přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty v Anglii a Skotsku   

Nabídka škol a kurzů

Kaplan International Languages

Londýn, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Liverpool

 

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci s více než 70 letými zkušenostmi.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester

 

Školy EC nabízí široký výběr kvalitních kurzů pro dospělé, manažery, juniory či seniory. Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Milner School of English

Londýn

 

Škola rodinného typu s přátelskou atmosférou v tenisové čtvrti Wimbledon. Lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Bournemouth City College

Bournemouth

 

Škola rodinného typu jen 5 minut od pláže. Široká nabídka kurzů zahrnuje také unikátní studijně-pracovní programy. Velmi příznivé ceny kurzů i ubytování.

kurzy pro dospělé

Centre of English Studies

Londýn, Oxford, Leeds, Worthing, Harrogate, Edinburgh

 

Školy rodinného typu s nízkým počtem studentů ve třídách, výborná cena kurzů a ubytování v aktraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Londýn, Brighton, Eastbourne, Bournemouth

 

Školy v atraktivních lokalitách s širokou nabídkou kurzů pro dospělé a juniory s věkem 12 - 17 let.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

IH Newcastle

Newcastle

 

Jazyková škola v severovýchodní Anglii s rozsáhlou nabídkou kurzů angličtiny za rozumné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

LAL England

Londýn, Torbay, Brighton, Berkhamsted, Cambridge

 

LAL je mezinárodní vzdělávací instituce se širokým výběrem kurzů, juniorských a rodinných programů za přijatelné ceny v atraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Language Studies International

Londýn, Cambridge, Brighton

 

Language Studies International je jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Nachází se ve třech atraktivních lokalitách Velké Británie - Londýn, Brighton Cambridge.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Anglie, Skotsko

big ben v Londýně

Pro studium angličtiny jsou Anglie a Skotsko mezi českými studenty jedněmi z nejoblíbenějších destinací. Proč? Pro svou relativní blízkost, a tím pádem skvělou dopravní dostupnost, ale hlavně proto, že je tu angličtina úředním jazykem, a člověk se tak dennodenně setkává s rodilými mluvčími.

Ptáte se, jak správně vybrat jazykový pobyt angličtiny v Anglii či Skotsku? Vybírejte vždy podle toho, který z faktorů je pro vás nejdůležitější a nejzásadnější. Vybírat můžete podle:

  • jazykové školy – její prestiže, počtu studentů a jejich věkového i národnostního složení,
  • jazykového kurzu – jeho úrovně, případně na základě akční nabídky,
  • lokality.

Výběr jazykového kurzu dle jazykové školy

V Anglii či Skotsku je mnoho jazykových škol a zorientovat se v nich není na první pohled jednoduché. Podívejte se na přehled těch, se kterými spolupracujeme, a vyberte si podle toho, jak vám vyhovuje jejich charakteristika:

Výběr jazykového kurzu dle lokality

Anglie a Skotsko jsou místa, která mají tradici a díky pamětihodnostem, na které tu narazíte na každém kroku, na vás dýchne historie. Zároveň jsou ideálními destinacemi pro nákupy a zapomenout nesmíme ani na krásnou, byť trochu drsnější přírodu. Kam tedy vyrazit?

Londýn

Velká multikulturní metropole, která nabízí vyžití všeho druhu, bohatý společenský život a hlavně – velký počet jazykových kurzů a škol. Londýn má navíc výbornou infrastrukturu, jejíž páteří je rychlé londýnské metro. Do škol, které nejčastěji leží v centru Londýna, v takzvané zóně 1, je snadné se dostat. A snadno dostupné jsou i školy umístěné dál od centra, v klidnějších čtvrtích, mezi které patří třeba i Wimbledon.

Severní Anglie

Je hornatý kraj, kde najdete jak spoustu národních parků, tak velká moderní města, jakou jsou Manchester, Liverpool nebo Leeds. Kulturní vyžití je v těchto městech opravdu bohaté a severní Anglie je vhodná pro studium angličtiny po celý rok.

Centrální Anglie

Zajímají vás nejvíce památky a historie? Pak se vydejte studovat do této rovinaté části, kde se nachází mnoho historických měst a pamětihodností. Univerzitní města Cambridge a Oxford jsou pro jazykové kurzy ideální volbou.

Jižní Anglie

Slunce, moře, oblázkové pláže v kontrastu s vysokými útesy a nádherná příroda. Taková je jižní Anglie. Města Brighton, Bournemouth, Worthing nebo Torquay jsou pro letní studium angličtiny jako stvořená.

Skotsko

Pro milovníky přírody a starobylých krás je nejlepší volbou Skotsko. V této části Británie najdete krásnou divokou přírodu, vysoké hory i zelená údolí. Četná jezera a řadu malých ostrůvků. Nejlepším městem pro studium angličtiny ve Skotsku je Edinburgh, kde můžete poznávat skotské tradice a kulturu i pohostinnost místních obyvatel.

Akční nabídky v Anglii a Skotsku

Chcete studovat za výhodnějších finančních podmínek? Přihlaste se k odběru novinek na hlavní stránce našeho webu! Od našich partnerských škol pravidelně získáváme pro lokality Skotska a Anglie akční nabídky jazykových kurzů za zvýhodněné ceny. Přihlaste se a žádná z nich vám neuteče!

Kontaktujte nás, poradíme s výběrem

Vybrali jste si předběžně školu, kde byste chtěli studovat? Kontaktujte nás – prostřednictvím emailu, telefonu nebo skypu – a my pro vás sestavíme cenovou nabídku vybraného jazykového pobytu. Pokud máte zájem o osobní schůzku, rádi vás uvítáme na našich pobočkách v Praze, Brně, Plzni a Liberci.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.