přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty v Anglii a Skotsku   

Nabídka škol a kurzů

Kaplan International Languages

Londýn, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath

 

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi - Kaplan je skupina špičkových jazykových škol. V Londýně a v Liverpoolu navíc s nabídkou programu 30+.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

European Centre

Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester

 

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Navíc se slevou 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Milner School of English

Londýn

 

Škola rodinného typu s přátelskou atmosférou v tenisové čtvrti Wimbledon. Lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Bournemouth City College

Bournemouth

 

Studujte v Bournemouth a vyberte si z nabídky klasických kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé

Centre of English Studies

Londýn, Oxford, Edinburgh, Harrogate, Leeds, Worthing

 

Školy rodinného typu s dlouholetou tradicí, malým počtem studentů ve skupinách, výhodnými cenami kurzů a atraktivními lokalitami po celém Spojeném království.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Londýn, Brighton, Eastbourne, Bournemouth

 

Školy v atraktivních lokalitách s širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

IH Newcastle

Newcastle

 

Jazyková škola v severovýchodní Anglii s rozsáhlou nabídkou kurzů angličtiny za rozumné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

LAL Language Centres

Torbay

 

Mezinárodní vzdělávací instituce s širokým výběrem kurzů pro dospělé i juniory, navíc s nabídkou speciálního programu pro celou rodinu. To vše za přijatelné ceny a v atraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Language Studies International

Londýn, Cambridge, Brighton

 

Jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Vybrat si navíc můžete ze tří atraktivních lokalit - Londýn, Brighton a Cambridge.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Anglie, Skotsko

big ben v Londýně

Pro studium angličtiny jsou Anglie a Skotsko mezi českými studenty jedněmi z nejoblíbenějších destinací. Proč? Pro svou relativní blízkost, a tím pádem skvělou dopravní dostupnost, ale hlavně proto, že je tu angličtina úředním jazykem, a člověk se tak dennodenně setkává s rodilými mluvčími.

Ptáte se, jak správně vybrat jazykový pobyt angličtiny v Anglii či Skotsku? Vybírejte vždy podle toho, který z faktorů je pro vás nejdůležitější a nejzásadnější. Vybírat můžete podle:

  • jazykové školy – její prestiže, počtu studentů a jejich věkového i národnostního složení,
  • jazykového kurzu – jeho úrovně, případně na základě akční nabídky,
  • lokality.

Výběr jazykového kurzu dle jazykové školy

V Anglii či Skotsku je mnoho jazykových škol a zorientovat se v nich není na první pohled jednoduché. Podívejte se na přehled těch, se kterými spolupracujeme, a vyberte si podle toho, jak vám vyhovuje jejich charakteristika:

Výběr jazykového kurzu dle lokality

Anglie a Skotsko jsou místa, která mají tradici a díky pamětihodnostem, na které tu narazíte na každém kroku, na vás dýchne historie. Zároveň jsou ideálními destinacemi pro nákupy a zapomenout nesmíme ani na krásnou, byť trochu drsnější přírodu. Kam tedy vyrazit?

Londýn

Velká multikulturní metropole, která nabízí vyžití všeho druhu, bohatý společenský život a hlavně – velký počet jazykových kurzů a škol. Londýn má navíc výbornou infrastrukturu, jejíž páteří je rychlé londýnské metro. Do škol, které nejčastěji leží v centru Londýna, v takzvané zóně 1, je snadné se dostat. A snadno dostupné jsou i školy umístěné dál od centra, v klidnějších čtvrtích, mezi které patří třeba i Wimbledon.

Severní Anglie

Je hornatý kraj, kde najdete jak spoustu národních parků, tak velká moderní města, jakou jsou Manchester, Liverpool nebo Leeds. Kulturní vyžití je v těchto městech opravdu bohaté a severní Anglie je vhodná pro studium angličtiny po celý rok.

Centrální Anglie

Zajímají vás nejvíce památky a historie? Pak se vydejte studovat do této rovinaté části, kde se nachází mnoho historických měst a pamětihodností. Univerzitní města Cambridge a Oxford jsou pro jazykové kurzy ideální volbou.

Jižní Anglie

Slunce, moře, oblázkové pláže v kontrastu s vysokými útesy a nádherná příroda. Taková je jižní Anglie. Města Brighton, Bournemouth, Worthing nebo Torquay jsou pro letní studium angličtiny jako stvořená.

Skotsko

Pro milovníky přírody a starobylých krás je nejlepší volbou Skotsko. V této části Británie najdete krásnou divokou přírodu, vysoké hory i zelená údolí. Četná jezera a řadu malých ostrůvků. Nejlepším městem pro studium angličtiny ve Skotsku je Edinburgh, kde můžete poznávat skotské tradice a kulturu i pohostinnost místních obyvatel.

Akční nabídky v Anglii a Skotsku

Chcete studovat za výhodnějších finančních podmínek? Přihlaste se k odběru novinek na hlavní stránce našeho webu! Od našich partnerských škol pravidelně získáváme pro lokality Skotska a Anglie akční nabídky jazykových kurzů za zvýhodněné ceny. Přihlaste se a žádná z nich vám neuteče!

Kontaktujte nás, poradíme s výběrem

Vybrali jste si předběžně školu, kde byste chtěli studovat? Kontaktujte nás – prostřednictvím emailu, telefonu nebo skypu – a my pro vás sestavíme cenovou nabídku vybraného jazykového pobytu. Pokud máte zájem o osobní schůzku, rádi vás uvítáme na našich pobočkách v Praze, Brně, Plzni a Liberci.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.