přejít na hlavní menu
New Zealand Language Centres

New Zealand Language Centres

Auckland, Wellington

Škola poskytuje špičkovou výuku angličtiny a vytváří tak cesty k novým příležitostem na Novém Zélandu i mimo něj. Vybírat můžete ze dvou populárních lokalit - campusem v Aucklandu a Wellingtonu.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Auckland: 550 / 450

Wellington: 120 / 90

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Auckland: 15 / 12

Wellington: 15 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

Auckland: 23% Asie (Korea, Japonsko), 22% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie), 18% Evropa (Švýcarsko, Francie), 37% Ostatní (Tahiti, Nová Kaledonie)
Wellington: 49 % Asie (Korea, Japonsko, Čína, Thajsko, Vietnam), 22% Evropa (Švýcarsko, Německo, Francie), 17 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Čile), 12 % Ostatní (Saudská Arábie, Turecko)

Zastoupení ČR:

 2 %

Vybavení školy:

prostorné učebny, knihovna, vzdělávací centrum, wifi, počítačové učebny, společenská místnost s projektorem, pingpongový stůl (ve Wellingtonu), kuchyně pro studenty, lounge

Přednosti školy:

příznivé ceny vzhledem k vysoké kvalitě školy, umístění obou škol v centru měst, široká nabídka kurzů, individuální přístup, bohatá nabídka mimoškolních aktivit

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola New Zealand Language Centres byla založena v roce 1984. Během své existence si vybudovala dobrou pověst a v současné době patří mezi nejznámější jazykové školy na Novém Zélandu. Oba campusy jsou vyhlášené svou příjemnou rodinnou atmosférou, dobrým vybavením a kvalitním servisem pro studenty. Jsou akreditovány novozélandskou vládou (NZQA) a mají akreditaci pro vzdělávání učitelů angličtiny od Education New Zealand. Škola podporuje své studenty v dosahování výborných výsledků a získávání nezapomenutelných zážitků z Nového Zélandu. NZLC se aktivně snaží o ochranu životního prostředí praktikováním politiky obnovitelného rozvoje - důraz na recyklaci, redukce používání papíru při výuce, výsadba stromů, dobrovolnické projekty pro studenty a další.

Náš tip!

Vydejte se studovat na školu s přáteli či rodinou a získejte tak slevu na zápisném, poplatku za ubytování a také transferu z letiště (sleva pro 2 a více osob).

Lokalita

Auckland je největší město na Novém Zélandu, žije zde asi 1,8 mil. obyvatel a je obklopené krásnou přírodou, plážemi a ostrovy. NZLC využívá dvě moderní budovy přímo v centru města  na Customs Street a Hobson Street. Obě budovy od sebe dělí je pár minut chůze. Poblíž se nachází přístav Waitemata, nově zrekonstruovaný plavecký bazén, fitness centrum a mnoho restaurací a kaváren.

Wellington je hlavní město Nového Zélandu a žije zde asi 500 tis. obyvatel. Nepochybně se jedná o kulturní centrum země a hned po příjezdu vás jistě okouzlí místní umělecká a hudební scéna. Budova školy leží v srdci města, kde najdete samozřejmě spoustu obchodů, barů, kaváren a restaurací. Škola je navíc výborně dostupná, jen pár minut chůze od autobusového nádraží.

Kurzy a ubytování

Školy NZLC nabízejí širokou škálu kurzů, které probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Na výběr jsou kurzy obecné angličtiny General English, přípravné kurzy zakončené mezinárodně uznávanými zkouškami IELTS, FCE a CAE, kurzy pro učitele angličtiny TESOL, TECSOL a CELTA, případně kurzy obchodní angličtiny Business English.  Mladým zájemcům ve věku 13-17 let je určen kurz English for High School, kde se studenti naučí mimo jiné slovní zásobu nutnou ke studiu na střední škole v zahraničí. Pro juniroy ve věku 13-17 let je také možné zvolit program English + Activity, který kombinuje výuku angličtiny a volnočasové aktivity. 

NZLC zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, apartmánech či hostelech.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.