přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty na Novém Zélandu

Nabídka škol a kurzů

New Zealand Language Centres

Auckland

 

Škola poskytuje širokou nabídku kurzů angličtiny pro dospělé, juniory, učitele i manažery v centru Aucklandu.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

ABC College of English

Queenstown

 

Zkombinujte učení anglického jazyka s dobrodružnými zážitky. V Queenstown máte příležitost vyzkoušet si mnoho outdoorových aktivit a zároveň se zdokonalit v angličtině.

kurzy pro dospělé

Nový Zéland

Jazykový pobyt Nový Zéland

Namíchejte si koktejl, ve kterém bude zastoupené dobrodružství i intenzivní studium angličtiny! Vydejte se na jazykový pobyt s kurzem angličtiny na Nový Zéland, do země na druhém konci světa, kde na vás čekají zasněžené hory, teplé moře, hluboké lesy, ale i poznání netradiční kultury a skvělé zázemí pro sporty.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč angličtinu na Novém Zélandu?

Třeba už jen proto, že jsou místní obyvatelé velmi vstřícní a milí a budou se snažit, abyste jejich přízvuku co nejlépe rozuměli. Nebo proto, že si tu můžete prodloužit léto. Stačí se sem vydat na podzim, kdy na Novém Zélandu začíná jaro. Mimochodem, vhodným obdobím pro návštěvu je období od října do března. Pro Nový Zéland mluví i to, že se zde kurz angličtiny dá perfektně skloubit s prací.

Shrnutí důvodů proč Nový Zéland pro studium kurzů angličtiny

  • Zéland je malý rozlohou, ale velký místy, která na něm leží. Je to země krásných horských pásem, divokých lesů, sopek, horkých gejzírů a pramenů, zvlněných pastvin i písčitých pláží.
  • Je také označovaný za jednu z nejčistších zemí světa.
  • Najdete tu spoustu rostlinných i živočišných endemitů.
  • Patří mezi země s vysokou životní úrovní i přesto, že je výrazně zemědělskou zemí, kde na každého obyvatele připadá podle odhadů asi 20 ovcí.
  • Bohatý výběr jazykových škol a možností práce během studia

Cena jazykového pobytu v Novém Zélandu

Pokud plánujete studovat jazykový kurz v Novém Zélandu, můžete se těšit na jednu z nejlevnějších destinací pro studium mimo Evropu. Náklady na studium jsou zde nižší ve srovnání s mnoha dalšími vyspělými mimoevropskými zeměmi. Je důležité vzít v úvahu také cenu letenky, která může být významnou částí celkových nákladů. Vzhledem k vzdálenosti Nového Zélandu jsou letenky s porovnání s dalšími destinacemi nejdražší. 

Jazykové pobyty na Novém Zélandu pro děti a juniory jsou skvělou volbou pro zdokonalení jazykových dovedností. Průměrné náklady na čtrnáctidenní pobyt s ubytováním v hostitelské rodině činí přibližně 48 tisíc Kč, zatímco měsíční pobyt vyjde na 79 tisíc Kč. Tyto ceny zahrnují studium, ubytování a stravu, ale nezahrnují cenu obousměrné letenky, která se pohybuje kolem 50 tisíc Kč.

Jazykové pobyty na Novém Zélandu pro dospělé nabízejí výbornou příležitost k vylepšení jazykových schopností. Průměrné náklady na čtrnáctidenní pobyt s ubytováním v hostitelské rodině činí přibližně 23 tisíc Kč, zatímco měsíční pobyt stojí kolem 55 tisíc Kč. Tyto náklady zahrnují studium, ubytování a polopenzi, ale nezahrnují cenu obousměrné letenky, která je přibližně 50 tisíc Kč.

Životní náklady v Novém Zélandu

 

Cena potravin oproti ČR Cena nájmu oproti ČR
o 40 % vyšší o 40 % vyšší

Cena obousměrné letenky do Nového Zélandu

Průměrná cena obousměrné letenky z Prahy na Nový Zéland se pohybuje kolem 50 000 Kč. Letenka je významnou položkou z celkové ceny pobytu. Výhodnější ceny letenek lze dosáhnout včasným nákupem. Přestože je Nový Zéland jednou z nejvzdálenějších destinací, náklady na letenku jsou vyváženy levnějšími jazykovými pobyty a atraktivitou míst, která můžete v této zemi vidět.

Výběr jazykové školy

Severní nebo Jižní ostrov? Rodinná škola nebo škola s mezinárodním ohlasem? Přítomnost krajanů nebo úplně cizí prostředí? Vyberte si školu podle parametru, který je pro vás nejdůležitější!

  • New Zealand Language Centres je jazyková škola s dlouholetou tradicí. Její pobočky najdete v Aucklandu a ve Wellingtonu. Škola proslula svým ekologickým přístupem ke vzdělání a také tím, že nabízí velmi výhodné ceny kurzů a skvělý servis. Zúčastnit se tu můžete kurzů pro učitele, kurzů obecné angličtiny ve dvou intenzitách, ale i přípravných kurzů k jazykovým zkouškám. V nabídce jsou také juniorské jazykové programy.
  • ABC College je menší jazyková škola rodinného typu ve městě Queenstown. Pyšní se přátelskou atmosférou a individuálním přístupem ke všem studentům. Přímo z učeben je krásný výhled na jezero i na zahradu, kde se pravidelně griluje. V nabídce jsou klasické kurzy angličtiny pro dospělé, které můžete spojit s různými aktivitami, jako jsou golf, lyžování nebo snowboarding. Pokud chcete při studiu pracovat, vyberte si kurz spojený se zajištěnými pracovními pohovory.

Výběr kurzu podle lokality

Spíš než konkrétní školu řešíte lokalitu? Je Vám jedno, jestli ve třídě potkáte další Čechy, ale chcete studovat na pobřeží? Pak svůj kurz angličtiny vybírejte podle lokality!

Severní ostrov – když chcete hlavně zábavu

Bublající horké prameny, gejzíry, termální jezírka. A v jeho srdci čtyři dosud činné sopky. I proto se Severnímu ostrovu říká „ostrov ohně“. Sžijete se tady s mírnými a nijak nebezpečnými zemětřeseními a dopřát si můžete i koupání na místních plážích.

Auckland

Má přes milion obyvatel, a je tak jediným velkoměstem na Novém Zélandu. Centrem města je přístav Waitemata Harbour a právě sem studenti vyráží do kaváren, na nákupy i za zábavou. Auckland je ale i městem pláží a historických budov. Mimochodem, tenhle největší novozélandský přístav se může pochlubit i nejvyšším poměrem plachetnic na počet obyvatel na světě. 

Jižní ostrov – přírodní ráj

Zasněžené vrcholky Jižních Alp, sněžná pole, ledovce a ledovcová jezera. Jižní ostrov dělá čest označení „ostrov ledu“. Ze Severního ostrova je to sem jen 26 kilometrů přes Cookův průliv a člověk se ocitne v krajině, která je divočejší, hornatější, ale neméně krásná. Užijete si zde výlety, lyžování, horolezectví, kajaky, ale třeba i sky diving.

Queenstown

Je označovaný jako ráj lyžařů, snowboardistů a vůbec všech vyznavačů sportů, ať už adrenalinových nebo klidnějších. Je i městem baťůžkářů, kteří sem přijíždí za krásami Zélandu. Angličtinu v Queenstownu doporučujeme studovat ideálně od října do března, kdy jsou skvělé podmínky pro sporty i pro poznávání okolí.

Víza - ještě než odjedete na kurz

Pokud se nechystáte na dobu kratší než jsou tři měsíce a jste občanem Česka, vízum na Nový Zéland pro studium angličtiny nepotřebujete. V případě dlouhodobějšího studia je nutné žádat o vízum studentské. Při studiu na 6 měsíců a déle je součástí studentského víza pracovní povolení na 20 hodin týdně. Vyřízení víza trvá 4 až 8 týdnů. Proto je potřeba počítat s dostatečnou časovou rezervou mezi podáním žádosti a plánovaným odletem. Podrobnosti týkající se žádosti o studentské vízum vám rádi podáme v našich kancelářích.

Občané ČR mohou vycestovat i na takzvaný  "Working Holiday Scheme" program, který umožňuje mladým lidem od 18 do 35 let s českým občanstvím poznat Nový Zéland a zároveň tam jeden rok cestovat a pracovat. Nicméně pozor - tento program je omezený jen pro 1000 zájemců ročně. Ve spolupráci s naší partnerskou agenturou v Aucklandu zajišťujeme program Work and Travel New Zealand, který garantuje pracovní nabídky do 2 týdnů od příletu do Aucklandu, asistenční služby partnerské kanceláře v Aucklandu, přístup na internet, zajištění ubytování a mnoho dalších služeb.

Jazykové kurzy za akční ceny

Chcete absolvovat jazykové kurzy na Novém Zélandu výhodněji? Proč ne! Začněte odebírat novinky, k jejichž odběru se přihlásíte na hlavní stránce našeho webu, nebo pravidelně sledujte akční nabídky a neuteče vám žádná speciální akce, které jazykové školy nabízejí.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám

Nový Zéland je nejlepší volbou, pokud plánujete pobyt na delší dobu, nejen kvůli cenám letenek. Ozvěte se nám, rádi Vám podáme více informací, sestavíme pro Vás cenovou nabídku, nebo Vám poradíme s výběrem školy a vyřízením víza. Stačí nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes online chat. Rádi se s Vámi setkáme i na osobní schůzce v našich kancelářích v Praze nebo Brně. Všechna telefonní čísla i emailové adresy najdete na stránce kontakty.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.