějších měsících teplotu kolem 17 stupňů, takže místní pláže můžete využívat téměř celoročně. Kyperský noční život je vyhlášený, na ostrově najdete nespočet barů, klubů a restaurací. 

Historie Kypru sahá 10 000 let do minulosti, proto není překvapením, že tento malebný ostrov je plný historických památek a zajímavostí. Je to také místo, kde se mísí řecká a turecká kultura, což dodává Kypru nezaměnitelnou atmosféru. I přesto, že angličtina není úředním jazykem, přibližně 76 % obyvatel jí plynně hovoří, jelikož Kypr byl až do r. 1960 britskou kolonií (podobně jako Malta). Díky tomu se nemusíte bát vyrazit do místních ulic a znalosti získané v kurzu procvičit v praxi. 

Cena jazykového pobytu na Kypru

Jazykový pobyt na Kypru patří ve srovnání s jinými evropskými destinacemi spolu s Maltou k nejlevnějším destinacím. Cena studia je hlavním nákladem, který je třeba zohlednit. Letenka bývá také podstatnou částí celkové ceny, avšak díky blízkosti Kypru bývají ceny letenek nižší, což snižuje celkové náklady oproti mimoevropským destinacím.

Průměrné náklady na jazykový pobyt na Kypru pro děti a juniory zahrnují studium, ubytování a stravu. Pro období 14 dnů činí náklady v rezidenci, kde studenti bydlí společně, přibližně 50 tisíc Kč. Pro období jednoho měsíce jsou náklady v rezidenci kolem 95 tisíc Kč. Cena za studium nezahrnuje cenu obousměrné letenky, která činí přibližně 8 000 Kč.

Průměrné náklady na jazykový pobyt na Kypru pro dospělé zahrnují studium, ubytování a polopenzi. Pro období 14 dnů činí náklady při ubytování v hostitelské rodině přibližně 30 tisíc Kč. Pro období jednoho měsíce jsou náklady na ubytování v hostitelské rodině kolem 55 tisíc Kč. Cena za studium nezahrnuje cenu obousměrné letenky, která činí přibližně 8 000 Kč.

Životní náklady na Kypru

Cena potravin oproti ČR Cena nájmu oproti ČR
o 20 % vyšší o 25 % vyšší

Cena obousměrné letenky na Kypr

Průměrná cena obousměrné letenky z Prahy do Kypru v sezóně je přibližně 8 000 Kč. Je důležité mít na paměti, že letenky jsou výhodnější, když se koupí dříve. Letenky do evropských destinací jsou všechny zhruba do 10 000 Kč, nejlevnější je právě Kypr.

Výběr jazykové školy

Jazykových škol na Kypru není mnoho a bylo pro nás tedy zásadní vybrat pro vás tu nejkvalitnější. Bayswater je pro naše studenty zárukou kvality. Jedná se o mezinárodní organizaci sdružující pod svou značkou jazykové školy v Anglii, Francii, Kanadě a dalších zemích světa. Bayswater sídlí v Limassolu na jižním pobřeží Kypru. Věnovat se zde můžete studiu obecné angličtiny v různých intenzitách nebo třeba přípravě k některé z jazykových zkoušek. V létě škola organizuje také programy pro juniory, které probíhají v Larnace. 

Akční nabídky jazykových kurzů

Neustále pro naše klienty domlouváme akční nabídky a zvýhodněné ceny kurzů, a to samozřejmě i na Kypru! Nechcete, abyste o některou z těchto nabídek přišli? Přihlaste se k odběru novinek na homepage nebo sledujte stránku akční nabídky kurzů v zahraničí.

Chcete angličtinu studovat na Kypru? Ozvěte se nám

Líbí se Vám představa, že strávíte několik týdnů studiem angličtiny na krásném ostrově Kypr? Dejte nám o sobě vědět! Sestavíme pro Vás přehled celkové ceny jazykového pobytu, který si vyberete, a se vším Vám rádi poradíme. Ozvat se nám můžete emailem, telefonicky nebo zde přes online chat. Případně Vás rádi uvítáme i na osobní schůzce v našich kancelářích v Praze a Brně. Vše potřebné najdete na stránce kontakty.

Kdy vyrazit na pobyt? Informace o podnebí

Na místě, kde je 330 dnů slunných, můžete angličtinu studovat celoročně. Pokud ale dáváte přednost typicky dovolenkovému počasí, doporučujeme vyrazit na Kypr v měsících od dubna do října. Prázdninové měsíce bývají samozřejmě teplejší ale díky přímořskému podnebí je pobyt na Kypru i v létě velice příjemný.

Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci, kdy se teplota pohybuje kolem 30 stupňů Celsia, přičemž moře může dosáhnout i 27 Celsia. Nejstudenějším a nejdeštivějším měsícem je leden až s devíti deštivými dny. Tehdy teplota může klesnout až na 8 stupňů Celsia.

Měsíc Teplota vzduchu

max. °C   min. °C
Měsíc Teplota vzduchu

max. °C      min. °C
leden 17 8 červenec 30 20
únor 17 8 srpen 31 21
březen 19 9 září 29 19
duben 22 11 říjen 27 16
květen 25 15 listopad 22 13
červen 28 18 prosinec 19 10
© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.