přejít na hlavní menu
Centre of English Studies

Centre of English Studies

Londýn, Oxford, Edinburgh, Leeds, Worthing

Školy rodinného typu s dlouholetou tradicí, malým počtem studentů ve skupinách, výhodnými cenami kurzů a atraktivními lokalitami po celém Spojeném království.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 150 / 60

Oxford: 50 / 25

Edinburgh: 180 / 90

Leeds: 80 / 45

Worthing: 160 / 80

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Londýn, Leeds, Worthing: 14 / 10

Edinburgh: 15 / 10 

Oxford: 9 / 6 

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 12-17 let

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní učebny, společenská místnost, počítačová místnost, počítačová učebna, knihovna, poslechové centrum, promítací učebna, wifi, v Londýně navíc zahrada a venkovní BBQ, ve Worthingu stolní tenis a zahrada

Přednosti školy:

tradice, kvalita, přátelský a individuální přístup, atraktivní lokality, kvalifikovaní a zkušení lektoři, moderní vybavení, možnost e-learningu, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Centre of English Studies byla založena v roce 1976 v Irsku. Postupně otevřela další pobočky ve Velké Británii a vypracovala se mezi prestižní jazykové školy jak v Irsku, tak ve Velké Británii. CES nabízí širokou škálu kurzů, které probíhají v přátelské atmosféře. Spousta studentů přichází na základě doporučení a hodně z nich se na CES znovu vrací. Vysoký standard kurzů a ubytování zajistí, že čas strávený na škole bude hodnotný a příjemný. Nedávno zde také zavedli systém e-learningu, který pro studenty představuje další způsob komunikace se školou. Škola je akreditována British Council a je členem English UK.

Akční nabídka

Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma!

Objednejte   a   získáte zdarma
2 - 4 týdny          1 týden

5 - 8 týdnů          2 týdny 
9 - 12 týdnů        3 týdny

Lokalita

Pobočku CESu v Londýně najdete ve Wimbledonu, na předměstí proslaveném tenisem, které je od centra Londýna vzdálené 20 minut jízdy vlakem. Škola je situovaná v rezidenční čtvrti pouhých 10 minut chůze od vlakové zastávky Wimbledon. Ke slavným památkám v centru města se tak dostanete velmi rychle. V samotném Wimbledonu si pak můžete užít stylové obchůdky, kavárny, bary a restaurace.

Další  škola CES se nachází poblíž Oxfordu, v klidné a malebné vesničce Wheatley, která je od centra Oxfordu vzdálená jen pár kilometrů. Najdete zde poklidnou a přátelskou atmosféru, přitom v těsné blízkosti rušného Oxfordu. Tam se pak můžete vydat např. po stopách Lewise Carrolla, J.R.R. Tolkiena nebo  Oscara Wilda.

Nejnovější pobočka školy sídlí v Edinburghu, přímo ve středu města. Unikátní atmosféru a kulturu skotské hlavní metropole tak máte zcela na dosah.  Živé univerzitní město nabízí množství památek (jako je např. majestátní Edinburský hrad), luxusní nákupy na Princes Street nebo bohatý noční život v místních hospodách a barech. Vydat se rozhodně můžete i za poznání malebného skotského venkova.

Školu CES v Leedsu naleznete v nově zrekonstuované budově v centru města v blízkosti Park Square. Pět minut chůze ze školy vám zabere cesta k hlavní autobusové zastávce, odkud se rychle a pohodlně dostanete kamkoliv ve městě. Leeds byl vždy srdcem severní Anglie a sdružuje se zde početná studentská komunita, díky níž můžete zažít uvolněnou atmosféru města v místních restauracích, kavárnách, barech a klubech.

Menší anglické město Worthing leží na jižním pobřeží a najdete zde 8 km dlouhou promenádu a pláž. Škola sídlí ve viktoriánské budově, pár minut chůze od nádraží a centra města. Město nabízí spoustu příležitostí vychutnat si britské slunce - jízdu na kajaku, windsurfing nebo plachtění. V jednom z místních stánků si pak rozhodně nezapomeňte objednat fish and chips zabalené do novin, ať poznáte skutečnou chuť Anglie.

Kurzy a ubytování

Na všech školách CES můžete po celý rok studovat klasické kurzy General English a Intensive English, a individuální lekce One to One. Business English je zde kombinací klasického kurzu a lekcí obchodní angličtiny (20 + 10 lekcí / týden). Ve všech školách je také možné absolvovat přípravný kurz na zkoušky IELTS a na cambridgeské zkoušky FCE a CAE. V nabídce jsou také kurzy pro učitele Teacher Training - Methodology of Language Development, CLIL, Language Development for Teachers a English for Teachers. Pro studenty starší 50 let pak škola nabízí kurz angličtiny spojený s volnočasovými aktivitami - English and Culture for 50+ v Oxfordu a v Edinburghu.

Pro mladší studenty ve věku 12-17 let nabízí CES Junior Course Homestay Junior Course Residence ve Worthingu, Oxfordu, Edinburghu a Leedsu. V ceně kurzu je vždy výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, volnočasové aktivity a zpáteční letištní transfer.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách s polopenzí. K dispozici jsou také školní rezidence bez stravování.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.