přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Anglii a Skotsku   

Nabídka škol a kurzů

Kaplan International Languages

Londýn, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Brighton

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Británii, ale i v Evropě a v Severní Americe, s širokou nabídkou kurzů pro juniory, dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford

 

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě včetně Spojeného království. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny. Vybírat lze z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Centre of English Studies

Londýn, Oxford, Edinburgh, Leeds, Worthing

 

Školy rodinného typu s dlouholetou tradicí, malým počtem studentů ve skupinách, výhodnými cenami kurzů a atraktivními lokalitami po celém Spojeném království.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Oxford House

Londýn, Oxford

 

Studujte na škole přímo v srdci Londýna na Oxford Street a vybírejte z široké nabídky kurzů za bezkonkurenční ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

St Giles International

Londýn, Cambridge, Brighton, Eastbourne

 

Mezinárodně uznávaná škola s dlouholetou tradicí. Vyberte si kvalitní kurz angličtiny pro manažery, profesionály a učitele. Juniorské programy probíhají po celý rok a v nabídce najdete i Family Package pro rodiče s dětmi.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Londýn, Brighton

 

Školy v atraktivních lokalitách, které nabízí oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro juniory

International House Newcastle

Newcastle

 

Jazyková škola v severovýchodní Anglii s rozsáhlou nabídkou kurzů angličtiny a individuálním studijním programem.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

East Sussex College

Lewes

 

Státní jazyková škola s akreditací od British Council. East Sussex College se řadí mezi nejlepší jazykové školy ve Velké Británii a její studenti mají 97% úspěch u cambridgeských zkoušek PET, FCE a CAE.

kurzy pro dospělé

Anglie, Skotsko

Jazykový pobyt Anglie, Skotsko

Pro studium angličtiny jsou Anglie a Skotsko mezi českými studenty jedněmi z nejoblíbenějších destinací. Proč? Pro svou relativní blízkost, a tím pádem skvělou dopravní dostupnost, ale hlavně proto, že je tu angličtina úředním jazykem, a člověk se tak dennodenně setkává s rodilými mluvčími.

Ptáte se, jak správně vybrat jazykový pobyt angličtiny v Anglii či Skotsku? Vybírejte vždy podle toho, který z faktorů je pro vás nejdůležitější a nejzásadnější. Vybírat můžete podle:

  • jazykové školy – její prestiže, počtu studentů a jejich věkového i národnostního složení,
  • jazykového kurzu – jeho úrovně, případně na základě akční nabídky,
  • lokality.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Výběr jazykového kurzu dle jazykové školy

V Anglii či Skotsku je mnoho jazykových škol a zorientovat se v nich není na první pohled jednoduché. Podívejte se na přehled těch, se kterými spolupracujeme, a vyberte si podle toho, jak Vám vyhovuje jejich charakteristika:

Výběr jazykového kurzu dle lokality

Anglie a Skotsko jsou bezesporu místa s tradicí a bohatou historií. O pamětihodnosti zde není nouze. Zároveň jsou ideálními destinacemi, pokud dáváte přednost nákupům nebo nočnímu životu, a zapomenout nesmíme ani na krásnou, byť trochu drsnější přírodu. Kam tedy vyrazit?

Londýn

Velká multikulturní metropole, která nabízí vyžití všeho druhu, bohatý společenský život a hlavně velký počet jazykových kurzů a škol. Londýn má navíc výbornou infrastrukturu, jejíž páteří je rychlé londýnské metro. Do škol, které nejčastěji leží v centru Londýna (Kaplan, EC, OHC, St Giles), v takzvané zóně 1, je tak velmi snadné se dostat. Snadno dostupné jsou však i školy umístěné v klidnějších rezidenčních čtvrtích, jako je např. Wimbledon (CES) nebo Ealing (Sprachcaffe).

Severní Anglie

Hornatý kraj, kde najdete jak spoustu národních parků, tak velká moderní města, jakou jsou Manchester (EC), Liverpool (Kaplan), Newcastle (IH) nebo Leeds (CES). Kulturní vyžití je v těchto městech opravdu bohaté a severní Anglie je vhodná pro studium angličtiny po celý rok.

Centrální Anglie

Zajímají vás nejvíce památky a historie? Pak se vydejte studovat do této rovinaté části Anglie, kde se nachází mnoho historických měst a pamětihodností. Univerzitní města Cambridge (Kaplan, EC, St Gilesa Oxford (KaplanECCES) jsou pro jazykové kurzy ideální volbou,  a navíc zde zažijete unikátní studentskou atmosféru.

Jižní Anglie

Slunce, moře a oblázkové pláže v kontrastu s vysokými útesy a nádherná příroda. Taková je jižní Anglie. Města Brighton (ESCSprachcaffeECSt Giles), Bournemouth (SprachcaffeKaplan), Worthing (CES), Eastbourne (St Giles)nebo Torquay (Kaplan) jsou pro letní studium angličtiny jako stvořená, obzvlášť pokud chcete spojit studium s dovolenou u moře. 

Skotsko

Pro milovníky přírody a starobylých krás je nejlepší volbou Skotsko. V této části Británie najdete krásnou divokou přírodu, vysoké hory i zelená údolí, četná jezera a řadu malých ostrůvků. Nejlepším městem pro studium angličtiny ve Skotsku je Edinburgh (Kaplan, CES), kde můžete poznávat skotské tradice a kulturu i pohostinnost místních obyvatel.

Akční nabídky v Anglii a Skotsku

Chcete studovat za výhodnějších finančních podmínek? Přihlaste se k odběru novinek na hlavní stránce našeho webu! Od našich partnerských škol pravidelně získáváme pro lokality Skotska a Anglie akční nabídky jazykových kurzů za zvýhodněné ceny. Přihlaste se a žádná z nich Vám neuteče!

Kontaktujte nás, poradíme s výběrem

Vybrali jste si předběžně školu, kde byste chtěli studovat? Kontaktujte nás – prostřednictvím emailu, telefonu nebo Live Chatu – a my pro Vás sestavíme cenovou nabídku vybraného jazykového pobytu. Pokud máte zájem o osobní schůzku, uvítáme Vás na našich pobočkách v Praze a Brně.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.