přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Jížní Koreji

Nabídka škol a kurzů

Lexis Korea

Seoul, Busan

 

Kurzy korejštiny v Seoulu a v Busanu pro začátečníky i pokročilé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Jižní Korea

Hlavní město Seoul

Seznamte se se zemí, kde se vyspělé technologie snoubí s úctou k tradicím a způsobům staré Asie a naučte se mluvit, číst a psát korejsky na tomto oslnivém a přívětivém místě, které nabízí širokou škálu zážitků, nádhernou přírodu a skvělé jídlo.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč si vybrat jazykový kurz v Jižní Koreji?

Popularita studia Korejštiny za posledních pár let značně vzrostla a v současnosti je druhým nejstudovanějším asijským jazykem hned za Japonštinou. To můžeme připsat nejen ekonomickému a obchodnímu růstu, který Jižní Korea zažívá, ale také velké popularitě korejských filmů, seriálů nebo třeba hudebnímu stylu K-pop. Není proto divu, že čím dál tím více lidí odjíždí načerpat jazykové znalosti přímo ke kořenům tohoto jazyka. 

Jižní Korea je zemí kde najdete zajímavou historii, moderní architekturu a bohatou kulturou. Každoročně se zde odehrává nespočet festivalů, díky kterým ožívají celá města. Neustále se zde zvyšuje popularita kavárenského průmyslu, a tak si na své přijdou milovíci kávy a unikátních kaváren, kterých se jen v Soulu nachází přes 18 tisíc! Skvělé jídlo tu samozřejmě také najdete na každém rohu ať už zatoužíte po pouličních specialitách, nebo třeba korejském BBQ. 

Pro ty z vás, kteří dávají přednost přírodě před ruchem velkoměsta, je Jižní Korea ideální destinací. Jelikož hory tvoří 70 % pevniny, na výšlap můžete vyrazit téměř odkudkoli. Oslní vás výhledy z čajových plantáží, terasy s rýžovými poli i krásné a čisté pláže.

Výběr jazykové školy

V Jižní Koreji spolupracujeme s vyhlášenou školou Lexis Korea. Jde o prestižní instituci, která je vítězem ceny STM World School Award. Ať už hledáte vzdělání pro akademické účely, nebo si chcete vybudovat základy korejské konverzace, zaměstnanci Lexis Korea jsou vždy připraveni Vám poskytnout kompletní a profesionální podporu. Škola nabízí velký výběr vysoce kvalitních vzdělávacích programů, které jsou vhodné pro všechny úrovně od úplných začátečníků až po pokročilé.

Výběr studia dle lokality

Seoul 

Seoul, hlavní město Jižní Koreje, je pulzující a energická metropole, nabízející nekonečné příležitosti k objevování. Říká se mu „město vesnic“ a bude Vám připadat, že každá zastávka metra dodává Seoulu zcela nový rozměr – můžete zažít módní šílenství Gangnam, alternativní hudební scénu v Hongdae a rozmanité nákupní ulice Myeongdongu. Budova školy se nachází v 11. patře moderní budovy přímo v centru města.

Busan

Druhé největší město Jižní Koreje je krásné místo známé svými úžasnými plážemi a živou kulinářskou scénou oplývající čerstvými mořskými plody. Busan má mnohem uvolněnější atmosféru než Seoul. Je rájem pro milovníky přírody, protože je obklopen úžasnou přírodní scenérií - krásná pobřeží a výhledy na oceán na jihu  a malebná pohoří a útesy na severu. Budovu školy najdete v samém centru Seomyeonu, kulturním centru města. 

Víza

Pokud máte v plánu vycestovat do Jižní Koreje na dobu, která nepřekračuje 90 dní a cestujete pouze za studiem a turistikou, nepotřebujete vízum vyřizovat. Pro vstup do země vám bude stačit platný cestovní pas ČR (platnost by měla být nejméně 6 měsíců po ukončení návštěvy). Pokud plánujete pobývat v Koreji déle než 90 dní, je potřeba o vízum zažádat.

Vyberte si kurz v Jižní Koreji za skvělou cenu

Naše partnerská škola v Jižní Koreji nám pravidelně poskytuje akční slevy a jazykové kurzy za zvýhodněné ceny. Chcete mít o těchto akčních nabídkách přehled? Registrujte se na hlavní stránce webu k odběru novinek nebo sledujte stránku akční nabídky.

Připravíme pro vás nabídku na míru!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku kurzu, který si vyberete. Stačí nám jen dát o sobě vědět – prostřednictvím telefonu, emailu, nebo chatu zde na webu. Pokud máte zájem o osobní schůzku, rádi vás uvítáme v našich kancelářích v Praze a Brně. Více informací v kontaktech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.