přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty na Novém Zélandu

 centrum Auclandu

Nabídka škol a kurzů

New Zealand Language Centres

Auckland, Wellington

 

Škola poskytuje špičkovou výuku angličtiny a vytváří tak cesty k novým příležitostem na Novém Zélandu i mimo něj. Vybírat můžete ze dvou populárních lokalit - campusem v Aucklandu a Wellingtonu.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

ABC College of English

Queenstown

 

Zkombinujte učení anglického jazyka s dobrodružnými zážitky! V Queenstown máte příležitost vyzkoušet si mnoho outdoorových aktivit a zároveň se zdokonalit v angličtině.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Language Studies International

Auckland

 

Jazyková škola v centru Aucklandu s širokou nabídkou kurzů za výhodné ceny a pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Nový Zéland

Namíchejte si koktejl, ve kterém bude zastoupené dobrodružství i intenzivní studium angličtiny! Vydejte se na jazykový pobyt s kurzem angličtiny na Nový Zéland, do země na druhém konci světa, kde na vás čekají zasněžené hory, teplé moře, hluboké lesy, ale i poznání netradiční kultury a skvělé zázemí pro sporty.

Proč angličtinu na Novém Zélandu?

Třeba už jen proto, že jsou místní obyvatelé velmi vstřícní a milí a budou se snažit, abyste jejich přízvuku co nejlépe rozuměli. Nebo proto, že si tu můžete prodloužit léto. Stačí se sem vydat na podzim, kdy na Novém Zélandu začíná jaro. Mimochodem, vhodným obdobím pro návštěvu je období od října do března. Pro Nový Zéland mluví i to, že se zde kurz angličtiny dá perfektně skloubit s prací.

Shrnutí důvodů proč Nový Zéland pro studium kurzů angličtiny

  • Zéland je malý rozlohou, ale velký místy, která na něm leží. Je to země krásných horských pásem, divokých lesů, sopek, horkých gejzírů a pramenů, zvlněných pastvin i písčitých pláží.
  • Je také označovaný za jednu z nejčistších zemí světa.
  • Najdete tu spoustu rostlinných i živočišných endemitů.
  • Patří mezi země s vysokou životní úrovní i přesto, že je výrazně zemědělskou zemí, kde na každého obyvatele připadá podle odhadů asi 20 ovcí.
  • Bohatý výběr jazykových škol a možností práce během studia

Výběr jazykové školy

Severní nebo Jižní ostrov? Rodinná škola nebo škola s mezinárodním ohlasem? Přítomnost krajanů nebo úplně cizí prostředí? Vyberte si školu podle parametru, který je pro vás nejdůležitější!

  • Kaplan International English – jeden z celosvětových lídrů a pojem v oblasti jazykového vzdělávání. Na Novém Zélandu má jazyková škola KIE pobočku přímo v centru Aucklandu v moderně vybavené budově. Škola nabízí kurzy pro dospělé ve třech intenzitách, kurzy obchodní i akademické angličtiny i přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám. A uspokojí i ty nejnáročnější. Pro držitele studentských nebo takzvaných Working Holiday víz je určený program Opus, který kombinuje lekce angličtiny s prací.
  • New Zealand Language Centres – další z prestižních jazykových škol s dlouholetou tradicí. Pobočky má v Aucklandu a ve Wellingtonu. Škola je proslulá svým ekologickým přístupem ke vzdělání a také tím, že nabízí velmi výhodné nabídky kurzů a skvělý servis. Zúčastnit se tu můžete kurzů pro učitele, kurzů obecné angličtiny ve dvou intenzitách, ale i přípravných kurzů k jazykovým zkouškám. Junioři mohou absolvovat kurz angličtiny pro střední školy, ti starší pak kurzy spojené s au-pair programem nebo s prací.
  • ABC College – menší jazyková škola rodinného typu leží ve městě Queenstown a je proslulá přátelskou atmosférou a individuálním přístupem. Přímo z učeben je krásný výhled na jezero i na zahradu, kde se pravidelně u grilu konají školní akce. V nabídce jsou klasické kurzy angličtiny pro dospělé, které můžete spojit s různými aktivitami, jako jsou golf, lyžování nebo snowboarding. Pokud chcete při studiu pracovat, vyberte si kurz spojený se zajištěnými pracovními pohovory.

Výběr kurzu podle lokality

Spíš než konkrétní školu řešíte lokalitu? Je vám jedno, jestli ve třídě potkáte další Čechy, ale chcete studovat na pobřeží? Pak svůj kurz angličtiny vybírejte podle lokality!

Severní ostrov – když chcete hlavně zábavu

Bublající horké prameny, gejzíry, termální jezírka. A v jeho srdci čtyři dosud činné sopky. I proto se Severnímu ostrovu říká „ostrov ohně“. Sžijete se tady s mírnými a nijak nebezpečnými zemětřeseními a dopřát si můžete i koupání na místních plážích.

Wellington 

Hlavní město Nového Zélandu, kde snad nikdy nepřestává foukat vítr a které je považované za centrum vzdělanosti a kultury. Vydejte se tu do některé z knihoven, projděte si zdejší muzea, večer zajděte do divadla nebo stylové kavárny. Jako vhodnou lokalitu pro kurz angličtiny Wellington zvolí také ti, kteří během studia chtějí Nový Zéland procestovat. Toto město má totiž strategickou polohu pro výlety jak po Severním, tak Jižním ostrově.

Auckland

Má přes milion obyvatel, a je tak jediným velkoměstem na Novém Zélandu. Centrem města je přístav Waitemata Harbour a právě sem studenti vyráží do kaváren, na nákupy i za zábavou. Auckland je ale i městem pláží a historických budov. Mimochodem, tenhle největší novozélandský přístav se může pochlubit i nejvyšším poměrem plachetnic na počet obyvatel na světě. 

Jižní ostrov – přírodní ráj

Zasněžené vrcholky Jižních Alp, sněžná pole, ledovce a ledovcová jezera. Jižní ostrov dělá čest označení „ostrov ledu“. Ze Severního ostrova je to sem jen 26 kilometrů přes Cookův průliv a člověk se ocitne v krajině, která je divočejší, hornatější, ale neméně krásná. Užijete si zde výlety, lyžování, horolezectví, kajaky, ale třeba i sky diving.

Queenstown

Je označovaný jako ráj lyžařů, snowboardistů a vůbec všech vyznavačů sportů, ať už adrenalinových nebo klidnějších. Je i městem baťůžkářů, kteří sem přijíždí za krásami Zélandu. Angličtinu v Queenstownu doporučujeme studovat ideálně od října do března, kdy jsou skvělé podmínky pro sporty i pro poznávání okolí.

Víza - ještě než odjedete na kurz

Pokud se nechystáte na dobu delší než jsou tři měsíce a jste občanem Česka, vízum na Nový Zéland pro studium angličtiny nepotřebujete. V případě dlouhodobějšího studia je nutné žádat o vízum studentské. Při studiu na 6 měsíců a déle je součástí studentského víza pracovní povolení na 20 hodin týdně. Žádost o vízum se podává na New Zealand Immigration Service v Londýně, a proto je potřeba počítat s dostatečnou časovou rezervou mezi podáním žádosti a plánovaným odletem. Vyřízení víza trvá běžně 4 až 8 týdnů. Podrobnosti týkající se žádosti o studentské vízum vám rádi podáme v našich kancelářích.

Občané ČR mohou vycestovat i na takzvaný  "Working Holiday Scheme" program, který umožňuje mladým lidem od 18 do 35 let s českým občanstvím poznat Nový Zéland a zároveň tam jeden rok cestovat a pracovat. Nicméně pozor - tento program je omezený jen pro 1000 zájemců ročně. Ve spolupráci s naší partnerskou agenturou v Aucklandu zajišťujeme program Work and Travel New Zealand, který garantuje pracovní nabídky do 2 týdnů od příletu do Aucklandu, asistenční služby partnerské kanceláře v Aucklandu, přístup na internet zdarma, zajištění ubytování a mnoho dalších služeb.

Jazykové kurzy za akční ceny

Chcete absolvovat jazykové kurzy na Novém Zélandu výhodněji? Proč ne! Začněte odebírat novinky, k jejichž odběru se přihlásíte na hlavní stránce našeho webu, nebo pravidelně sledujte akční nabídky a neuteče vám žádná speciální akce, které jazykové školy nabízejí.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám!

Nový Zéland je nejlepší volbou, pokud plánujete pobyt na delší dobu, nejen kvůli cenám letenek. Ozvěte se nám, rádi vám podáme více informací, sestavíme pro vás cenovou nabídku, nebo vám poradíme s výběrem školy a vyřízením víza. Stačí nás jen zkontaktovat emailem, telefonicky nebo přes Skype. Rádi se s vámi setkáme i na osobní schůzce v našich kancelářích v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Všechna telefonní čísla i emailové adresy najdete na stránce kontakty.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.