přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Školní zájezdy do zahraničí

Perfektní organizace, velmi příjemná cena a zážitky, na které budou vaši žáci a studenti vzpomínat ještě po letech. To jsou hlavní důvody, proč přenechat organizaci školního zájezdu do zahraničí na nás.

Od roku 1999 jsme připravili školní zájezdy pro desítky základních i středních škol a ve stovkách studentů vzbudili zájem o studium jazyků v zahraničí. 

Pro základní a střední školy organizujeme:

 • Poznávací zájezdy – nejčastěji do Velké Británie, Irska, Francie a Itálie
 • Poznávací zájezdy s výukou jazyka – s těmi nejlepšími lektory

Poznávací zájezdy připravujeme na míru

Ať už si vyberete jednu nebo druhou možnost, garantujeme, že pro vás naši průvodci sestaví program na míru. Tak, aby vyhověli všem individuálním požadavkům a zároveň sestavili logicky navazující program. Chcete organizaci probrat opravdu důkladně? Ozvěte se nám a můžeme váš zájezd detailně prodiskutovat.

Známá města, kvalitní lektoři a atraktivní program

Nejpopulárnější destinace? Jednoznačně Velká Británie v čele s Londýnem, Brightonem, Oxfordem, Plymouthem, Cambridge a Edinburghem. Oblíbené jsou ale i školní zájezdy do Irska, Francie, Itálie a dalších zemí.

Ubytování zajišťujeme v hostitelských rodinách vždy s plnou penzí (s obědovým balíčkem) a vždy u spolehlivých partnerů a maximálně kvalitní. Některá hostitelská centra dokonce spolupracují v Česku jen s námi.

Pobyty s výukou jazyka vedou v dopoledních lekcích zkušení lektoři a díky ubytování v rodinách poznají studenti život, kulturu a mentalitu místních. Pokrok v komunikaci je často patrný už po pár dnech pobytu.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci památek a zajímavých míst. Zájezdy vedou zkušení čeští delegáti a pedagogický dozor má nejen volné vstupné na všechna navštívená místa, ale jako poděkování za organizaci zájezdu obdrží i kapesné.

Proč nechat školní zájezdy na STUDYLINE?

Ještě jsme vás nepřesvědčili? Tady je deset dalších důvodů, proč vyrazit do zahraničí s námi: 

 • Budete těžit z našich zkušeností - školní zájezdy a zahraniční studijní pobyty organizujeme od roku 1999. Máme kontakty, zkušenosti, know-how.
 • Nemusíte dělat kompromisy – nabídku vám sestavíme na míru. Zájezd zpracujeme podle vašich požadavků a pošleme vám cenovou nabídku, která je konečná, tedy včetně cestovního pojištění a pojištění storna zájezdu.
 • Můžete se spolehnout na profesionálního delegáta – s výbornou angličtinou, organizačními dovednostmi i znalostí místa.
 • U nás ušetříte – dlouhodobě si držíme jedny z nejnižších cen na trhu. Pedagogický doprovod má navíc celý pobyt zdarma (13 žáků = 1 pedagog zdarma), obdrží od nás kapesné a vstupy do všech objektů z programu.
 • Nemusíte řešit velikost skupiny - je vás málo? Nevadí. Menší skupiny spojujeme.
 • Prožijete maximálně komfortní cestu – využíváme kvalitní autobusy s WC, DVD přehrávačem a bufetem, které odpovídají normám Euro 4 a vyšším.
 • Budete bydlet v pečlivě vybraných hostitelských rodinách – zajistíme pro vás i hotelové ubytování (v hotelech YHA, Formule 1, Ibis a podobně)
 • S námi nemusíte řešit stravování – v hostitelských rodinách je pro vás zajištěná plná penze.
 • Nečekáte, nestojíte dlouhé fronty – vstupy do vybraných objektů zajistíme v předstihu. Díky tomu se vyhnete frontám a nepříjemnému čekání.
 • S námi se vaši žáci nenudí – prostřednictvím pracovních listů studenty seznamujeme s historií daného státu a zajímavými místy. Studenti také v hostitelských rodinách dělají interview podle námi dodaných materiálů.

Co je v ceně školního zájezdu?

 • Doprava zájezdovým klimatizovaným autokarem
 • Přeprava trajektem mezi kontinentem a Velkou Británií (případně Irskem)
 • Ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí (případně v hotelu se snídaní)
 • Komplexní cestovní pojištění (storno zájezdu, léčebné výlohy, odpovědnost za způsobenou škodu, úraz, ztráta zavazadel a dokladů)
 • Služby průvodce po celou dobu zájezdu
 • Informační materiály (testy, kvízy, otázky pro hostitelské rodiny)
 • Bezplatné přistavení autobusu k budově školy (v případě splnění podmínky 13 + 1)
 • Pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.
 • Pedagogický dozor zdarma (1 na 13 účastníků), plus kapesné pro organizátora

V ceně zájezdů není:

 • Kapesné, případné jízdné na MHD a vstupy do navštívených objektů (ceny vstupů zašleme společně s cenovou nabídkou)

Ukázková nabídka pobytů:

Destinace Délka pobytu Cena
Londýn 5 dnů 6200 Kč
Anglie 5 dnů 6700 Kč
Jižní Anglie 6 dnů 7400 Kč
To nejlepší z Anglie 7 dnů 8800 Kč
Skotsko 8 dnů 10500 Kč
Skotsko 10 dnů 13500 Kč
Irsko 9 dnů 11000 Kč
Paříž 4 dny 4000 Kč
Řím 5 dnů 5500 Kč
Londýn s výukou 7 dnů 10000 Kč
Brighton s výukou 6 dnů 9100 Kč
Oxford s výukou 6 dnů 9900 Kč
Cambridge s výukou 6 dnů 10 500 Kč
Edinburgh s výukou 9 dnů 13 000 Kč
Dublin s výukou 9 dnů 13 000 Kč

Londýn
(Londýn, Windsor, Legoland)

1. den:   Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2. den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square a Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford StreetHyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Londýně.

3. den:  Dopoledne výlet do královského města Windsor, procházka kolem Windsor Castle, venkovského sídla královny Alžběty II., zhlédnutí střídání stráží a procházka k nejstarší chlapecké soukromé škole Eton College. Odpoledne osobní volno v zábavním parku Legoland (všechny atrakce v ceně jednoho lístku). Večer návrat na ubytování.

4. den:   Dopoledne pěší prohlídka londýnské čtvrti City (st. Paul´s Cathedral, Mansion House, Bank of England, Millenium Bridge, Tate Modern, Tower Bridge), možnost návštěvy klenotnice Tower of London. Odpoledne výlet lodí do čtvrti Greenwich a překročení nultého poledníku. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

5. den:   Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Brighton s výukou
(Londýn, Portsmouth, Hastings, Brighton)

1. den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2. den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Brightonu.

3. den: Dopoledne výuka 9:00 – 12:00. Odpoledne návštěva města Portsmouth, proslaveného námořní historií, návštěva historických doků se slavnými loděmi Victory a Warrior. Večer návrat na ubytování.

4. den: Dopoledne výuka 9:00 – 12:00. Odpoledne návštěva malebného městečka Hastings, proslaveného svojí pašeráckou minulostí s možností výletu lanovkou k Smuggler´s Adventure – proslulým pašeráckým jeskyním, poté výlet do nejkrásnější části jižní Anglie, k vápencovým skaliskům Seven Sisters a Beachy Head.  Večer návrat na ubytování

5. den: Dopoledne výuka 9:00 – 12:00. Odpoledne prohlídka města Brighton, návštěva nejstaršího akvária na světě Sea Life Center, procházka středověkými uličkami The Lanes, procházka kolem velkolepého Brighton Pavillion, shopping v centru města a osobní volno na zábavném molu Brighton Pier. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

6. den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách

Jak postupovat při zařizování školního zájezdu?

 1. V objednávkovém formuláři vyplňte důležité informace – termín, požadavky a bližší specifikaci pobytu.
 2. Potvrďte nám počet účastníků.
 3. Následně uzavřeme smlouvu.
 4. Podepsanou smlouvu nám odešlete zpět se seznamem všech účastníků.
 5. Následná fakturace pak probíhá ve dvou splátkách, nejprve zaplatíte zálohu a pak doplatek.
 6. Nejpozději 14 dní před odjezdem od nás obdržíte všechny podklady a pokyny.
 7. Spolu s podklady od nás dostanete i sjednané cestovní pojištění pro všechny účastníky.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás a my pro vás připravíme nabídku na míru.

 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.