přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Číně

Nabídka škol a kurzů

Sprachcaffe Languages Plus

Peking

 

Kurzy čínštiny přímo v centru Pekingu a nabídka lekcí malování nebo Tai Chi ve volném čase.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Čína

peking

Je to paradox, čínština je, co do počtu mluvčích, nejrozšířenější jazyk na světě, mimo Čínu je ale její studium pořádně složité. Láká Vás studium tohoto jazyka, pro který jsou typické složité čínské znaky? Vydejte se na jazykový pobyt do Pekingu, přímo do srdce říše Středu.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč vyrazit na jazykový kurz do Číny?

Čínština, to není jen složitý jazyk, ale i s ním spojená svébytná kultura nejlidnatější země světa. V Číně na Vás čeká komunismus jako určující směr vládní politiky, v Pekingu, kde budete studovat, ale namíchaný se západním stylem života. Přidejte k tomu kulturu vycházející z dávných tradic a bohaté čínské historie. Vzniká tak mix, který z jazykového pobytu v Číně udělá zážitek na celý život.

Čína je nejlidnatější zemí světa. Leží ve východní Asii při pobřeží Tichého oceánu a sousedí se 14 státy. Čína je rozmanitá – a to jak v přírodních podmínkách, tak v klimatu, které je odlišné region od regionu. Čína je jedním z nejstarších státních útvarů na planetě a její bohatou historii můžete prozkoumat prostřednictvím památek, z nichž je mnoho zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Jazyková škola

Nebojte se vyrazit na kurz čínštiny do Číny. Se STUDYLINE budete studovat v mezinárodní jazykové škole Sprachcaffe Languages Plus, která se pyšní vysokým standardem výuky. Sprachcaffe má pobočky po celém světě, v Číně pak v hlavním městě Pekingu přímo v Zakázaném městě, komplexu, který dříve býval přístupný jen členům císařské družiny. V nabídce školy je standardní i intenzivní kurz pro dospělé a v případě zájmu lze využít i soukromé lekce s lektorem. Kurz mohou absolvovat začátečníci i pokročilí, kteří se díky pobytu v jazyce rychle zdokonalí. Studium si můžete zpříjemnit kurzem malování nebo Tai Chi. Kurzy obvykle probíhají v rozmezí od dubna do října, tedy v období, které je pro návštěvu Číny ideální.

Lokalita jazykové školy

Když už se rozhodnete pro jazykový kurz v Číně, proč čínštinu nestudovat rovnou v srdci této obrovské země? Peking je fascinující město, kde se mísí západní a tradiční styl života.

Peking

Zakázané město, Letní palác, náměstí Nebeského klidu a jen kousek k nejslavnějšímu úseku Velké čínské zdi, kterému se říká Badaling. Peking je metropolí, jak se patří. Leží na severovýchodě země v rovinaté krajině a asi 150 kilometrů od pobřeží Východočínského moře. Počet obyvatel značně přesahuje 20 miliónů a každoročně toto číslo stoupá. Tvář Pekingu se výrazně proměnila a zmodernizovala před letní olympiádou, která se tu konala v roce 2008, město si nicméně zachovalo i tradiční ráz. A kontrast historického a moderního vzhledu sem každoročně přiláká několik milionů návštěvníků.

Víza

Pro vstup na území Čínské lidové republiky je nutné vízum. O vízum se žádá na Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze. Podrobnosti týkající se žádosti o vízum vám rádi podáme v našich kancelářích.

Kurzy v Číně za akční ceny

Naše partnerské školy nejen v Číně připravují pro své budoucí studenty speciální nabídky a akce v podobě kurzů za zvýhodněné ceny. Sledujte akční nabídky na našem webu, nebo se přihlaste k odběru novinek na hlavní stránce webu a žádná z nich vám neunikne.

Domluvte si s námi schůzku!

Chcete znát podrobnosti o kurzech čínštiny přímo v Číně? Kontaktujte nás a my pro vás připravíme konkrétní nabídku pro vámi vybraný kurz. Podívejte se do kontaktů a ozvěte se nám prostřednictvím telefonu, emailu nebo přes online chat. Rádi Vás přivítáme i v některé z našich kanceláří v Praze a Brně.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.